Програма курсу Front End

Фронтенд розробка – робота творча, в ній одночасно поєднуються точні і гуманітарні області. Необхідно завжди бути в курсі нововведень і хороших практик, а також вміти застосовувати їх. Ніколи не переставайте вчитися і розвиватися, і не зупиняйтеся на досягнутому. Розвивайте в собі комунікативні та соціальні навички, розширюйте технічну область, виходьте за рамки своєї предметної області та спеціалізації, вчіться працювати в команді. Не бійтеся пробувати і експериментувати з новими мовами програмування, техніками і фреймворками.

Завдання даного розділу дозволяють освоїти основи верстки і позиціонування блоків HTML щодо застосування CSS на основі «святого Грааля» макета веб-сторінки. При цьому повноцінне виконання завдань навчить розміщувати елементи за допомогою властивості float, застосовувати сітки на основі Flex і Grid layouts і реалізовувати складні інтерфейси. Кінцевою завданням розділу є верстка макету майбутнього веб-додатку.

Завдання даного розділу спрямовані на роботу зі змінними, операторами, типами даних і функціями. Взаємодія з DOM, рядками і масивами. Об’єктно-орієнтований JavaScript. Розширення та валідація форм за допомогою JS. Оновлення веб-сторінок за допомогою AJAX. Зберігання даних із застосуванням Local і Session Storage і збереження проміжних даних з використанням cookie.

На курсі вивчається остання, на момент навчання, версія Аngular.

Дані завдання спрямовані на розробку SPA-додатку (додаток з продажу велосипедів) і застосуванням основних технік і філософії Angular:

Види прив’язки даних

Вбудовані директиви

Події та форми

Використання і створення каналів (pipes)

Компоненти і їх життєвий цикл

Служби (Services) та їх провайдери

Модулі (створення і використання) і що таке відкладене завантаження (lazy loading)

Асинхронні запити HTTP на «бек»

Зберігання даних c застосуванням Firebase

Менторинг

онлайн доступ до навчальної програми

навчання з особистим ментором

вартість

4000 грн.$150

за 1 місяць

реєстрація

Менторинг плюс

Онлайн навчання

Більше часу з особистим ментором

Розширена/ зменшена учбова программа

Можливість пройти учбову программу швидше

вартість

8000 грн.$300

за 1 місяць

реєстрація

ЧОМУ КУРСИ FOXMINDED?

Навчання з менторами

Навчання з менторами

У традиційних методах навчання студенту пропонують вирішити задачу, повторюючи дії за викладачем. При менторингу студент шукає рішення сам, а ментор допомагає розібратися, якщо пошук заходить в глухий кут.

Реальні завдання

Реальні завдання

На курсах Front-End (Angular) від компанії Foxminded ми пропонуємо реальні завдання, з якими стикаються розробники. Їх складають наші ментори, які потім перевіряють виконання.

Вчителі-професіонали

Вчителі-професіонали

Теорія це добре, але практика краще. Ми робимо упор на практичні знання, тому запрошуємо фахівців рівня middle to senior як менторів. Вони не просто знайомі з технологіями, але і вміють їх застосовувати.

Навчання онлайн

Навчання онлайн

Ми проводимо курси онлайн уже кілька років. За цей час ми налагодили процеси і усунули безліч проблем. Тому у студентів вкрай рідко виникають технічні проблеми, які заважають навчанню.

Навчання на проекті

Навчання на проекті

З місця в кар'єр! Ми пропонуємо унікальний досвід. Замість довгих місяців підготовки наші студенти підключаються до реального проекту і вчаться вирішувати завдання для бізнесу в процесі навчання.

Проект в портфоліо

Проект в портфоліо

Навчання на реальному проекті - прекрасний шанс для початківця отримати перший практичний досвід. Крім того, готовий проект можна додати в портфоліо розробника.

Олексій Тюрін - Автор курсу FrontEnd

Автор курсу

Senior FrontEnd developer

Олексій Тюрін

Досвід роботи фронтенд розробником більше 4 років. Маю величезний досвід роботи на Angular 4. Проходив навчання по JavaScript і TypeScript в Luxoft Training Center. На даний момент senior frontend developer в PKO Bank Polski. Останнім часом, все більше працюю як full stack developer.

Ментори

Ростислав Рошкович

Software web developer (Angular)

Lazy ant's

4роки

В IT сфері

1,5років

Викладання

У 2016 році, маючи за спиною великий багаж знань по роботі з адміністрування спеціалізованих систем і систематичне вирішення завдань з використанням різних МП, зупинився на розвитку себе як веб-програміста. При цьому, познайомившись з SPA (single page app) і магією платформи Angular, можу відзначити, що рішення про його вивчення, було однозначно одним з кращих. Не бійтеся помилятися! Рішення задач бізнес-логіки, розвиток софт-скілів і розширення кругозору в програмуванні призведе Вас до намічених цілей.

Ростислав Рошкович - Ментор курсу FrontEnd

Євген Сметана

Front-end engineer

Ciklum

>4років

В IT сфері

1,5років

Викладання

Вважаю що знаннями потрібно ділитися, а оскільки у мене був ментор в розробці - вважаю своїм обов'язком навчати інших. Навчу верстати і як писати код на jQuery, але сам в даний момент пишу на React, Redux. Вважаю одною з найважливіших якостей сучасного розробника - вміти гуглити, намагатися самому знайти відповіді і рішення деяких проблем. Якщо гугл не допоміг - допоможу я.

Євген Сметана - Ментор курсу FrontEnd

Юрій Шевчук

Middle front-end developer

SoftServe

>5років

В IT сфері

2,5років

Викладання

Займаюся фронтендом більше 5 років. Починав вчити html/css/js самостійно, тому розумію як важливо отримати повчання з боку. Не бійтеся пробувати, навіть якщо не впевнені в правильності рішення.

Юрій Шевчук - Ментор курсу FrontEnd

Марина Шарун

Front-end developer

Ekreative

2роки

В IT сфері

1рік

Викладання

Два роки тому я сама почала вивчати ази html css js, і з часом повністю перекваліфікувалася в фронт-енд розробника. Зараз це моя професія, але я пам'ятаю, як це було незрозуміло на початку, і як багато "каша" в голові, яку може розібрати тільки тлумачний наставник. Тут сподіваюся допомогти розібратися тим, хто чітко бачить своє майбутнє як фронт-енд розробника. Порада студенту: "Систематично робити те, що вирішив".

Шарун Марина - Ментор курсу FrontEnd

Бенідзе Давид

Front-end developer

4роки

В IT сфері

Працюю 4 роки на позиції фронтенд розробника. Працював з різними технологіями і фреймворками. Спробував попрацювати з бекендом, а саме Node.js и Firebase

Бенідзе Давид - ментор курсу Front End

Зареєструватися на курс

Ви залишаєте заявку і наш менеджер з вами зв'язується. Ви проходите експрес-тестування, після чого отримуєте перше завдання. Термін навчання залежить від того, скільки часу ви будете приділяти навчанню. А по закінченню у вас буде досвід роботи і проект в портфоліо. Правда, здорово?

Записатися на курс

Як проходить навчання?

01

Реєстрація

РЕЄСТРУЄШСЯ НА КУРС

01
02

Відповіді на запитання

З ТОБОЮ ЗВ'ЯЗУЄТЬСЯ СПІВРОБІТНИК FOXMINDED І ВІДПОВІДАЄ НА ВСІ ТВОЇ ЗАПИТАННЯ

03

Ментор

ТЕБЕ РОЗПОДІЛЯЮТЬ ДО МЕНТОРА І ТИ ОТРИМУЄШ ПЕРШЕ ЗАВДАННЯ

03
04

Матеріал

ВИВЧАЄШ МАТЕРІАЛ І РОБИШ ЗАВДАННЯ

04
05

Відгук про роботу

ОТРИМУЄШ ВІДГУК ВІД МЕНТОРА

06

Наступне завдання

ФІНІШУЄШ ЗАВДАННЯ І ПЕРЕХОДИШ ДО НАСТУПНОГО

06

Засновник компанії відповість
на поширені запитання

Сергій Немчинський — наймудріший лис в FoxmindEd, який 20 років працював програмістом. Майже 15 з них – в Java. Сергій був Project Manager в Ciklum, Team Leader в Luxoft, NetCracker і IntroPro.

Підписатися на канал

більше 200 тис. підписників

Наші випускники працюють в компаніях:

Михайло

Відмінні курси для тих, хто хоче почати свій шлях в IT. Є безліч сучасних напрямків. Ніякої прив’язки за часом, виконуєш скільки і коли завгодно. Ніяких лекцій, інформацію для вирішення завдань шукаєш сам, наставник може тільки направити в потрібне русло, що вельми наближає до справжньої розробки. Самі завдання актуальні, вчишся тільки тому, що дійсно стане в нагоді в подальшому. Завдання перевіряються регулярно, рівень менторів на висоті, приємне спілкування і адекватна оцінка.

Наталія

Вчуся перший місяць, дуже подобається підхід до викладання. Якщо починаєш буксувати, то ментор завжди підкаже і задасть напрямок де шукати відповідь.

Дмитро

Студент FoxmindEd

В цілому все сподобалось. В тому числі підхід, що потрібно все робити по порядку з самих “низів”. Повторив для себе css (гріди, наприклад, ніколи не використовував) і jquery. Починаючи з js вже пішли нові знання. Плюс базовий навик з git, з яким я майже не працював. Найбільше, звичайно ж, мені потрібен був Angular і шкода, що немає “поглибленого” курсу саме по ньому, тому що там під “капотом” багато всього, і це все потрібно хоча б спробувати і зрозуміти. Велике спасибі за поради ментора, тому що деякі завдання були важкі і їх довелося обмірковувати і робити по кілька днів через силу, і поради дуже допомогли. Плюс оперативний зв’язок з ментором був дуже до речі! Готовий вас рекомендувати!

Максим

Студент FoxmindEd

Я поступив на foxminded цього літа і пройшов 3/4 курсу (HTML / CSS, Jquery, JS) за 3 місяці. До цього у мене був певний досвід з php і сі (на обох мовах я писав жахливо, про сі максимум можу пояснити що таке покажчик і виділити пам’ять через malloc, не більше). Проблема була в тому, що у мене не було практики, і я не міг у себе в голові скласти як будувати додаток, з чого починати і як все робити. Проходячи менторинг від foxminded, я відразу можу сказати, що ці курси не для всіх, потрібна певна база або досвід, мінімальний англійська, і бажання розвиватися, адже завдання зроблені саме так, щоб ви посиділи і подумали гарненько, і саме це і розвиває розробника, постійна практика і отримання досвіду, який foxminded дає завдяки виконанню їх завдань і звичайно ж спілкування з ментором. Так як я вчуся на другому курсі університету, можливості піти на роботу просто немає, і я спокійно вивчаю Vue.js і створюю свій додаток на ньому. Foxminded дав мені потрібну базу, досвід, і бест практіси які дозволяють мені спокійно сприймати завдання які мені зустрічаються на шляху написання програми. Хочу сказати окреме спасибі Жені Сметані, це прекрасний і крутий ментор Спасибі Foxminded за те що ви є!

Влад Мельников

Java Developer

Я типовий світчер: мені 40, працював перекладачем, закінчив річний курс по Computer Science в Канаді і не знав, як знайти роботу.
Провчився в FoxmineEd з ментором близько місяця. Пройшов інтерв’ю, не пов’язане з Java (PHP / MySql back-end). Але більшість поставлених запитань так чи інакше були пов’язані з тим, що ми проходили на першому уроці курсу, присвяченому чистому коду: статичні методи, Git, Сінглтон. Я отримав роботу.
Рекомендую курси FoxmindEd тим, хто дійсно хоче стати розробником, для того, щоб вивчити реальні робочі процеси і інструменти (Git, код рев’ю, кращі практики), яким не вчать в університеті.

Олександр Лось

Cab Technology

Java Developer

Моє навчання на менторському курсі FoxmindEd тривало близько двох тижнів. Я встиг порівняти курс з попередніми курсами по Java, які я відвідував – курс Foxminded більш результативний. Ментор, який може відповісти на питання, підказати, куди рухатися, дуже допомагає і вселяє впевненість.
Тут тобі не ставлять завдання «написати шматок коду, щоб закріпити тему». Тут ти підключаєшся до проекту і тобі доводиться використовувати всі інструменти розробника, починаючи від IDE і закінчуючи CI / CD. Цей проект можна додати в портфоліо, що величезний плюс – по собі знаю, як рекрутери дивляться на програмістів без досвіду.
А через два тижні мені запропонували пройти співбесіду на комерційний проект, і я перестав був студентом, а став справжнім програмістом. Тому я і вважаю підхід Сергія Немчинського більш ефективним, ніж інші альтернативи.

Олег Марценюк

Ciklum

Middle Java Developer

Прийшов на курси FoxmindEd з семирічним досвідом програмування та після інших курсів. Першу задачу зробив за півгодини, потім, озброївшись знаннями чистого коду, просидів над нею ще півтори години. Мій ЯЖПРОГРАМІСТ був осоромлений коментарем з 14 пунктів, що в моєму коді не так.
Навчався 12-15 годин на тиждень протягом 9 місяців. Стикався з типовими ситуаціями, коли у мене все працює, а у ментора ні (потім виявилося, у нього лінукс). Одного разу витратив три дні, щоб знайти баг, який пофіксився за 5 хвилин. Словом, все, що ми любимо в програмуванні.
Потрапив на реальний проект ще до закінчення навчання. За рік і 9 місяців став мідл, тобто тру програмістом. Всім успіхів!

Ігор Горбунов

Global Logic

Middle Java Developer

Навчання на проекті в FoxmindEd набагато ефективніше, ніж традиційні курси з програмування, де вчать синтаксису, фреймворку і т.п.
Майбутньому розробнику дається можливість не просто розібратися в синтаксисі мови, його недоліках та сильних сторонах, або в новому фреймворку. Він також на своєму досвіді розуміє, що таке командна робота, чистий код, естімація завдань, сам вивчає чужий код, використовує загальноприйняті підходи до реалізації нових фіч, – словом, вчиться бути повноцінним розробником, а не trainee, який просто добре знає теорію.
Теорію можна освоїти самостійно, чого не скажеш про навчання на проекті – тут без команди не обійтися. Саме все перераховане вище і дозволило мені без проблем стати Java програмістом.

Владислав Палій

Raiffeisen Bank International

Full stack developer

Курси від Foxminded дали мені можливість розвинути свої навички як програміста і отримати перший job offer. Я вважаю, що підхід у навчанні в Foxminded, а саме робота з ментором-дослідним програмістом, дає можливість досить швидко отримати відповідні знання та навички, а також є істотним мотивуючим фактором.

Андрій Бобров

Epam

Middle Java Developer

Мені командне (на проекті) навчання дуже сподобалося. Особливо у ментора Євгена Смородського. Наближено до реального проекту. Дуже багато фідбек було на колл, код-рев’ю. Мотивації було більше при заняттях в групі.

Wamisoftware

Хочу подякувати команді FoxmindEd за вашу працю і ті знання, які передаєте майбутнім розробникам. У компанії Wamisoftware працює 3 java розробника, які проходили у вас курси. Один з яких, через рік, став тім лідом великого проекту. Хлопці відрізняються рівнем знань, і навіть без комерційного досвіду, здатні відразу приступати до нетривіальних завдань. Більш досвідчені розробники позитивно відгукуються про code style і структурування даних.

ЗАПИСАТИСЬ НА КУРС

Зверніть увагу!
Ми не співпрацюємо з резидентами РФ та РБ!


  Frontend розробка

  Курси FrontEnd-розробки для початківців у Києві – чудовий шанс отримати нову спеціальність та почати кар’єру в сфері IT.

  Front-end – це та частина програмного інтерфейсу додатка, сайту чи сервісу, з якою взаємодіють користувачі. Тому розробник Front-end має поєднувати в роботі технічні навички і творчий підхід. З одного боку,  на боці користувача все має бездоганно працювати: наприклад, проблеми з кошиком на сайті можуть вбити прибутки інтернет-магазину. С іншого боку, Front-end також тісно пов’язаний з дизайном та маркетингом, тому що має враховувати психологію користувача при створенні інтерфейсу.

  На курсах з Front-end розробки для початківців від компанії Foxminded ми навчаємо трьом стовпам Front-end:  HTML, Java, JavaScript.  Наші студенти опановують ази верстки та розмітки сторінки, вчаться підключати бібліотеки і віджети, валідувати і зберігати дані, а також забезпечувати ефективну взаємодію з Back-end частиною. Під час курсів студенти самостійно розробляють простий додаток, який згодом можна буде додати в портфоліо проектів.

  Якщо ви хочете пройти курси по Front-end розробці для початківців в Києві – зв’яжіться з нами!

  Связаться с нами

  Связаться
  с нами