Програма курсу Golang

В цьому блоці студенти зможуть засвоїти CLI (Command-line interface) за допомогою багатої внутрішньої бібліотеки Go, а також познайомляться як працювати з часом в Go. Дізнаються як писати юніт тести.

В цьому блоці студенти зроблять декілька своїх чат-ботів. За підсумками блоку вони зрозуміють як краще організовувати свій код, як працювати з http.Client і також – як користуватися зовнішніми API.

У цьому блоці студенти напишуть REST API для керування користувачами. Для його реалізації обрано один з найбільш використовуваних фреймворків Echo. Вимоги додаються з кожним завданням у блоці, тому погано організований код доведеться рефакторити. Також вони познайомляться з Docker. Окрім того в них буде можливість ознайомитися з SQL i також зрозуміти різницю між SQL та NoSQL базами даних (БД).

Останній блок навчання включає знайомство з gRPC протоколом, який дуже часто використовується для побудови мікросервісної архітектури. Студентам прийдеться розділити свій проект з блоку REST і реалізувати спілкування з БД через gRPC.

Менторинг

онлайн доступ до навчальної програми

навчання з особистим ментором

вартість

4000 грн.$150

за 1 місяць

реєстрація

Менторинг плюс

Онлайн навчання

Більше часу з особистим ментором

Розширена/ зменшена учбова программа

Можливість пройти учбову программу швидше

вартість

8000 грн.$300

за 1 місяць

реєстрація

ЧОМУ КУРСИ FOXMINDED?

Навчання з менторами

Навчання з менторами

Ефективність менторингу перевірена на практиці. Програмування з ментором дає кращий результат, ніж слухання лекцій або самостійне навчання: ментор допомагає там, де у студента виникають складності.

Реальні завдання

Реальні завдання

На курсах по Golang від компанії Foxminded наші ментори розробляють завдання для студентів на основі досвіду роботи, а не пропонують приклади з підручника.

Вчителі-професіонали

Вчителі-професіонали

Наші ментори - розробники рівня middle і вище з досвідом роботи в кілька років. Вони на собі відчули труднощі, з якими стикаються новачки, і розкажуть, як з ними можна справлятися.

Навчання онлайн

Навчання онлайн

Курси онлайн - наймодніший тренд на освітньому ринку. Але ми почали вчити дистанційно ще кілька років тому, встигли випробувати різні формати і залишили найкращі для віддаленого навчання.

Навчання на проекті

Навчання на проекті

Навчання на проекті - те, що відрізняє наші курси від інших. Наші студенти відразу занурюються в процес розробки програмного продукту. Це дає їм практичний досвід, який новачкові отримати складно.

Проект в портфоліо

Проект в портфоліо

Під час курсів наші студенти створюють прості програми для Golang . Кожен такий додаток - окремий закінчений проект, який можна додати в портфоліо розробника.

Автор курсу - Микола Гриньків

Автор курсу

Микола Гриньків

Маю більше 5-ти років досвіду в ІТ сфері. В даний момент працюю в Luxoft на посаді Team Lead Engineer.

Ментори

Микола Гриньків

Team Lead Engineer

Luxoft

5 років

в ІТ сфере

>2 років

в навчанні

Більше 5-ти років досвіду в ІТ сфері.

Автор курсу - Микола Гриньків

Микола Баран

Senior software engineer, team lead

Приватбанк

>10 років

в ІТ сфере

Спеціаліст з більш, ніж 10-річним досвідом роботи. Працював з PHP, Python, Ruby, JavaScript. На даний момент основною мовою програмування є Go.

Микола Баран - Ментор напряму Golang

Зареєструватися на курс

Ви залишаєте заявку і наш менеджер з вами зв'язується. Ви проходите експрес-тестування, після чого отримуєте перше завдання. Термін навчання залежить від того, скільки часу ви будете приділяти навчанню. А по закінченню у вас буде досвід роботи і проект в портфоліо. Правда, здорово?

Записатись на курс

Як проходить навчання?

01

Реєстрація

РЕЄСТРУЄШСЯ НА КУРС

01
02

Відповіді на запитання

З ТОБОЮ ЗВ'ЯЗУЄТЬСЯ СПІВРОБІТНИК FOXMINDED І ВІДПОВІДАЄ НА ВСІ ТВОЇ ЗАПИТАННЯ

03

Ментор

ТЕБЕ РОЗПОДІЛЯЮТЬ ДО МЕНТОРА І ТИ ОТРИМУЄШ ПЕРШЕ ЗАВДАННЯ

03
04

Матеріал

ВИВЧАЄШ МАТЕРІАЛ І РОБИШ ЗАВДАННЯ

04
05

Відгук про роботу

ОТРИМУЄШ ВІДГУК ВІД МЕНТОРА

06

Наступне завдання

ФІНІШУЄШ ЗАВДАННЯ І ПЕРЕХОДИШ ДО НАСТУПНОГО

06

Засновник компанії відповість
на поширені запитання

Сергій Немчинський — наймудріший лис в FoxmindEd, який 20 років працював програмістом. Майже 15 з них – в Java. Сергій був Project Manager в Ciklum, Team Leader в Luxoft, NetCracker і IntroPro.

Підписатися на канал

більше 200 тис. підписників

Наші випускники працюють в компаніях:

ЗАПИСАТИСЯ НА КУРС

Зверніть увагу!
Ми не співпрацюємо з резидентами РФ та РБ!


  Курс по Golang - актуальність курсу

  Golang – мова досить проста, але з її допомогою можна вирішувати складні завдання. Наприклад, швидко створити мікросервіс або розробити високонавантажений кросплатформенний додаток. Golang використовують для backend розробки, DevOps, аналізу даних, роботи з мережевим програмним забезпеченням.

  Наш курс по Golang підійде розробникам-початківцям, які вже володіють якоюсь мовою програмування. Крім того, треба мати загальне уявлення про Computer Science (гарвардський курс CS50 підійде). А ще знадобиться вміти працювати з Linux, хоча б на рівні користувача. Ті, хто бажає навчатися на цьому курсі, проходять коротку технічну співбесіду.

  За час навчання на курсі ви познайомитеся з найпопулярнішими інструментами роботи, покращите навичку роботи з інтерфейсом через командний рядок, створіте кілька чат-ботів. Крім того, ви потренуєтесь працювати з популярними хмарними сервісами, починаючи з AWS.

  Для самих наполегливих студентів передбачені заняття з більш складних тем, вибір яких обговорюватиметься з викладачем. В цілому, отриманих на курсі знань достатньо, щоб починати шукати роботу як Junior Golang Developer.

   

  Чому варто вивчати Golang разом із FoxmindEd

   

  Всі курси FoxmindEd побудовані так, щоб процес навчання був максимально схожий на реальну роботу програмістом. Ми вчимо не лише теоретії IT-технологій, але й тому, як вони використовуються на практиці. Наші викладачі мають реальний досвід роботи в українських та міжнародних компаніях.

  Викладач курсу з розробки на Golang — Микола Гриньків, розробник зі стажем понад 5 років та солідним досвідом у створенні додатків. Об’єднана експертиза FoxmindEd та Миколи Гриньківа — ось гарантія якості цього курсу. 

  Связаться с нами

  Связаться
  с нами