Програма курсу C#/.NET

Курс по C # /. Net призначений для тих, хто хоче отримати перспективну і високооплачувану роботу C# розробника. Завдання курсу будуються від найпростіших (виконуючи які, ви навчитесь писати правильний і добре структурований код C#), до супер-затребуваних зараз на ринку WinForms і .Net Core. По завершенню курсу ви самі зможете вирішити, який напрям для вас ближче – WinForms або .Net Core розробка.

В даному розділі студент пройде шлях від створення найпростішого додатка, до розуміння базових речей в програмуванні: умови, цикли, масиви, робота з консоллю, робота з файлами, парсинг строкових виразів і багато іншого. Кожне завдання передбачає написання тестів, без яких уже не обійтися в розробці реальних програм.

Поточний стан речей показує, що будь-який додаток, трохи складніший ніж “Калькулятор”, має свою базу даних, необхідну для зберігання призначених для користувача даних. У цьому завданню студент розбереться як створювати бази даних, таблиці, напише базові sql-запити.

У цю групу входять два завдання на побудову діаграм предметних областей (UML) і створення коду на основі власної декомпозиції. Саме вміння будувати декомпозицію дозволяє програмісту уникнути проблем з купою безглуздо витрачених зусиль і мільйонів переробок при уточненні знань з предметної області. Так само ці навички знімають проблему старту створення архітектури з нуля.

В даному розділі студент створить сайт для роботи з базою даних, створеної в попередньому розділі. Навчиться створювати сторінки для перегляду даних з БД, створення/редагування/видалення цих даних.

Незважаючи на солідний вік технологій для створення desktop-додатків під Windows, ці технології все ще можуть знадобитися розробнику, особливо в частині enterprise рішень. Також в завданні необхідно буде освоїти роботу з багатопоточністю, взаємодію з UI з декількох потоків, роботу з дисковою системою.

Флагманська і найактуальніша версія .NET, що активно розробляється фірмою Microsoft. У цьому розділі кілька завдань: студент дізнається як написати Telegram бота за допомогою c#, попрацює з апі сторонніх сайтів; напише backend та frontend для свого додатку “домашній облік фінансів” та опублікує його у хмарі Azure.
Завдання припускають вивчення Rest API, роботи з базою даних, EF Core; напише сайт за допомогою фреймворку ASP.NET Core Blazor для програми “домашній облік фінансів”.

Менторинг

онлайн доступ до навчальної програми

навчання з особистим ментором

вартість

4000 грн.$150

за 1 місяць

реєстрація

Менторинг плюс

Онлайн навчання

Більше часу з особистим ментором

Розширена/ зменшена учбова программа

Можливість пройти учбову программу швидше

вартість

8000 грн.$300

за 1 місяць

реєстрація

ЧОМУ КУРСИ FOXMINDED?

Навчання з менторами

Навчання з менторами

Під керівництвом ментора студент вчиться знаходити рішення завдань самостійно, завдяки чому краще засвоює інформацію. Завдання ментора - не повчати, а допомагати і направляти в правильну сторону.

Реальні завдання

Реальні завдання

На курсах C#/.NET від компанії Foxminded студенти вчаться в атмосфері, близькій до реальної роботи. Приклади пропонують наші ментори, які складають їх на основі свого досвіду.

Вчителі-професіонали

Вчителі-професіонали

Жоден теоретичний матеріал не замінить практичного досвіду. Ми запрошуємо на ролі менторів розробників-практиків, тих що знають, які рішення працюють, а які ні.

Навчання онлайн

Навчання онлайн

Наші курси підходять усім бажаючим, незалежно від статі, віку, міста і навіть країни. Ми проводимо курси онлайн, і нашим студентам потрібен лише комп'ютер, підключений до інтернету.

Навчання на проекті

Навчання на проекті

Для новачка найважче - отримати перший досвід роботи. Наші курси вирішують цю проблему. Навчаючись на реальному проекті, новачок долає цей бар'єр.

Проект в портфоліо

Проект в портфоліо

Мінімум один проект в портфоліо - результат проходження навчання у нас. Кілька місяців досвіду в резюме і готовий проект допоможуть новачкові знайти гідну роботу після курсів.

Дмитро Лежень - Автор курсу С #

Автор курсу

.net developer

Дмитро Лежень

Уже понад 20 років, займаюся виключно IT. Пробував себе в різних напрямках: є досвід роботи бізнес-аналітиком, проектним менеджером, керував командами розробки в якості team lead, керівника відділу розробки, але найбільше задоволення отримую від роботи програміста. Основна спеціалізація - це бази даних і back-end розробка (MS SQL, C#). Маю досвід викладання в школі, в університеті, люблю мотивувати людей, допомагати розібратися в технологіях і інструментах.

Ментори

Володимир Кулібаба

Senior Full-Stack Web Developer

MWDN

20років

В IT сфері

9років

Викладання

Довгий час пропрацював фрілансером, серед особливих проектів хочеться виділити стартап Meshify (IoT), працював в Microsoft в якості інженера з автоматизованого тестування на проекті Amalga (автоматизація діловодства в медицині), отримав практичний досвід по Agile розробки в Scio, розробив мобільний додаток на базі Cordova , і т.д. Не вдаючись в очевидні речі, які потрібні розробникові, як хард і софт Скіл, перед вами відкритий весь світ - отримуйте від життя і від своєї роботи задоволення, як кажуть американці "Hard work rest hardly!"

Кулібаба Володимир - Ментор курсу C #

Винничук Андрій

Full Stack Software Developer

TBC Group

8років

В IT сфері

Починав працювати як windows desktop developer на WinForms. Пізніше спробував себе у Web розробці з використанням ASP.NET MVC 3. Декілька років досвіду з WPF і повернувся до backend з ростом до Fullstack на ASP.NET Core + Angular.

Андрій Винничук_C#.Net_ментор

Зубенко Дмитро

Full Stack .NET Developer

Ignite

2.5років

В IT сфері

Досвід роботи 2.5 роки, 1.5 роки в компанії Devitis (працював у сфері забезпечення Електрохімічний захист нафтопроводів, отримав досвід роботи як з веб частиною, так і досвід роботи і комункації напряму з пристроями) і 1 в Ignite, менторив близько півроку. Технології С# .Net ASP.NET .Net Core, Sql, javascript, fluent API, Mqtt, web api. Вважаю, що програмувати може кожен, маючи бажання і достатньо практики.

Зубенко Дмитро C # _ментор

Гіревка Пилип

Senior Software Engineer

GlobalLogic

20років

В IT сфері

2роки

Викладання

Працюю В ІТ вже 20 років, з них 15 - з NET стеком. За свою кар’єру встиг попрацювати в різних предметних областях - від машинобудування до логістики і фінансового аналізу. Основні спеціалізації - Desktop і Back-end. На даний час працюю на позиції Senior Software Engineer у великій європейській компанії. Також не перериваючи кар’єри в ІТ встиг повикладати в університеті. Всього у викладанні 2 роки.

Гіревка Філіп - Ментор напрямки C # /. Net

Лук’яненко Володимир

Senior .Net Developer

X1 Group

9років

В IT сфері

2роки

Викладання

Є досвід розробки як desktop, так і web додатків. Основні напрями моєї діяльності - це розробка web додатків на платформі .Net і .Net Core. Також є досвід з Front-End - Js, jQuery, Angular 2+, Css/Html і базами даних - MS SQL Server, MySql. За роки роботи накопичилося багато цікавого досвіду, яким хочеться поділитися з іншими.

Лук'яненко Владімір - метор курсу C#

Худоліїв Євген

Full Stack .NET Developer

SoftServe

4роки

В IT сфері

Маю більше 2-х років комерційного досвіду розробки на .net + .net core і більше року досвіду з Angular. Використовую .net Core, .net Framework, Angular 5+. Є досвід роботи з базами даних: MySql, MSSQL. Буду радий поділитися моїми знаннями.

Худолеев Євген - ментор курсу C#

Кузуб Микола

Senior .NET Developer

Caddiesoft

6років

В IT сфері

C#/.NET Backend / Xamarin.Forms Developer. Працюю програмістом 25 років, на C# пишу з 2002 р. Буду радий поділитися своїми знаннями.

Кузуб Микола - Ментор напряму C#/.Net

Зареєструватися на курс

Ви залишаєте заявку і наш менеджер з вами зв'язується. Ви проходите експрес-тестування, після чого отримуєте перше завдання. Термін навчання залежить від того, скільки часу ви будете приділяти навчанню. А по закінченню у вас буде досвід роботи і проект в портфоліо. Правда, здорово?

Записатись на курс

Як проходить навчання?

01

Реєстрація

РЕЄСТРУЄШСЯ НА КУРС

01
02

Відповіді на запитання

З ТОБОЮ ЗВ'ЯЗУЄТЬСЯ СПІВРОБІТНИК FOXMINDED І ВІДПОВІДАЄ НА ВСІ ТВОЇ ЗАПИТАННЯ

03

Ментор

ТЕБЕ РОЗПОДІЛЯЮТЬ ДО МЕНТОРА І ТИ ОТРИМУЄШ ПЕРШЕ ЗАВДАННЯ

03
04

Матеріал

ВИВЧАЄШ МАТЕРІАЛ І РОБИШ ЗАВДАННЯ

04
05

Відгук про роботу

ОТРИМУЄШ ВІДГУК ВІД МЕНТОРА

06

Наступне завдання

ФІНІШУЄШ ЗАВДАННЯ І ПЕРЕХОДИШ ДО НАСТУПНОГО

06

Засновник компанії відповість
на поширені запитання

Сергій Немчинський — наймудріший лис в FoxmindEd, який 20 років працював програмістом. Майже 15 з них – в Java. Сергій був Project Manager в Ciklum, Team Leader в Luxoft, NetCracker і IntroPro.

Підписатися на канал

більше 200 тис. підписників

Наші випускники працюють в компаніях:

Олександр

Студент C#/.NET

Проходив КУРС C#/.NET менторинг. Дуже дякую менторові і команді FoxmindEd за організацію цікавого і практичного курсу.

Роман

Студент C#/.NET

Пройшов навчання за направленням C#/.Net. Дуже задоволений. Послуги надаються якісно, зворотний зв’язок і підтримка оперативна. Головне не буксувати самому, а питати. Курс орієнтований на самостійність, з ментором тільки вже обговорюєте роботу. Ну і звичайно ментор перевіряє, відповідає на питання і зазвичай намагається протягом дня точно зреагувати на запит. Особливо хочу відзначити мого наставника – Дмитро Лежень. Високий рівень як професійний, так і просто чудова людина :)) Дмитро, дякую за все!)

Михайло

Відмінні курси для тих, хто хоче почати свій шлях в IT. Є безліч сучасних напрямків. Ніякої прив’язки за часом, виконуєш скільки і коли завгодно. Ніяких лекцій, інформацію для вирішення завдань шукаєш сам, наставник може тільки направити в потрібне русло, що вельми наближає до справжньої розробки. Самі завдання актуальні, вчишся тільки тому, що дійсно стане в нагоді в подальшому. Завдання перевіряються регулярно, рівень менторів на висоті, приємне спілкування і адекватна оцінка.

Наталія

Вчуся перший місяць, дуже подобається підхід до викладання. Якщо починаєш буксувати, то ментор завжди підкаже і задасть напрямок де шукати відповідь.

Студент FoxmindEd

З приводу спілкування з ментором – залишилися позитивні емоції, доброзичливий, не затягує з перевіркою ДЗ, і дає дійсно важливі зауваження (а не тільки неправильні назви змінної). Не було якихось повторних, незрозумілих коментарів, все по суті.

Студент FoxmindEd

Навчання на курсі дуже сподобалося. Завдання підібрані так що без нормального розуміння попереднього наступне буде зробити важко, тим самим усуваються прогалини. Куратор дуже ретельно з’ясовує в чому саме проблема і вдумливо і доступно пояснює матеріал.

Студент FoxmindEd

На поточний момент враження перевершили очікування. Я знав, що ментора у вас досить скрупульозно ставляться до своєї роботи і здати їм роботу не так-то просто, але це виявилося ще куди більш складніше. До комунікації з ментором навіть на дещицю не можу причепитися. Де потрібно підкаже, де не потрібно тикне носом і відправить подумати, розібратися. Не раз переписка відбувалась онлайн, пізно вночі, що приємно здивувало. В жодній іншій школі / курсах таке неможливо. Загалом на поточний момент я більш ніж усім задоволений і думаю, що моя думка ну ніяк не зміниться в майбутньому.

Студент FoxmindEd

Я в захваті від формату! Неймовірно приємне та продуктивне навчання. Величезна подяка творцю. Окреме спасибі моєму ментору!

Олег Марценюк

Ciklum

Middle Java Developer

Прийшов на курси FoxmindEd з семирічним досвідом програмування та після інших курсів. Першу задачу зробив за півгодини, потім, озброївшись знаннями чистого коду, просидів над нею ще півтори години. Мій ЯЖПРОГРАМІСТ був осоромлений коментарем з 14 пунктів, що в моєму коді не так.
Навчався 12-15 годин на тиждень протягом 9 місяців. Стикався з типовими ситуаціями, коли у мене все працює, а у ментора ні (потім виявилося, у нього лінукс). Одного разу витратив три дні, щоб знайти баг, який пофіксився за 5 хвилин. Словом, все, що ми любимо в програмуванні.
Потрапив на реальний проект ще до закінчення навчання. За рік і 9 місяців став мідл, тобто тру програмістом. Всім успіхів!

Владислав Палій

Raiffeisen Bank International

Full stack developer

Курси від Foxminded дали мені можливість розвинути свої навички як програміста і отримати перший job offer. Я вважаю, що підхід у навчанні в Foxminded, а саме робота з ментором-дослідним програмістом, дає можливість досить швидко отримати відповідні знання та навички, а також є істотним мотивуючим фактором.

Wamisoftware

Хочу подякувати команді FoxmindEd за вашу роботу і ті знання, які передаєте майбутнім розробникам. У компанії Wamisoftware працює 3 java розробника, які проходили у вас курси. Один з яких, через рік, став тім лідом великого проекту. Хлопці відрізняються рівнем знань, і навіть без комерційного досвіду, здатні відразу приступати до нетривіальних завдань. Більш досвідчені розробники позитивно відгукуються про code style і структурування даних.

ЗАПИСАТИСЯ НА КУРС

Зверніть увагу!
Ми не співпрацюємо з резидентами РФ та РБ!


  C#/.NET

  Курси розробки на C#/.NET для початківців в Києві – чудовий шанс отримати нову професію і почати кар’єру в сфері IT.

  Розробка на C#/.NET найбільш близька до класичного програмування. Безліч корпоративних програмних систем створені за допомогою цих технологій, і всі вони постійно потребують модернізації і підтримки, що породжує попит на розробників C#/.NET. Ці технології освоюють ті розробники, які планують не просто «увійти в IT», а й залишитися там надовго. В Україні C#/.NET входить в п’ятірку найпопулярніших мов програмування.

  Оскільки розробники C#/.NET часто працюють у великих корпораціях, їм необхідно писати «чистий» код – доробки та «милиці» в коді можуть стати надто дорого. На курсах розробки C#/.NET від компанії Foxminded ми відразу звертаємо на це увагу студентів і вчимо їх писати код, за який не буде соромно.

  Після того, як студенти освоять основи розробки на C#/.NET і додаткових мовах, під керівництвом менторів вони створять телеграм-бота і простий додаток за допомогою отриманих знань. Ці проекти можна буде додати в портфоліо.

  Якщо ви хочете пройти курси розробки на C#/.NET для новачків в Києві – напишіть нам!

  Связаться с нами

  Связаться
  с нами