Навчальний центр FoxmindEd

Наш навчальний центр був створений Сергієм Немчинським 14 липня 2016 року. Як це відбувалося від ідеї до сьогодення, читайте у статті Як виник навчальний центр FoxmindEd

Ми прагнемо до більшого, ніж просто прибуток, і наша діяльність наповнена сенсом та бажанням робити світ кращим. Детально про це читайте за посиланням Наші корпоративні цінності та місія

Від самого початку створення центру був придуманий і втілений в життя унікальний формат навчання — менторинг. Формат, який заснований повністю на практичних завданнях. Ми не даємо студентам теоретичні матеріали, адже всю інформацію можна знайти в інтернеті. А знайти правильну інформацію — найбільш корисна навичка будь-якого програміста.

Наші ментори — практикуючі розробники з великим досвідом програмування — надають підтримку, направляють і підказують студентові правильний вектор навчання, дотримуючись принципів clean code. Зі статті Як ми дбаємо про якість наших послуг? дізнайтеся, наскільки ретельно ми підбираємо наших менторів.

Навчання проходить лише в онлайн форматі.

Ми не обмежуємо вас у часі: у вас буде доступ до завдань та допомоги ментора стільки, скільки знадобиться.

Ми навчаємо усім популярним на сьогодні мовам програмування: Java, Android, С#, Python, Golang та багатьом іншим.

Після проходження повного курсу менторинга наші студенти отримують сертифікат, який засвідчує їх знання з вибраного напрямку.

Ми вирішуємо питання “не беремо кандидата без досвіду”: беріть участь в розробці pet-проєкту разом зі справжнім Team Lead та додайте до свого резюме посилання на github репозиторій.

Хочете дізнатися які переваги має FoxmindEd перед іншими компаніями у нашій галузі? Тоді прочитайте нашу статтю: Навчальний центр FoxmindEd: чим він особливий і чим відрізняється від інших?

Відгуки про наш навчальний центр можна прочитати на сторінці центру в Google та Facebook. А також тут: Три реальні історії успіху: відгуки наших клієнтів

Ласкаво просимо до FoxmindEd!