ПРОГРАМА КУРСУ IOS

Простий спосіб подружитися з платформою
iOS – сімейство операційних систем для смартфонів, планшетів і плеєрів, що розробляються і випускаються компанією Apple. Розробка починається зі Swift – це сучасна мова програмування, що витісняє Objective-C. У рейтингах задоволеності розробників він завжди знаходиться на перших позиціях.

Частина тем, які розглядаються на курсі
Курс створений за мотивами реальних проектів, впорядкований від простих завдань до складних. Кожне завдання передбачає code review, відгук і допомогу, якщо учень не справляється самостійно. Основні акценти – простий і зрозумілий код, а також покриття тестами. По закінченню курсу у вас буде кілька готових проектів для портфоліо.

Управління пам’яттю, посилкові і прості типи – це основа без якої неможливо створити якісний додаток. А також колекції, функції, замикання, класи, структури, протоколи, розширення та інший синтаксичний цукор – це все, що допоможе створити amazing (це відсилання до будь-якої презентації Apple, у них все amazing :)) додаток.
Основи роботи з інтерфейсом
Завдяки приголомшливому дизайнерові, яка створила статичні дизайн-образи для завдань, завершені проекти будуть гарні не тільки кодом, але і для кінцевих користувачів програми.

UIKit – основний фреймворк для побудови iOS додатків. Проходячи курс Ви зможете відчути Auto Layout, побудувати інтерфейс за допомогою Storyboards, а потім кодом. І самостійно визначити свою сторону в холіварі “Interface Builder vs Code UI”. А потім випробувати новітні amazing технології – SwiftUI.

SwiftUI – це новітній фреймворк для декларативного створення призначеного для користувача інтерфейсу. На відміну від імперативного підходу UIKit, SwiftUI вирішує проблему стану. З SwiftUI прості речі створювати стає ще простіше, а складні – можливим.

Більшість сучасних додатків – це отримання даних з мережі і відображення їх користувачеві, як того хочуть дизайнери. Ви освоїте методи як зробити додаток найкращим посередником між простим (часом не дуже) дизайном і хорошим (часом жахливим) API.

Все вже давним-давно написано до нас. Потрібно лише взяти відповідні будівельні блоки (у вигляді сторонніх бібліотек) і з’єднати в потрібну послідовність, отримавши бажаний результат у вигляді готового додатка. Ви навчитеся працювати з різними бібліотеками і зрозумієте, що для всіх бібліотек головне – хороша документація.

Життєвий цикл додатку, робота з файловою системою, тестування, налагодження, анімації, вимоги до публікації додатка в App Store і багато іншого.

Освоїте принципи побудови iOS додатків і отримаєте досвід їх створення. У найстійкіших після закінчення буде більше 5 додатків для портфоліо, а у найкреативніших – свої додатки на основі завдань в App Store.

Менторинг

онлайн доступ до навчальної програми

навчання з особистим ментором

вартість

4000 грн.$150

за 1 місяць

реєстрація

Менторинг плюс

Онлайн навчання

Більше часу з особистим ментором

Розширена/ зменшена учбова программа

Можливість пройти учбову программу швидше

вартість

8000 грн.$300

за 1 місяць

реєстрація

ЧОМУ КУРСИ FOXMINDED?

Навчання з менторами

Навчання з менторами

Менторинг ефективніше самостійного навчання або курсів лекцій. Студент вчиться сам знаходити вирішення завдань, а ментор допомагає і спрямовує студента, відразу ж контролюючи якість коду.

Реальні завдання

Реальні завдання

На курсі iOS від компанії Foxminded студенти не вирішують завдання з підручника або цифрового навчального курсу, а працюють з реальними завданнями, з якими вони зіткнуться в майбутньому.

Вчителі-професіонали

Вчителі-професіонали

Ми запрошуємо фахівців рівня middle to senior як менторів, щоб вони могли розповісти про кращі практики розробки та підводні камені на основі свого досвіду.

Навчання онлайн

Навчання онлайн

Наші курси відразу створювалися для віддаленого навчання, адже більшість комунікацій розробника проходить онлайн. За кілька років ми відпрацювали навчальний процес до досконалості.

Навчання на проекті

Навчання на проекті

На наших курсах з програмування немає нудних лекцій і абстрактних завдань. Ми навчаємо студентів на реальних проектах, в яких створюється справжній програмний продукт.

Проект в портфоліо

Проект в портфоліо

Проекти, які наші студенти розробляють на курсах, залишаються у них в портфоліо. Портфоліо, надіслане разом з резюме, показує навички розробника, і підвищують його шанс на працевлаштування.

Андрієнко Володимир - Куратор напрямку iOS

Автор курсу

Куратор напряму iOS

Андрієнко Володимир

Близько 6 років тому почався мій шлях в mobile розробці з Android. Потім вляпався в React Native, але лиха без добра не буває, і завдяки цьому познайомився зі світом iOS розробки. Працював на фрілансі, в аутсорс і аутстафф конторах. Зараз працюю в продуктовій компанії над iOS додатками для музикантів та їх фанатів, а також над побічним додатком на Flutter. Розвиваю власні проекти, пов’язані з відео і аудіо. Стати ментором вирішив, щоб ділитися досвідом і допомогти освоїти головну в сучасному світі розробки парадигму - Googling-Oriented Programming. А також створити військо хiOSа (тут невдала спроба на гру слів хаос - айос :) ), завдяки якості додатків якого витіснимо Android з ринку.

Менторы

Андрієнко Володимир

Lead iOS Developer

WeFuture

> 5 років

В IT сфері

> 3 років

Викладання

Близько 6 років тому почався мій шлях в mobile розробці з Android. Потім вляпався в React Native, але лиха без добра не буває, і завдяки цьому познайомився зі світом iOS розробки. Працював на фрілансі, в аутсорс і аутстафф конторах. Зараз працюю в продуктовій компанії над iOS додатками для музикантів та їх фанатів, а також над побічним додатком на Flutter. Розвиваю власні проекти, пов’язані з відео і аудіо. Стати ментором вирішив, щоб ділитися досвідом і допомогти освоїти головну в сучасному світі розробки парадигму - Googling-Oriented Programming. А також створити військо хiOSа (тут невдала спроба на гру слів хаос - айос :) ), завдяки якості додатків якого витіснимо Android з ринку.

Андрієнко Володимир - Куратор напрямку iOS

Анна Шабалiна

IOS developer

Grid Dynamics

4роки

В IT сфері

Почала свій шлях у IOS розробці 4 роки тому. За цей час мені пощастило попрацювати на декількох проектах найбільших світових брендів. Робота на таких великих та складних проектах дозволяє розвинути не лише hard skills, а й soft skills. Пізнати весь шлях розробки від постановки вимог до їх реалізації та завантаження програми в App Store. Познайомитися з тонкощами Git та CI/CD, дізнатися про особливості локалізації для різних країн та мов. Попрацювати з різними бібліотеками, а також взяти участь у підтримці accessibility для людей з обмеженими можливостями. Також робота на таких проектах вимагає дотримання код стайлу і clean code best practices, чим я і буду керуватися у своїй роботі як ментор. Я буду дуже рада поділитися своїм досвідом, знаннями та навичками.

Анна Шабалiна - Ментор напряму IOS

Павло Білогаєнко

Sr iOS Engineer

iTomych Studio

>5років

В IT сфері

>3років

Викладання

Senior iOS розробник з більш, ніж 5 роками комерційного досвіду. Самоучка, починав у 2017 році з вивчення Swift, навіть не маючи комп’ютера Мас. Працював в декількох outsource компаніях над проектами, в основному у сферах: fintech, healthcare, media, retail. Встиг попрацювати з проектами на Objective-C, задачами інтеграції hardware і навіть з продуктом зі штатом в 100 iOS розробників. Мене драйвить пошук нових та нетипових рішень та шаринг знань. Займаюсь навчанням та менторством початківців напряму iOS з другої половини 2019 року.

Павло Білогаєнко Ментор напряму iOS

Дмитро Головня

iOS Developer

UpTech

3роки

В IT сфері

Займаюся iOS вже близько трьох років. На даний момент працюю на проекті GOAT (https://www.goat.com/). Основний стек: Combine, SwiftUI, UIKit, CoreData, CoreBluetooth, Realm, Snapkit, RxSwift etc.

Дмитро Головня Ментор напряму iOS

Олександр Олійник

iOS Engineer

Avenga

3роки

В IT сфері

10місяців

Викладання

Займаюсь програмуванням 2 роки, працюю в компанії Avenga, був залучений до трьох різних проектів, два з яких були короткострокові (6-12 місяців), включали в себе, як роботу з hardware, так і з software, і мали під собою побудову додатку від самого початку і до релізу. Останній рік працюю на великому проекті у команді з іншими спеціалістами такими, як QA, Salesforce, PMO, iOS. Останній проект зарелізений і постійно оновлюється новими версіями.

Олександр Олійник Ментор напряму iOS

Зареєструватися на курс

Ви залишаєте заявку і наш менеджер з вами зв'язується. Ви проходите експрес-тестування, після чого отримуєте перше завдання. Термін навчання залежить від того, скільки часу ви будете приділяти навчанню. А по закінченню у вас буде досвід роботи і проект в портфоліо. Правда, здорово?

Записатися на курс

Як проходить навчання?

01

Реєстрація

РЕЄСТРУЄШСЯ НА КУРС

01
02

Відповіді на запитання

З ТОБОЮ ЗВ'ЯЗУЄТЬСЯ СПІВРОБІТНИК FOXMINDED І ВІДПОВІДАЄ НА ВСІ ТВОЇ ЗАПИТАННЯ

03

Ментор

ТЕБЕ РОЗПОДІЛЯЮТЬ ДО МЕНТОРА І ТИ ОТРИМУЄШ ПЕРШЕ ЗАВДАННЯ

03
04

Матеріал

ВИВЧАЄШ МАТЕРІАЛ І РОБИШ ЗАВДАННЯ

04
05

Відгук про роботу

ОТРИМУЄШ ВІДГУК ВІД МЕНТОРА

06

Наступне завдання

ФІНІШУЄШ ЗАВДАННЯ І ПЕРЕХОДИШ ДО НАСТУПНОГО

06

Засновник компанії відповість
на поширені запитання

Сергій Немчинський — наймудріший лис в FoxmindEd, який 20 років працював програмістом. Майже 15 з них – в Java. Сергій був Project Manager в Ciklum, Team Leader в Luxoft, NetCracker і IntroPro.

Підписатися на канал

більше 200 тис. підписників

Наші випускники працюють в компаніях:

ЗАПИСАТИСЯ НА КУРС

Зверніть увагу!
Ми не співпрацюємо з резидентами РФ та РБ!


  Курс iOS

  Курс розрахований на те, щоб ви зустрілися з різними аспектами iOS розробки, адекватними і не дуже вимогами замовників.
  Складається тільки з практичних завдань, які дозволять вам ознайомитися з реаліями ринку і з легкістю адаптуватися в майбутньому до мінливих технологій і вимогам.
  У завданнях ви зіткнетеся з основними проблемами створення додатків під iOS і деякими реальними завданнями, які можуть виникнути в аутсорс / аутстафф / продуктової розробці.
  Навчіться проектувати додаток з нуля до повноцінного продукту, формувати вимоги для публікації в магазині додатків App Store.
  У найстійкіших після закінчення буде більше 5 додатків для портфоліо, а у самих креативних – свої додатки в App Store з монетизацією.
  Основний фокус – простота і зрозумілість написання коду, unit і UI тестування, використання Git.

  Связаться с нами

  Связаться
  с нами