Програма курсу Android

Ці завдання відразу ставлять перед новачком ті вимоги до Android проекту, які вимагають на якісних проектах. Кожне передбачає code review, повноцінний фідбек і допомогу, якщо студент не тягне рівень самостійно. Курс складається з 16 завдань, в рамках яких потрібно написати 6 додатків для андроїда + автотести та кастомізувати телеграм.

Вступне завдання. Студент знайомиться зі слухачами для view, API рядків, основи написання автотестів, вступ до Jetpack Compose.

Комплексний UI, багатопоточність та введення в архітектуру додатків. У рамках завдання студент знайомиться з списковими уявленнями (RecyclerView), багатопоточністю в андроїді, Java collection framework, з реактивним підходом у програмуванні (RxJava/Kotlin coroutines), з архітектурою додатків (MVP/MVVM/MVI), написання автотестів для складного UI, списки в Jetpack Compose, міграція на Jetpack Compose

GPS та робота додатків у фоні. В рамках завдання студент знайомиться зі способами роботи додатків у фоні, робота з базами даних (SqLite), Rest-API (Firebase), GPS в андроїді та з картами гугла. Також авторизація у додатку.

У рамках завдання студент знайомиться з просунутими способами використання RecyclerView, способами посторінкового завантаження даних із Rest-API із збереженням у базу даних та робота без доступу до мережі

У рамках завдання студент знайомиться з просунутими способами використання RecyclerView, завантаження даних через Rest-API та додаткові можливості геолокації

В рамках завдання студент знайомиться з роботою з чужим кодом та підтримкою наявних додатків

У рамках завдання студент знайомиться з бібліотеками для авторизації через найпопулярніші соц. мережі та отримання даних звідти.

Менторинг

онлайн доступ до навчальної програми

навчання з особистим ментором

вартість

4000 грн.$150

за 1 місяць

реєстрація

Менторинг плюс

Онлайн навчання

Більше часу з особистим ментором

Розширена/ зменшена учбова программа

Можливість пройти учбову программу швидше

вартість

8000 грн.$300

за 1 місяць

реєстрація

ЧОМУ КУРСИ FOXMINDED?

Навчання з менторами

Навчання з менторами

Ефективність менторингу перевірена на практиці. Програмування з ментором дає кращий результат, ніж слухання лекцій або самостійне навчання: ментор допомагає там, де у студента виникають складності.

Реальні завдання

Реальні завдання

На курсах по Android від компанії Foxminded наші ментори розробляють завдання для студентів на основі досвіду роботи, а не пропонують приклади з підручника.

Вчителі-професіонали

Вчителі-професіонали

Наші ментори - розробники рівня middle і вище з досвідом роботи в кілька років. Вони на собі відчули труднощі, з якими стикаються новачки, і розкажуть, як з ними можна справлятися.

Навчання онлайн

Навчання онлайн

Курси онлайн - наймодніший тренд на освітньому ринку. Але ми почали вчити дистанційно ще кілька років тому, встигли випробувати різні формати і залишили найкращі для віддаленого навчання.

Навчання на проекті

Навчання на проекті

Навчання на проекті - те, що відрізняє наші курси від інших. Наші студенти відразу занурюються в процес розробки програмного продукту. Це дає їм практичний досвід, який новачкові отримати складно.

Проект в портфоліо

Проект в портфоліо

Під час курсів наші студенти створюють прості програми для Android. Кожен такий додаток - окремий закінчений проект, який можна додати в портфоліо розробника.

Дан Гладштейн - Ментор курсу Android

Автор курсу

Android Developer at Shelfy.io

Дан Гладштейн

Розробкою під Android займаюся вже 5й рік, в основному в стартапах і продуктових компаніях. Вирішив зайнятися менторством щоб допомогти зацікавленим людям придбати необхідні для роботи в IT основні навички та знання.

Ментори

Мамедов Руслан

Android Developer

Autodoc

>3років

В IT сфері

>2років

Викладання

За освітою інженер з автоматизації, в програмування прийшов в 2015 році. Вивчав професію самостійно і за повчанням ментора, вважаю цей підхід найефективнішим з багатьох причин, таким як найкраща самоорганізація, велика глибина знань, вміння самостійно навчатися і шукати інформацію, і багато іншого.

Мамедов Руслан - ментор курсу Android

Кравченко Олексій

Android Developer

TrackEnsure Inc.

4роки

В IT сфері

>1рік

Викладання

Ще будучи студентом почав вивчати Java, завдяки чому отримав свою першу серйозну роботу в енергетичній компанії, якій треба було мобільний додаток. Так я встав на доріжку Android розробки. Зараз я працюю в канадській логістичній компанії. А в якості ментора, я хочу передати свій досвід і знання, і розвіяти помилки, що «програмування - це магія», як це було у мене).

Кравченко Олексій - Ментор курсу Android

Гладштейн Дан

Android Developer

Shelfy.io

5років

В IT сфері

1рік

Викладання

Розробкою під Android займаюся вже 5й рік, в основному в стартапах і продуктових компаніях. Вирішив зайнятися менторством щоб допомогти зацікавленим людям придбати необхідні для роботи в IT основні навички та знання.

Дан Гладштейн - Ментор курсу Android

Зоря Павло

Android Engineer

EPAM Systems

4.5роки

В IT сфері

1рік

Викладання

Android-розробник з трирічним досвідом роботи в різних ІТ компаніях (від маленьких продуктових до великих outsource). Зараз працюю в EPAM Systems. Менторив джуна на проекті пів-року. Зараз на проекті технології: Kotlin/Java, Kotlin Coroutines, MVVM, Koin, Retrofit, Gson. Також використовував технології: RxJava, GoogleMaps, ffmpeg, ExoPlayer, Navigation Component. Вважаю, що все залежить від вашого бажання і завзятості. Займаюсь менторством для того, щоб розширити community та розвинути галузь.

Павло Зоря - ментор курсу Android

Ярослав Рудник

Senior Android developer

eFarmer

16 років

В IT сфері

Починав в enterprise (1С, Delphi, PLSQL), в 2017 році свічнувся на Android (Android SDK, Java, Kotlin, SQLite, RxJava2, Google services, WebRTC, IoT). Працював на проектах у сферах agritech, IoT, text-video messaging.

Ярослав Рудник Ментор напряму Android

Зареєструватися на курс

Ви залишаєте заявку і наш менеджер з вами зв'язується. Ви проходите експрес-тестування, після чого отримуєте перше завдання. Термін навчання залежить від того, скільки часу ви будете приділяти навчанню. А по закінченню у вас буде досвід роботи і проект в портфоліо. Правда, здорово?

Записатись на курс

Як проходить навчання?

01

Реєстрація

РЕЄСТРУЄШСЯ НА КУРС

01
02

Відповіді на запитання

З ТОБОЮ ЗВ'ЯЗУЄТЬСЯ СПІВРОБІТНИК FOXMINDED І ВІДПОВІДАЄ НА ВСІ ТВОЇ ЗАПИТАННЯ

03

Ментор

ТЕБЕ РОЗПОДІЛЯЮТЬ ДО МЕНТОРА І ТИ ОТРИМУЄШ ПЕРШЕ ЗАВДАННЯ

03
04

Матеріал

ВИВЧАЄШ МАТЕРІАЛ І РОБИШ ЗАВДАННЯ

04
05

Відгук про роботу

ОТРИМУЄШ ВІДГУК ВІД МЕНТОРА

06

Наступне завдання

ФІНІШУЄШ ЗАВДАННЯ І ПЕРЕХОДИШ ДО НАСТУПНОГО

06

Засновник компанії відповість
на поширені запитання

Сергій Немчинський — наймудріший лис в FoxmindEd, який 20 років працював програмістом. Майже 15 з них – в Java. Сергій був Project Manager в Ciklum, Team Leader в Luxoft, NetCracker і IntroPro.

Підписатися на канал

більше 200 тис. підписників

Наші випускники працюють в компаніях:

Михайло

Відмінні курси для тих, хто хоче почати свій шлях в IT. Є безліч сучасних напрямків. Ніякої прив’язки за часом, виконуєш скільки і коли завгодно. Ніяких лекцій, інформацію для вирішення завдань шукаєш сам, наставник може тільки направити в потрібне русло, що вельми наближає до справжньої розробки. Самі завдання актуальні, вчишся тільки тому, що дійсно стане в нагоді в подальшому. Завдання перевіряються регулярно, рівень менторів на висоті, приємне спілкування і адекватна оцінка.

Наталія

Вчуся перший місяць, дуже подобається підхід до викладання. Якщо починаєш буксувати, то ментор завжди підкаже і задасть напрямок де шукати відповідь.

Андрій

Студент FoxmindEd

Буквально на днях закінчив курс Android, пройшовши половину завдань. Особисто я шукав такі курси, де я сам можу розпоряджатися своїм часом. Завдання відносно нескладні на перший погляд, але ментор розкривав різні підходи до вирішення того чи іншого завдання і це добре розширювало кругозір. Коли не було понять про те як виконувати завдання, ментор легкими підказками давав напрямок куди потрібно копати. Також варто розуміти, що в принципі на цих курсах вчишся сам, а напрямок задає ментор. Також є можливість поспілкуватися з іншими хлопцями з курсу. Загалом, курс гідний, раджу всім хто вміє користуватися Гуглом.

Олександр

Студент FoxmindEd

Пройшов половину навчання на курсах по Android, але цього мені вистачило щоб написати резюме і почати ходити на співбесіди і в результаті отримати оффер. Програма побудована так що тобі необхідно копати все самому, і це на мою і є фішка курсу, а якщо я чогось не знаходив, то мій ментор пояснював або давав посилання на джерело і я знову копаю поки не зрозумію. Рекомендую перед покупкою курсу спробувати пробний період і прокачати англійську. Спасибі Foxminded і моєму менторові!

Студент FoxmindEd

На поточний момент враження перевершили очікування. Я знав, що ментора у вас досить скрупульозно ставляться до своєї роботи і здати їм роботу не так-то просто, але це виявилося ще куди більш складніше. До комунікації з ментором навіть на дещицю не можу причепитися. Де потрібно підкаже, де не потрібно тикне носом і відправить подумати, розібратися. Не раз переписка відбувалась онлайн, пізно вночі, що приємно здивувало. В жодній іншій школі / курсах таке неможливо. Загалом на поточний момент я більш ніж усім задоволений і думаю, що моя думка ну ніяк не зміниться в майбутньому.

Влад Мельников

Java Developer

Я типовий світчер: мені 40, працював перекладачем, закінчив річний курс по Computer Science в Канаді і не знав, як знайти роботу.
Провчився в FoxmineEd з ментором близько місяця. Пройшов інтерв’ю, не пов’язане з Java (PHP / MySql back-end). Але більшість поставлених запитань так чи інакше були пов’язані з тим, що ми проходили на першому уроці курсу, присвяченому чистому коду: статичні методи, Git, Сінглтон. Я отримав роботу.
Рекомендую курси FoxmindEd тим, хто дійсно хоче стати розробником, для того, щоб вивчити реальні робочі процеси і інструменти (Git, код рев’ю, кращі практики), яким не вчать в університеті.

Олександр Лось

Cab Technology

Java Developer

Моє навчання на менторському курсі FoxmindEd тривало близько двох тижнів. Я встиг порівняти курс з попередніми курсами по Java, які я відвідував – курс Foxminded більш результативний. Ментор, який може відповісти на питання, підказати, куди рухатися, дуже допомагає і вселяє впевненість.
Тут тобі не ставлять завдання «написати шматок коду, щоб закріпити тему». Тут ти підключаєшся до проекту і тобі доводиться використовувати всі інструменти розробника, починаючи від IDE і закінчуючи CI / CD. Цей проект можна додати в портфоліо, що величезний плюс – по собі знаю, як рекрутери дивляться на програмістів без досвіду.
А через два тижні мені запропонували пройти співбесіду на комерційний проект, і я перестав був студентом, а став справжнім програмістом. Тому я і вважаю підхід Сергія Немчинського більш ефективним, ніж інші альтернативи.

Олег Марценюк

Ciklum

Middle Java Developer

Прийшов на курси FoxmindEd з семирічним досвідом програмування та після інших курсів. Першу задачу зробив за півгодини, потім, озброївшись знаннями чистого коду, просидів над нею ще півтори години. Мій ЯЖПРОГРАМІСТ був осоромлений коментарем з 14 пунктів, що в моєму коді не так.
Навчався 12-15 годин на тиждень протягом 9 місяців. Стикався з типовими ситуаціями, коли у мене все працює, а у ментора ні (потім виявилося, у нього лінукс). Одного разу витратив три дні, щоб знайти баг, який пофіксився за 5 хвилин. Словом, все, що ми любимо в програмуванні.
Потрапив на реальний проект ще до закінчення навчання. За рік і 9 місяців став мідл, тобто тру програмістом. Всім успіхів!

Владислав Палій

Raiffeisen Bank International

Full stack developer

Курси від Foxminded дали мені можливість розвинути свої навички як програміста і отримати перший job offer. Я вважаю, що підхід у навчанні в Foxminded, а саме робота з ментором-дослідним програмістом, дає можливість досить швидко отримати відповідні знання та навички, а також є істотним мотивуючим фактором.

Wamisoftware

Хочу подякувати команді FoxmindEd за вашу роботу і ті знання, які передаєте майбутнім розробникам. У компанії Wamisoftware працює 3 java розробника, які проходили у вас курси. Один з яких, через рік, став тім лідом великого проекту. Хлопці відрізняються рівнем знань, і навіть без комерційного досвіду, здатні відразу приступати до нетривіальних завдань. Більш досвідчені розробники позитивно відгукуються про code style і структурування даних.

ЗАПИСАТИСЯ НА КУРС

Зверніть увагу!
Ми не співпрацюємо з резидентами РФ та РБ!


  Android

  Курси розробки на Android для початківців у Києві – чудовий шанс отримати нову професію і почати кар’єру в сфері IT.

  У 2017 році Інтернет здолав умовний поріг: число мобільних користувачів перевищило число користувачів стаціонарних. Світ стає більш мобільнім, не в останню чергу завдяки технологіям розробки ПЗ для мобільних пристроїв. А серед цих технологій платформа Android – безсумнівний лідер. Навіть в США, де на ринку лідирує продукція Apple, пристрої з Android займають друге місце за популярністю. А в Європі їх 60% від обсягу ринку. Приблизно так само ділиться і ринок мобільної розробки в цих регіонах.

  На платформі Android розробляють будь-які додатки, від нескладних ігор до мобільних додатків для бізнесу. Тенденцій до скорочення цього ринка немає – навпаки, під час епідемії попит на мобільні гаджети збільшився, а відповідно, і на мобільні додатки. Для їх розробки потрібні фахівці, яких гостро не вистачає на ринку кадрів. Так що курси розробки на Android – для тих, хто хоче відносно швидко отримати спеціальність, яка зараз користується дуже великим попитом.

  Якщо ви хочете пройти курси розробки на Android для новачків у Києві – напишіть нам!

  Связаться с нами

  Связаться
  с нами