Програма курсу PHP

Наш курс PHP складається із практичних завдань. У процесі навчання ви навчитеся писати програми на таких фреймворках як Laravel та Symfony, отримаєте навички проектування структури баз даних, створите власну інфраструктуру з декількома сервісами та скористаєтеся декількома фронтенд-інструментами. Також навчитеся писати Unit тести та спробуєте різні підходи BDD та TDD.

В результаті створені вами веб-програми ви зможете додати до свого портфоліо.

Це завдання допомагає навчитися писати якісний код відповідно до стандарту PSR, структурувати код, застосовувати різні підходи і патерни.

Студент виконуючи це завдання, знайомиться з написанням юніт тестів, інструментами для перевірки покриття коду тестами.

Виконуючи цю групу завдань студент отримує навички написання коду, додавання до вже готового коду функціоналу для роботи через консоль.

Дане завдання дає можливість навчитися працювати з файлами і сортувати дані

Дана група завдань дозволяє набути досвіду роботи з фреймворком Laravel. Написати повноцінний додаток з веб-інтерфейсом і api. Отримати досвід роботи з ORM бібліотекою Eloquent.

Працюючи над завданнями з цієї групи, студент виконує реальні завдання, які зазвичай зустрічаються в роботі php-developer’a. Тут є всі етапи починаючи з проектування структури програми, роботи над веб-інтерфейсом і api, інтеграцією зі сторонніми сервісами, і закінчуючи деплоєм в продакшн. Студент отримує досвід роботи з Symfony, PostgreSQL, webpack, bootstrap, etc.

Дане завдання – це, по суті, фінальний акорд, для його вирішення потрібно застосувати всі накопичені знання і вміння, що вимагає нестандартних рішень і підходів.

Менторинг

Онлайн доступ до навчальної програми

Навчання з особистим ментором

вартість

4000 грн.$150

за 1 місяць

реєстрація

Менторинг плюс

Онлайн навчання

Більше часу з особистим ментором

Розширена/ зменшена учбова програма

Можливість пройти учбову програму швидше

вартість

8000 грн.$300

за 1 місяць

реєстрація

ЧОМУ КУРСИ FOXMINDED?

Навчання з менторами

Навчання з менторами

Ефективність менторингу перевірена на практиці. Програмування з ментором дає кращий результат, ніж слухання лекцій або самостійне навчання: ментор допомагає там, де у студента виникають складності.

Реальні завдання

Реальні завдання

На курсах по PHP від компанії Foxminded наші ментори розробляють завдання для студентів на основі досвіду роботи, а не пропонують приклади з підручника.

Вчителі-професіонали

Вчителі-професіонали

Наші ментори - розробники рівня middle і вище з досвідом роботи в кілька років. Вони на собі відчули труднощі, з якими стикаються новачки, і розкажуть, як з ними можна справлятися.

Навчання онлайн

Навчання онлайн

Курси онлайн - наймодніший тренд на освітньому ринку. Але ми почали вчити дистанційно ще кілька років тому, встигли випробувати різні формати і залишили найкращі для віддаленого навчання.

Навчання на проекті

Навчання на проекті

Навчання на проекті - те, що відрізняє наші курси від інших. Наші студенти відразу занурюються в процес розробки програмного продукту. Це дає їм практичний досвід, який новачкові отримати складно.

Проект в портфоліо

Проект в портфоліо

Під час курсів наші студенти створюють прості програми для PHP. Кожен такий додаток - окремий закінчений проект, який можна додати в портфоліо розробника.

Моїсеєв Дмитро - Автор курсу PHP

Автор курсу

PHP Developer

Моісеєв Дмитро

Програмувати почав років з 14, робив ігри на С++. Влаштувався програмістом у web-студію, після чого попав у web-відділ оператора зв’язку єдиним програмістом. Уже на другому тижні роботи мені дали junior-а на навчання, і з тих пір займався “вирощуванням” програмістів. Проектів було багато і досить різноманітних - від сайту компанії і особистого кабінету до внутрішніх CRM-систем і сервісів інтеграції з мережевим обладнанням. Писали на php з використанням Yii2, далі перейшли на Symfony i Laravel. На початку 2021 року web-відділ відокремився у власну компанію - CoddIT, де я і працюю дотепер на посаді CTO.

Ментори

Андрій Рукавчук

PHP Developer

Helpcrunch

> 5років

в IT сфері

PHP розробник, який пропрацював уже 5+ років у продуктових компаніях. Працював з різними версіями PHP починаючи з 5.2 і зараз працюю з 7.4/8.0. Розумію сильні та слабкі сторони моноліту та мікросервісної архітектури. Зараз один із ключових проектів на асинхронному PHP 8.0 (Temporal), також є проекти на Symfony. Вважаю, що гнучкий та читабельний код – це одна з ключових речей у розробці.

Андрій Рукавчук - Ментор напряму PHP

Микола Семенда

Senior PHP Developer

Genesis

5років

в IT сфері

5 років досвіду роботи у продуктових компаніях (b2b, b2p, ecommerce, mobile app API). Є досвід у розподілі моноліту на мікросервіси, досвід роботи з такими фреймворками, як Symfony, Laravel, Yii. Бази даних - mysql, mongo, postgress, ElasticSearch, а також працював з такими технологіями, як Memcache, Redis, RabbitMQ, SQS.

Микола Семенда Ментор напряму PHP

Зареєструватися на курс

Ви залишаєте заявку і наш менеджер з вами зв'язується. Ви проходите експрес-тестування, після чого отримуєте перше завдання. Термін навчання залежить від того, скільки часу ви будете приділяти навчанню. А по закінченню у вас буде досвід роботи і проект в портфоліо. Правда, здорово?

Записатись на курс

Як проходить навчання?

01

Реєстрація

РЕЄСТРУЄШСЯ НА КУРС

01
02

Відповіді на запитання

З ТОБОЮ ЗВ'ЯЗУЄТЬСЯ СПІВРОБІТНИК FOXMINDED І ВІДПОВІДАЄ НА ВСІ ТВОЇ ЗАПИТАННЯ

03

Ментор

ТЕБЕ РОЗПОДІЛЯЮТЬ ДО МЕНТОРА І ТИ ОТРИМУЄШ ПЕРШЕ ЗАВДАННЯ

03
04

Матеріал

ВИВЧАЄШ МАТЕРІАЛ І РОБИШ ЗАВДАННЯ

04
05

Відгук про роботу

ОТРИМУЄШ ВІДГУК ВІД МЕНТОРА

06

Наступне завдання

ФІНІШУЄШ ЗАВДАННЯ І ПЕРЕХОДИШ ДО НАСТУПНОГО

06

Засновник компанії відповість
на поширені запитання

Сергій Немчинський — наймудріший лис в FoxmindEd, який 20 років працював програмістом. Майже 15 з них – в Java. Сергій був Project Manager в Ciklum, Team Leader в Luxoft, NetCracker і IntroPro.

Підписатися на канал

більше 200 тис. підписників

Наші випускники працюють в компаніях:

ЗАПИСАТИСЯ НА КУРС

Зверніть увагу!
Ми не співпрацюємо з резидентами РФ та РБ!


  PHP

  PHP фахівець може вибирати з безлічі можливих занять: створювати веб-додатки, інтернет-магазини, форуми і блоги, і навіть соціальні мережі.
  Якщо ви хочете стати одним з тих, хто створює інтернет, курс розробки на PHP – для вас!

  На кого розрахований наш курс з програмування на PHP

  Одна з переваг мови PHP – для того, щоб його освоїти, не треба володіти спеціальними знаннями. Курс PHP може стати для вас воротами в IT-індустрію.
  Ми чекаємо вас на нашому курсі, якщо ви:
  – Студент або випускник 11 класу, який твердо хоче стати розробником;
  – Спеціаліст іншій галузі, який хоче перейти в IT;
  – Розробник, який хоче вивчити додаткову мову.
  Навчання проводиться на проекті за участю ментора. Ми не читаємо довгих і нудних лекцій з теорії програмування, наше навчання побудовано на реальних задачах, з якими стикаються розробники PHP.

  Портфоліо і працевлаштування після завершення курсу

  Під час проходження курсу ви почнете створювати власне портфоліо, додаючи в нього виконані завдання курсу. Це портфоліо можна буде показувати рекрутерам при пошуку першої роботи, щоб підвищити свій шанс вийти на хорошу позицію.
  А деяким студентам ми самі робимо офер, щоб вони продовжили роботу в нашій компанії!

  Записатися на онлайн курс по PHP програмування

  Якщо ви хочете створювати сайти, веб-додатки, інтернет-магазини, блоги і форуми, пишіть нам! Ми знаходимося в Києві, але навчальний курс проходить онлайн. Ви можете вчитися в зручний час, створити портфоліо, отримати затребувану професію і знайти хорошу роботу – все це разом з курсом PHP від компанії FoxmindEd.

  Связаться с нами

  Связаться
  с нами