Програма курсу AUTOMATION QA

Курс QA Automation призначений для тих, хто знайомий з ручним тестування, орієнтується в початковій базі мов програмування, трохи знайомий з Базою Даних. Мета курсу – самостійно написати свій фреймоворк і ознайомитися з різними підходами написання Автотест. Теми курсу і практичні завдання включають в себе всі основні питання по Автоматизації тестування Web-додатків з використанням Java.

На курсі QA Automation ми навчимо вас створювати з нуля фреймворк для тестування web-додатків використовуючи бібліотеку для управління браузерами Selenium WebDriver.

Практичне використання PageObjects, локатори, робота з web елементами: пошук, отримання властивостей, дії з елементами, явні і неявні очікування (explicit / implicit waits), робота з діалоговими вікнами і Alerts.

Завдання в цьому розділі допоможуть на практиці освоїти основні навички, необхідні для тестувальника – отримання і оновлення даних, сортування, фільтрація, операції обчислення, об’єднання таблиць, групування даних

Робота з рядками, генерація тестових даних. Колекції. Робота з базами даних і методи порівняння отриманих даних і UI. Робота з файлами включає читання і запис даних, формування результатів тестування і запис файл. Логування за допомогою Log4j і використання рівнів логування.

Для управліннями тестами, обраний фреймворк JUnit4 / JUnit5. Завдання включають формування тестових груп (suites), основні анотації, запуск тестів.

Для автоматизації збірки проекту використовується популярний складальник maven. Створення maven проекту

Менторинг

онлайн доступ до навчальної програми

навчання з особистим ментором

вартість

4000 грн.$150

за 1 місяць

реєстрація

Менторинг плюс

Онлайн навчання

Більше часу з особистим ментором

Розширена/ зменшена учбова программа

Можливість пройти учбову программу швидше

вартість

8000 грн.$300

за 1 місяць

реєстрація

ЧОМУ КУРСИ FOXMINDED?

Навчання з менторами

Навчання з менторами

Коли студент шукає відповідь на завдання сам, це допомагає краще усвідомити логіку дій і їх результати. А якщо щось не виходить, ментор допоможе з рішенням і підкаже вихід.

Реальні завдання

Реальні завдання

На курсах Automation QA від компанії Foxminded немає абстрактних прикладів з підручників. Всі завдання, які доводиться вирішувати студентам, взяті з реального досвіду наших менторів.

Вчителі-професіонали

Вчителі-професіонали

Вчитися треба не у тих, хто знає, а у тих, хто вміє. Наші ментори вміють використовувати сучасні технології розробки, писати акуратний код, що працює, і вчити цьому інших.

Навчання онлайн

Навчання онлайн

При навчанні онлайн студент не витрачає час на дорогу і може працювати за зручним графіком. Крім того, майбутній розробник звикає користуватися месенджерами, менеджерами завдань і іншими корисними програмами.

Навчання на проекті

Навчання на проекті

Ми пропонуємо нашим студентам реальні проекти, де можна познайомитися з процесом розробки зсередини, отримати перший справжній досвід і навіть додати його в резюме.

Проект в портфоліо

Проект в портфоліо

Новачкові складно знайти роботу без досвіду та портфоліо проектів, а без роботи складно отримати досвід і проекти. Після наших курсів у випускників є і перший досвід, і готовий проект в портфоліо.

Иляна Гурова Ментор курса QA

Автор курсу

QA Automation

Гурова Іляна

Досвід роботи в IT сфері більше 13 років, з них 5 років manual і automation практики в тестуванні на Enterprise проектах в компаніях Luxoft і B2BSoft. 4 роки практики в написанні Test Automation Scripts і Automation Frameworks використовуючи Java JUnit Selenium WebDriver Maven, тестуванні web-сервісів та інтеграції систем. Досвід в налаштуванні Jenkins Continuous Integration, а так само в складанні тест плану, написанні тест кейсів, тест скриптів на підставі вимог і формуванні репортів за результатами тестування.

Менторы

Матяш Іван

Senior Automation QA Engineer

GlobalLogic

7лет

В IT сфері

2года

Викладання

В ІТ 7 років, з них 4 роки в автоматизації, у викладанні 2 роки. Маю досвід у мануальному тестуванні (ISTQB Certified), пізніше повністю перейшов на автоматизацію, зараз тестую GUI Web, використовуючи Java 8 + Selenium WebDriver. Також займався автоматизацією тестування desktop-додатків і API.

Іван Матяш - ментор курса QA

Дерека Олег

Automation QA Engineer

B2B Soft

5лет

В IT сфері

1.5года

Викладання

В ІТ уже 5 років, 4 роки займаюся автоматизацією. Автоматизую на Java + Selenide + JUnit. Є досвід у написанні АРІ тестів і тестування навантаження (Scala + Gatling). Також у вільний час пишу додатки під IOS.

Дерека Олег_QA_ментор

Зареєструватися на курс

Ви залишаєте заявку і наш менеджер з вами зв'язується. Ви проходите експрес-тестування, після чого отримуєте перше завдання. Термін навчання залежить від того, скільки часу ви будете приділяти навчанню. А по закінченню у вас буде досвід роботи і проект в портфоліо. Правда, здорово?

Записатися на курс

Як проходить навчання?

01

Реєстрація

РЕЄСТРУЄШСЯ НА КУРС

01
02

Відповіді на запитання

З ТОБОЮ ЗВ'ЯЗУЄТЬСЯ СПІВРОБІТНИК FOXMINDED І ВІДПОВІДАЄ НА ВСІ ТВОЇ ЗАПИТАННЯ

03

Ментор

ТЕБЕ РОЗПОДІЛЯЮТЬ ДО МЕНТОРА І ТИ ОТРИМУЄШ ПЕРШЕ ЗАВДАННЯ

03
04

Матеріал

ВИВЧАЄШ МАТЕРІАЛ І РОБИШ ЗАВДАННЯ

04
05

Відгук про роботу

ОТРИМУЄШ ВІДГУК ВІД МЕНТОРА

06

Наступне завдання

ФІНІШУЄШ ЗАВДАННЯ І ПЕРЕХОДИШ ДО НАСТУПНОГО

06

Засновник компанії відповість
на поширені запитання

Сергій Немчинський — наймудріший лис в FoxmindEd, який 20 років працював програмістом. Майже 15 з них – в Java. Сергій був Project Manager в Ciklum, Team Leader в Luxoft, NetCracker і IntroPro.

Підписатися на канал

більше 300 тис. підписників

Наші випускники працюють в компаніях:

Михайло

Відмінні курси для тих, хто хоче почати свій шлях в IT. Є безліч сучасних напрямків. Ніякої прив’язки за часом, виконуєш скільки і коли завгодно. Ніяких лекцій, інформацію для вирішення завдань шукаєш сам, наставник може тільки направити в потрібне русло, що вельми наближає до справжньої розробки. Самі завдання актуальні, вчишся тільки тому, що дійсно стане в нагоді в подальшому. Завдання перевіряються регулярно, рівень менторів на висоті, приємне спілкування і адекватна оцінка.

Наталія

Вчуся перший місяць, дуже подобається підхід до викладання. Якщо починаєш буксувати, то ментор завжди підкаже і задасть напрямок де шукати відповідь.

Студент FoxmindEd

З приводу спілкування з ментором – залишилися позитивні емоції, доброзичливий, не затягує з перевіркою ДЗ, і дає дійсно важливі зауваження (а не тільки неправильні назви змінної). Не було якихось повторних, незрозумілих коментарів, все по суті.

Студент FoxmindEd

Навчання на курсі дуже сподобалося. Завдання підібрані так що без нормального розуміння попереднього наступне буде зробити важко, тим самим усуваються прогалини. Куратор дуже ретельно з’ясовує в чому саме проблема і вдумливо і доступно пояснює матеріал.

Студент FoxmindEd

На поточний момент враження перевершили очікування. Я знав, що ментора у вас досить скрупульозно ставляться до своєї роботи і здати їм роботу не так-то просто, але це виявилося ще куди більш складніше. До комунікації з ментором навіть на дещицю не можу причепитися. Де потрібно підкаже, де не потрібно тикне носом і відправить подумати, розібратися. Не раз переписка відбувалась онлайн, пізно вночі, що приємно здивувало. В жодній іншій школі / курсах таке неможливо. Загалом на поточний момент я більш ніж усім задоволений і думаю, що моя думка ну ніяк не зміниться в майбутньому.

Студент FoxmindEd

Я в захваті від формату! Неймовірно приємне та продуктивне навчання. Величезна подяка творцю. Окреме спасибі моєму ментору!

Владислав Палій

Raiffeisen Bank International

Full stack developer

Курси від Foxminded дали мені можливість розвинути свої навички як програміста і отримати перший job offer. Я вважаю, що підхід у навчанні в Foxminded, а саме робота з ментором-дослідним програмістом, дає можливість досить швидко отримати відповідні знання та навички, а також є істотним мотивуючим фактором.

Wamisoftware

Хочу подякувати команді FoxmindEd за вашу роботу і ті знання, які передаєте майбутнім розробникам. У компанії Wamisoftware працює 3 java розробника, які проходили у вас курси. Один з яких, через рік, став тім лідом великого проекту. Хлопці відрізняються рівнем знань, і навіть без комерційного досвіду, здатні відразу приступати до нетривіальних завдань. Більш досвідчені розробники позитивно відгукуються про code style і структурування даних.

Набір на курс тимчасово призупинено. Про відновлення набору ми повідомимо згодом. Слідкуйте за новинами.

Зверніть увагу!
Ми не співпрацюємо з резидентами РФ та РБ!

QA Automation

Курси QA Automation в Києві – це шанс підсилити свої професійні навички і просунутися по кар’єрних сходах в сфері IT.

Тестування – важливий етап розробки ПО. Чим важливіший і масштабніший є програмний продукт, тим більше ресурсів виділяють на перевірку його якості. Цим займаються QA інженери.

Найпростіші процедури тестування виконуються вручну. Інженер QA виконує тест і фіксує реакцію системи. Для невеликих додатків такого ручного тестування може бути досить, але при роботі з великими продуктами потрібна автоматизація процесів.

AQA – наступний етап професійного розвитку QA інженера. На цьому етапі інженер вже не виконує тести вручну, а пише автотести, які дозволяють прискорити і спростити перевірку якості ПЗ. Інженер автоматичного тестування поєднує навик розробки з навиком тестування, тому такий фахівець цінується вище і заробляє більше колег- “мануальщиків».

На наших курсах ми вчимо студентів використовувати ресурси Java для створення автотестів. Цей курс не зовсім для новачків, оскільки вимагає знайомства з ручним тестуванням, базових знань в одній з мов програмування і досвіда роботи з базами даних.

Якщо ви хочете пройти курси по QA Automation у Києві – зв’яжіться з нами!

Связаться с нами

Связаться
с нами