Java Month: беріть участь в подіях та отримайте можливість виграти суперприз! 🎁
Дізнатися більше

Курс Front End

Online
7 днів тестового періоду
Менторинг
Безкоштовна заморозка

Front End – це зовнішня сторона будь-якої програмної системи чи програми, те, що бачить і з чим взаємодіє користувач. Розробка front end – одна з найцікавіших та творчих галузей програмування.

Записатись

React vs. Angular vs. Vue.js

Про курс

Online

Менторинг

Online

Менторинг +

Менторинг
 • Онлайн доступ до стандартної програми курсу
 • Без лекцій, без теорії, тільки практичні завдання
 • Навчання 1 на 1 з особистим ментором
 • 1 code review в день
 • Тестовий період 7 днів
Менторинг +
 • Онлайн доступ до стандартної програми курсу
 • Навчання 1 на 1 з особистим ментором
 • Без лекцій, без теорії, тільки практичні завдання
 • Немає тестового періоду
 • Один з трьох привілеїв на вибір:
  1) два code review в день
  2) можливість змінити стандартну програму курсу (забрати або додати теми)
  3) можливість спілкуватись з ментором у визначений вами час

Етапи вашого навчання

Ваш план навчання з нуля до спеціаліста рівня Strong Junior з комерційним досвідом роботи.
2
Front-End Mentoring

Як відбувається навчання?

Реєстрація на курс

Реєструєшся на курс

Відповіді на запитання

З тобою зв’язується співробітник і відповідає на всі твої питання

Ментор

Тебе розподіляють до ментора і ти отримуєш перше завдання

Матеріал

Вивчаєш матеріал і робиш перше завдання

Відгук про роботу

Отримуєш відгук від ментора

Наступне завдання

Фінішуєш завдання, і переходиш до наступного

Докладніше

Наші ментори

Заповни заявку та отримай Roadmap Front-End розробника безкоштовно 🚀
🔑 Що чекає на тебе:
 • Етапи розвитку від базових знань до глибокого розуміння
 • Проекти для відточування навичок у реальних умовах.
 • Ключові технології та інструменти, які підвищать твій професіоналізм.
💌 Як отримати roadmap?
Заповнюй заявку на курс, отримуй Roadmap програміста та починай навчання на курсі просто зараз!
Вперед

Відгуки

5
FRONT END (REACT)
FRONT END (REACT) FRONT END (REACT)

За 6 місяців і 10 днів, я пройшов курс по Front-end mentoring ReactJS, протягом усього часу мене вчили самостійності та при цьому завжди підтримував мене мій ментор Денис Ніканов, підказував, коли я ставав у глухий кут (що, до речі, було дуже часто)! Завжди направляв мене і підтримував, хоча счс їм самим (Україні) потрібна підтримка!!! Спасибі велике за навчання! Слава Україні!!!

5
FRONT END
FRONT END FRONT END

Пройшов курс Front-end і хотів би поділитися своїми враженнями. Я вважаю цю методику навчання найефективнішою. На відміну від інших курсів, тут немає суворо встановленого потоку навчання та оцінок. Замість цього, акцент зроблено на розв’язанні задач. Коли я вирішую завдання, я отримую зворотний зв’язок від ментора і, якщо необхідно, вношу виправлення, щоб просуватися далі.

Мені також дуже сподобалися добре підібрані завдання. Вони досить складні, але не настільки, щоб повністю згасити моє бажання продовжувати навчання. Водночас вони дають змогу досить глибоко вивчити кожну тему.

Хотів би подякувати своєму ментору Юрію Вовку, який скеровував мене протягом усього навчання.

5
FRONT END (REACT)
FRONT END (REACT) FRONT END (REACT)

В цілому все сподобалось. В тому числі підхід, що потрібно все робити по порядку з самих “низів”. Повторив для себе css (гріди, наприклад, ніколи не використовував) і jquery. Починаючи з js вже пішли нові знання. Плюс базовий навик з git, з яким я майже не працював. Найбільше, звичайно ж, мені потрібен був Angular і шкода, що немає “поглибленого” курсу саме по ньому, тому що там під “капотом” багато всього, і це все потрібно хоча б спробувати і зрозуміти. Велике спасибі за поради ментора, тому що деякі завдання були важкі і їх довелося обмірковувати і робити по кілька днів через силу, і поради дуже допомогли. Плюс оперативний зв’язок з ментором був дуже до речі! Готовий вас рекомендувати!

5
FRONT END (REACT)
FRONT END (REACT) FRONT END (REACT)

Я поступив на foxminded цього літа і пройшов 3/4 курсу (HTML / CSS, Jquery, JS) за 3 місяці. До цього у мене був певний досвід з php і сі (на обох мовах я писав жахливо, про сі максимум можу пояснити що таке покажчик і виділити пам’ять через malloc, не більше). Проблема була в тому, що у мене не було практики, і я не міг у себе в голові скласти як будувати додаток, з чого починати і як все робити. Проходячи менторинг від foxminded, я відразу можу сказати, що ці курси не для всіх, потрібна певна база або досвід, мінімальний англійська, і бажання розвиватися, адже завдання зроблені саме так, щоб ви посиділи і подумали гарненько, і саме це і розвиває розробника, постійна практика і отримання досвіду, який foxminded дає завдяки виконанню їх завдань і звичайно ж спілкування з ментором. Так як я вчуся на другому курсі університету, можливості піти на роботу просто немає, і я спокійно вивчаю Vue.js і створюю свій додаток на ньому. Foxminded дав мені потрібну базу, досвід, і бест практиці які дозволяють мені спокійно сприймати завдання які мені зустрічаються на шляху написання програми. Хочу сказати окреме спасибі Жені Сметані, це прекрасний і крутий ментор Спасибі Foxminded за те що ви є!

5
FRONT END (ANGULAR)
FRONT END (ANGULAR) FRONT END (ANGULAR)

Враження цікаві, тебе ніколи не залишає відчуття, що все залежить тільки від тебе, дуже оригінально, це ексклюзив)))Тому я продовжую навчання далі)

Всі відгуки
Сертифікат про закінчення

Сертифікат про закінчення

Після закінчення курсу ми видамо вам сертифікат, що свідчить про успішне завершення програми менторингу і підтверджує вашу кваліфікацію з обраного предмету.

Записатися на курс Front-End

Ми не співпрацюємо з резидентами РФ та РБ!


  Надсилаючи повідомлення, ви погоджуєтесь з нашою офертою.

  Курси фронтенд онлайн

  Курси Frontend  – чудовий шанс здобути нову спеціальність та розпочати кар’єру у сфері IT. Front-end – це частина програмного інтерфейсу програми, сайту чи сервісу, з якою взаємодіють користувачі. Тому розробник Front-end має поєднувати у роботі технічні навички та творчий підхід. З одного боку, з боку користувача все має працювати безвідмовно: наприклад, проблеми з кошиком на сайті можуть убити прибутки інтернет-магазину. З іншого боку, Фронтенд також тісно пов’язаний з дизайном та маркетингом, оскільки має враховувати психологію користувача під час створення інтерфейсу.

  На курсах по Front-end від компанії Foxminded ми навчаємо трьох стовпів Front-end: HTML, CSS, JavaScript. Наші студенти освоюють основи верстки та розмітки сторінки, навчаються підключати бібліотеки та віджети, валідувати та зберігати дані, а також забезпечувати ефективну взаємодію з Back-end частиною. У процесі курсів студенти створюють простий додаток, який можна буде додати до портфоліо проєктів.
  Якщо ви хочете пройти курси Front-end – зв’яжіться з нами!

  Програма лояльності
  Перейти