Чого ви навчитеся на курсах Node.js від FoxmindEd

Ви ознайомитесь з набором інструментів, необхідних для розробки на Node.js, навчитеся створювати REST API для керування користувачами та чат-боти для Telegram. Крім того, ви познайомитеся з хмарними сервісами Amazon (Amazon Web Services), на яких можна легко та швидко розгорнути back end програми. Для найнаполегливіших є завдання “зі зірочкою”, де доведеться використовувати typescript і Nest.js.

В рамках цього блоку студенти освоюють написання CLI (Command-line interface) за допомогою вбудованих модулів Node.js.

Блок призначений для ознайомлення з сучасним набором інструментів, що щоденно використовуються в розробці за допомогою Node.js. Сюди входять: діаграми, код стайл, дебагінг, докеризація та звичайно деплой.

У цьому блоці ви зробите кілька своїх чат-ботів для телеграм. За підсумками блоку ви зрозумієте як краще організовувати свій код та деплоїти свою програму

У цьому блоці ви пишете REST API для керування користувачами. Для реалізації обраний класичний express. Вимоги додаються з кожним завданням у блоці, тому погано організований код доведеться рефакторити

У цьому блоці ми робимо завдання, щоб познайомитись із сервісами AWS: лямди, SES, S3. Це дозволить отримати практичний досвід роботи з найпопулярнішими сервісами

За підсумками попередніх 5 блоків, студенти отримують достатньо практики, щоб почати ходити на співбесіди на Junior Node.js розробник. Завдання з цього блоку покликані розширити світогляд і посилити становище на ринки. Завдання передбачають виконання на typescript та Nest.js

 • Базові знання JavaScript
 • Базове розуміння алгоритмів
 • Розуміння як працювати з IDE (Visual Studio, WebStorm тощо)
 • Навички пошуку інформації
 • Вбудовані модулі Node.js
 • express
 • Telegram боти
 • axios
 • mongodb
 • eslint/prettier
 • AWS: SES, S3, лямди
 • Nest.js

Менторинг

онлайн доступ до навчальної програми

навчання з особистим ментором

вартість

4000 грн.$150

за 1 місяць

реєстрація

Менторинг плюс

Онлайн навчання

Більше часу з особистим ментором

Розширена/ скорочена учбова програма

Можливість пройти учбову програму швидше

вартість

8000 грн.$300

за 1 місяць

реєстрація

ЧОМУ КУРСИ FOXMINDED?

Навчання з менторами

Навчання з менторами

Менторинг ефективніше самостійного навчання або курсів лекцій. Студент вчиться сам знаходити вирішення завдань, а ментор допомагає і спрямовує студента, відразу ж контролюючи якість коду.

Реальні завдання

Реальні завдання

На курсі Node.js від компанії Foxminded студенти не вирішують завдання з підручника або цифрового навчального курсу, а працюють з реальними завданнями, з якими вони зіткнуться в майбутньому.

Вчителі-професіонали

Вчителі-професіонали

Ми запрошуємо фахівців рівня middle to senior як менторів, щоб вони могли розповісти про кращі практики розробки та підводні камені на основі свого досвіду.

Навчання онлайн

Навчання онлайн

Наші курси відразу створювалися для віддаленого навчання, адже більшість комунікацій розробника проходить онлайн. За кілька років ми відпрацювали навчальний процес до досконалості.

Навчання на проекті

Навчання на проекті

На наших курсах з програмування немає нудних лекцій і абстрактних завдань. Ми навчаємо студентів на реальних проектах, в яких створюється справжній програмний продукт.

Проект в портфоліо

Проект в портфоліо

Проекти, які наші студенти розробляють на курсах, залишаються у них в портфоліо. Портфоліо, надіслане разом з резюме, показує навички розробника, і підвищують його шанс на працевлаштування.

Галкін Нікіта - Куратор напряму Node.js

Автор курсу

Куратор напряму Node.js

Галкін Нікіта

15 років досвід у розробці. З 2018 працюю зі стартапами у Кремнієвій Долині. Регулярний доповідач на конференціях JS. Веду телеграм канал node.recipes

Ментори

Корягін Павло

Lead Full Stack Developer

Crossover

10років

В сфері IT

Перший сплачений веб-додаток я здав у 2000 році, коли Internet Explorer 5 ще був свіжим сучасним браузером. Тоді я був школярем й навчався сам. Я бачив, як розвивався Веб і можу пояснити, чому сьогоднішні технології такі, які вони є. На сьогодні TypeScript - моя улюблена мова, і я досліджую способи ефективного навчання.

Корягін Павло - Ментор напряму Node.js

Олексій Честних

Node.js developer

Hebronsoft

7років

В сфері IT

В ІТ сфері з 2015 року. Починав як розробник для впровадження коробкових e-commerce проектів. Побачивши перспективи Node.js та JavaScript переключився на цю технологію, на якій встиг взяти участь приблизно у 6-ти проектах із застосуванням різних фреймворків та інструментів. Основний бекграунд - це Back-end проекти. Основні технології – JavaScript, Typescript, Nodejs, PostgreSQL, MongoDB, Redis, AWS, Azure.

Олексій Честних - Ментор напряму Node.js

Записатися на онлайн курс Node.js

Якщо ви бажаєте розширити свій skill set, освоїти перспективний напрямок у розробці, підвищити свою затребуваність як спеціаліста — курси з розробки на Node.js від компанії FoxmindEd для вас.

Записатися на курс

Як проходить навчання?

01

Реєстрація

РЕЄСТРУЄШСЯ НА КУРС

01
02

Відповіді на запитання

З ТОБОЮ ЗВ'ЯЗУЄТЬСЯ СПІВРОБІТНИК FOXMINDED І ВІДПОВІДАЄ НА ВСІ ТВОЇ ЗАПИТАННЯ

03

Ментор

ТЕБЕ РОЗПОДІЛЯЮТЬ ДО МЕНТОРА І ТИ ОТРИМУЄШ ПЕРШЕ ЗАВДАННЯ

03
04

Матеріал

ВИВЧАЄШ МАТЕРІАЛ І РОБИШ ЗАВДАННЯ

04
05

Відгук про роботу

ОТРИМУЄШ ВІДГУК ВІД МЕНТОРА

06

Наступне завдання

ФІНІШУЄШ ЗАВДАННЯ І ПЕРЕХОДИШ ДО НАСТУПНОГО

06

Засновник компанії відповість
на поширені запитання

Сергій Немчинський — наймудріший лис в FoxmindEd, який 20 років працював програмістом. Майже 15 з них – в Java. Сергій був Project Manager в Ciklum, Team Leader в Luxoft, NetCracker і IntroPro.

Підписатися на канал

більше 150 тис. підписників

Наші випускники працюють в компаніях:

Evgeniy

Взагалі зараз твій курс реально виглядає як одна з найкращих інвестицій у самоосвіту за довгий час — розумна порція болю і гарне відчуття прогресу 🔥

ЗАПИСАТИСЯ НА КУРС

Зверніть увагу!
Ми не співпрацюємо з резидентами РФ та РБ!


  Навіщо вивчати Node.js

  Node.js не вивчають новачки, це платформа для розробників, які вже мають певний досвід. Вивчати Node.js корисно і front end, і back end девелоперам.

   

  Front end

   

  Якщо ви front end розробник, то ви маєте JavaScript. Відповідно, освоїти Node.js вам буде досить просто за рахунок низької кривої навчання. Знання Node.js дозволяє повноцінну роботу на стороні back end та робить вас full-stack розробником. Це особливо важливо у невеликих компаніях, де немає можливості наймати окремих спеціалістів. Плюс, єдина кодова база на обох сторонах допоможе успішніше та швидше обробляти запити користувачів на стороні сервера. Досить згадати, що платіжна система PayPal після створення програми за допомогою Node.js змогла подвоїти кількість запитів, що обробляються в одиницю часу.

   

  Back end

   

  Node.js не найпопулярніша мова для back end розробки, у тих же Python або PHP краща інфраструктура, вони більш універсальні, на них більше проектів. Але це не означає, що на Node.js проектів замало. Окрім згаданого PayPal, Node.js використовують такі гіганти як WalMart, Netflix, Uber, eBay та багато інших.

  У Node.js є ніша, в якій він працює найкраще – це системи, де відбувається зв’язок користувачів у реальному часі. Це чати, месенджери, онлайн-підтримка, спільна робота з документами – мільйони програм, де потрібне постійне та швидке введення та виведення.

  Крім того, Node.js поширюється з відкритим вихідним кодом, завдяки чому швидко зростає. Велика частина популярності JavaScript – це Node.js, який не виділяють як окрему мову.

   

   

  Связаться с нами

  Связаться
  с нами