Курс JavaScript Start

Online

JavaScript – мова програмування, яка широко використовується для створення сайтів та веб-додатків. Наш курс для початківців — JavaScript з нуля полегшує студентам процес підготовки до основних курсів Front End Developer або Node.js Developer.
Навчання відбувається онлайн, вчитесь в своєму темпі переглядаючи відео-лекції і виконуючи практичні завдання від автора курсу.

Про курс

Програма курсу

На цьому етапі ми встановимо весь інструментарій, що достатній для знайомства з мовою програмування JavaScript. До них відносяться платформа Nodejs та IDE VSCode. З цими інструментами ми будемо працювати протягом усього курсу.

Тут ми познайомимося зі змінними, дізнаємось яке їх призначення, що ми можемо зберігати в змінних і розглянемо синтаксис (правила) створення змінних.

На цьому етапі розглянемо структури даних, які використовуються в JS, такі як об’єкти, масиви, Map, Set. Розглянемо окремо кожен з них, наведемо приклади навіщо кожен з них використовують і які їх особливості.

Тут ми розглянемо дуже важливі конструкції які застосовуються для розробки реальних програм, подивимося як працювати з кожним з них, і розглянемо на прикладах навіщо кожен із них застосовується і які завдання вони вирішують.

В цьому розділі ми розкриємо тему класів. Які елементи є у класів, як вони взаємодіють, для чого вони використовуються, як допомагають робити нашу програму більш зрозумілою та простою до змін.

ООП – об’єктно орієнтоване програмування. Підхід, який використовується у величезній кількості проєктів. Ця тема буде продовженням класової теми. Розглянемо поняття успадкування, інкапсуляції та поліморфізм, у чому їх особливість та які проблеми вони вирішують.

У цій секції ми розглянемо деякі особливості JS, такі як асинхронність. Розглянемо у чому її переваги перед синхронністю. Також трохи розкриємо тему об’єктів у контексті JS, ключове слово this для JS, і що таке пакетний менеджер і чим він корисний для розробника.

Початкові вимоги до студентів
 • Вільне володіння комп’ютером
 • Вміння читати англійською мовою

В середньому наші студенти проходять цей курс за 2-4 тижні.

Online

Курс JavaScript Start

Умови
 • Онлайн курс
 • Необмежений доступ до відео-лекцій і завдань
 • Без перевірки
 • Допомога в чаті Slack

Про навчання

Як проходить навчання?

Ти отримуєш доступ до відеоуроків з теорією і одразу на практиці застосовуєш знання – пишеш код і запускаєш його на виконання. Код скомпілювався (запустився без помилок) – вітаємо! Ти зробив все правильно і можеш перейти до наступного завдання.

Для кого цей курс?

Для тих, хто тільки зрозумів (або давно хотів і не наважувався), що хоче стати розробником JavaScript, але не писав код жодною мовою програмування. Для тих, кому складно налаштувати оточення і домогтися того, щоб програма складніше HelloWorld, склалася в голові.

Початкові вимоги?

Будь-яка людина, яка це читає, зможе почати проходити курс JavaScript Start, оскільки особливих вимог до студентів немає. Вміння користуватися комп’ютером. Вміння читати англійський текст (велика частина інформації, яка вам буде потрібна вже за межами курсу, буде англійською).

Етапи вашого навчання

Ваш план навчання з нуля до спеціаліста рівня Strong JavaScript Junior

Як відбувається навчання?

Реєстрація

Залишаєш заявку на сайті

Відповіді на запитання

З тобою зв’язується співробітник FoxmindEd і відповідає на всі твої запитання

Доступ

Отримуєш доступ до відео-лекцій і завдань

Перегляд

Дивишся відео-лекції від автора курсу

Виконання

Виконуєш завдання по зразку

Наступне завдання

Скомпілювалось? Переходиш до наступного завдання

Твій результат після проходження курсу

Після проходження курсу JavaScript Start – ти володієш основами мови JavaScript, які дозволять тобі розвиватися далі самостійно або наших курсах Node.js або FrontEnd менторинг.

 

🎁 Бонус: отримай знижку -10% на перший місяць курсу менторингу Node.js або FrontEnd після проходження стартового курсу JavaScript Start (знижка дійсна протягом 2х місяців після покупки курсу).

Автор курсу
Олексій Честних
Node.js developer
Олексій Честних - Ментор напряму Node.js

В ІТ сфері з 2015 року. Починав як розробник для впровадження коробкових e-commerce проєктів. Побачивши перспективи Node.js та JavaScript переключився на цю технологію, на якій встиг взяти участь приблизно у 6-ти проєктах із застосуванням різних фреймворків та інструментів. Основний бекграунд – це Back-end проєкти. Основні технології – JavaScript, Typescript, Nodejs, PostgreSQL, MongoDB, Redis, AWS, Azure.

Сертифікат про закінчення

Сертифікат про закінчення

Після проходження курсу ми видамо вам сертифікат, що свідчить про успішне завершення навчання на стартовому курсі з обраного напрямку.

Записатися на курс JavaScript Start

Ми не співпрацюємо з резидентами РФ та РБ!


  Надсилаючи повідомлення, я погоджуюсь з офертою.

  Курс JavaScript для початківців

  В 2022 році JavaScript вперше увійшла в трійку самих популярних мов програмування. Згідно опитуванням, українські розробники найчастіше використовують цю мову для роботи. Популярність JavaScript щороку лише зростає.

  Це не дивно, тому що JavaScript — це мова Інтернету. Поставити сердечко під постом, надіслати форму реєстрації – все це робиться на JavaScript. Звісно, в Інтернет-технологіях використовується не лише ця мова, але з JavaScript реалізовувати будь-які функції для web простіше та зручніше.

  Курс із JavaScript з нуля від FoxminEd призначений для початківців, які роблять свої перші кроки в IT. JavaScript – гарний вибір для першої мови програмування. Проходити цей курс буде легше зі знаннями в HTML та CSS, але це не обов’язково.

  Курс JavaScript з нуля буде також корисним для back end розробників, які хочуть розширити свої навички, стати full stack розробниками або просто розумітися на front end частині.

  Онлайн-курси JavaScript для початківців – це непоганий старт для тих, хто мріє працювати в web-розробці. Після цих курсів можна швидко знайти роботу, особливо якщо під час курсу виконувати завдання та зробити свій проект для портфоліо.

  Переваги вивчення JavaScript з нуля з ментором

  Задача наших курсів – підготувати спеціалістів, які будуть готові працювати розробниками в IT-компаніях. Для цього вони повинні не лише знати теорію, а й вміти вирішувати задачі, з якими розробники стикаються в роботі. А це дуже різні речі.

  Тому в нас викладають ментори – це реальні спеціалісти з досвідом роботи в українських та міжнародних компаніях. Ментор ставить задачі, контролює виконання, роз’яснює складні моменти, допомагає рухатись далі. Це більш ефективна форма навчання, чим вивчення теорії програмування без зв’язку із практикою.

  Програма лояльності
  Перейти