Курс QA Automation

Online
7 днів тестового періоду
Менторинг
Безкоштовна заморозка

Quality Assurance – це забезпечення якості коду на різних етапах розробки. Щоб зробити цей процес більш простим і легким, інженери AQA пишуть скрипти, які автоматично виконують потрібні тести і фіксують їх результати.

Про курс

Програма курсу AQA

На курсі QA Automation ми навчимо вас створювати з нуля фреймворк для тестування web-додатків використовуючи бібліотеку для управління браузерами Selenium WebDriver.

Практичне використання PageObjects, локатори, робота з web елементами: пошук, отримання властивостей, дії з елементами, явні і неявні очікування (explicit / implicit waits), робота з діалоговими вікнами і Alerts.

Завдання в цьому розділі допоможуть на практиці освоїти основні навички, необхідні для тестувальника – отримання і оновлення даних, сортування, фільтрація, операції обчислення, об’єднання таблиць, групування даних.

Робота з рядками, генерація тестових даних. Колекції. Робота з базами даних і методи порівняння отриманих даних і UI. Робота з файлами включає читання і запис даних, формування результатів тестування і запис файл. Логування за допомогою Log4j і використання рівнів логування.

Для управліннями тестами, обраний фреймворк JUnit5/TestNG. Завдання включають формування тестових груп (suites), основні анотації, запуск тестів.

Для автоматизації збірки проекту використовується популярний складальник maven. Створення maven проекту.

Звіти з автоматизації тестування є надважливим компонентом автоматизації. Коли тести виконані, результати є єдиними артефактами, для яких ви зможете проаналізувати їх помилки. Вони підкажуть вам, чи готов продукт до випуску.
Ці звіти також можна надати відповідним зацікавленим сторонам. Це допоможе їм стежити за продуктом під час різних циклів розвитку.

Необхідні навички для навчання на курсі
 • Мати досвід мануального тестування або знання теорії тестування web-додатків
 • Знати синтаксис Java, прості управляючі конструкції, основи ООП, базові колекції
 • Знання англ. мови на рівні читання технічної документації
Попередній рівень підготовки? Спробуйте  Java Start

Швидкість проходження курсу залежить від вас. Швидше вчитесь – менше платите.
В середньому наші студенти проходять даний курс за 6-8 місяців.

Online

Менторинг

Online

Менторинг +

Менторинг
 • Онлайн доступ до стандартної програми курсу
 • Без лекцій, без теорії, тільки практичні завдання
 • Навчання 1 на 1 з особистим ментором
 • 1 code review в день
 • Тестовий період 7 днів
Менторинг +
 • Онлайн доступ до програми курсу
 • Один з трьох привілеїв на вибір:
 • Навчання 1 на 1 з особистим ментором
 • 1) два code review в день
 • Без лекцій, без теорії, тільки практичні завдання
 • 2) можливість змінити стандартну програму курсу (забрати або додати теми)
 • Немає тестового періоду
 • 3) можливість спілкуватись з ментором в визначений вами час

Етапи вашого навчання

Ваш план навчання з нуля до спеціаліста рівня Strong Junior з комерційним досвідом роботи.

Як проходить навчання

Реєстрація

Залишаєш заявку на курс

Відповіді на запитання

З тобою зв’язується співробітник FoxmindEd і відповідає на всі твої запитання

Ментор

Тебе розподіляють до ментора, і ти отримуєш перше завдання

Матеріал

Вивчаєш матеріал і робиш завдання

Відгук про роботу

Отримуєш відгук від ментора

Наступне завдання

Фінішуєш завдання та переходиш до наступного

Докладніше
Автор курсу
Олег Манжос

19 років працював як тестувальник (9,5 років у мануальному тестуванні та 10 років в автоматизованому). Основний напрямок – це автоматизація backend частини (REST API) Java веб-сервісів (REST Assured, TestNG). Маю досвід менторства (FoxmindEd стиль) та досвід ведення курсів з тестування (мануальне, Selenium WebDriver, Rest Assured) у КА “КРОК”, NURE IT Academy (колишня Oracle Academy) та власні курси.

Наші ментори

Володимир Петрат

Middle Automation QA Engineer

Softserve

Досвід у сфері
з 2021 року
Досвід викладання
з 2022 року
Володимир Петрат

Middle Automation QA Engineer

Softserve

Досвід у сфері
з 2021 року
Досвід викладання
з 2022 року

Більше двох років досвіду роботи Automation QA у розробці та у виконанні процесів тестування програмного забезпечення, аналізу результатів та забезпечення успіху проєкту на мультисервісному продукті. Досвідчений у тестуванні інтеграцій на стороні API та End to end UI тестуванні.

Мій стек технологій: Java 11, Selenium WebDriver, Selenide, JUnit/TestNG, RestAssured, Appium, Postman, Maven, Jenkins/Azure DevOps, Allure, TestLink/TestRail.

Олег Дацюк

Automation QA Engineer

Yalantis

Досвід у сфері
4.5 роки
Досвід викладання
2 роки
Олег Дацюк

Automation QA Engineer

Yalantis

Досвід у сфері
4.5 роки
Досвід викладання
2 роки

Працюю понад 4 роки як Automation QA. Працював з усіма напрямками автоматизації такими як: Web, Mobile, API, Performance. Є досвід старту проєкту по кожному напрямку з нуля. Маю 2 роки досвіду викладання курсів автоматизації.
Мій стек технологій: Java, Selenium, Selenide, Page Object model, Page factory, Appium, IOS, Android, Start Mobile (iOS+ Android), REST-assured, TestNG, JUnit, Jmeter, Grafana, InfluxDB.

Віктор Чмель

Senior Automation Developer

AlgoSec

Досвід у сфері
23 роки
Досвід викладання
8 років
Віктор Чмель

Senior Automation Developer

AlgoSec

Досвід у сфері
23 роки
Досвід викладання
8 років

Основний фокус в роботі – автоматизація  фронтенд і бекенд тестів за допомогою мови Java для різних продуктів і сервісів через Web і API інтерфейси, а також їх навантажувальне тестування. Використовую такі інструменти, як Java, maven, TestNg/JUnit, cucumber, Selenium, rest-assured, JMeter, Jenkins. Сертифікований за напрямками OCA Java 8, ISTQB Foundation та іншими. До автоматизації мав широкий досвід в ІТ: системне адміністрування, інформаційна безпека, системна інтеграція, що дозволяє дивитися на проблеми під різними кутами і краще їх вирішувати. Дуже надихаюся викладанням і допомогою в успіху інших людей. У вільний час волонтерю в скаутській організації «Пласт».

Гурова Іляна - Автор курсу Automation QA
Іляна Гурова

Досвід у сфері
13 років
Іляна Гурова

Досвід у сфері
13 років

Досвід роботи в IT сфері більше 13 років, з них 5 років manual і automation практики в тестуванні на Enterprise проектах в компаніях Luxoft і B2BSoft. 4 роки практики в написанні Test Automation Scripts і Automation Frameworks використовуючи Java JUnit Selenium WebDriver Maven, тестуванні web-сервісів та інтеграції систем. Досвід в налаштуванні Jenkins Continuous Integration, а так само в складанні тест плану, написанні тест кейсів, тест скриптів на підставі вимог і формуванні репортів за результатами тестування.

Матяш Іван Олегович - Ментор напряму Automation QA
Іван Матяш

Senior Automation QA Engineer

GlobalLogic

Досвід у сфері
7 років
Іван Матяш

Senior Automation QA Engineer

GlobalLogic

Досвід у сфері
7 років

В ІТ 7 років, з них 4 роки в автоматизації, у викладанні 2 роки. Маю досвід у мануальному тестуванні (ISTQB Certified), пізніше повністю перейшов на автоматизацію, зараз тестую GUI Web, використовуючи Java 8 + Selenium WebDriver.

Також займався автоматизацією тестування desktop-додатків і API.

Дерека Олег Миколайович- Ментор напряму Automation QA
Олег Дерека

Automation QA Engineer

B2B Soft

Досвід у сфері
5 років
Досвід викладання
1,5 року
Олег Дерека

Automation QA Engineer

B2B Soft

Досвід у сфері
5 років
Досвід викладання
1,5 року

В ІТ вже 5 років, 4 роки займаюся автоматизацією. Автоматизую на Java + Selenide + JUnit. Є досвід у написанні АРІ тестів і тестування навантаження (Scala + Gatling).

Також у вільний час пишу додатки під IOS.

Відгуки

Всі відгуки
Сертифікат про закінчення

Сертифікат про закінчення

Після закінчення курсу ми видамо вам сертифікат, що свідчить про успішне завершення програми менторингу і підтверджує вашу кваліфікацію з обраного предмету.

Записатися на курс

Зверніть увагу!
Ми не співпрацюємо з резидентами РФ та РБ!

  Надсилаючи повідомлення, я погоджуюсь з офертою.

  QA Automation

  Курси QA Automation в Києві – це шанс підсилити свої професійні навички і просунутися по кар’єрних сходах в сфері IT.

  Тестування – важливий етап розробки ПО. Чим важливіший і масштабніший є програмний продукт, тим більше ресурсів виділяють на перевірку його якості. Цим займаються QA інженери.

  Найпростіші процедури тестування виконуються вручну. Інженер QA виконує тест і фіксує реакцію системи. Для невеликих додатків такого ручного тестування може бути досить, але при роботі з великими продуктами потрібна автоматизація процесів.

  AQA – наступний етап професійного розвитку QA інженера. На цьому етапі інженер вже не виконує тести вручну, а пише автотести, які дозволяють прискорити і спростити перевірку якості ПЗ. Інженер автоматичного тестування поєднує навик розробки з навиком тестування, тому такий фахівець цінується вище і заробляє більше колег- “мануальщиків».

  На наших курсах ми вчимо студентів використовувати ресурси Java для створення автотестів. Цей курс не зовсім для новачків, оскільки вимагає знайомства з ручним тестуванням, базових знань в одній з мов програмування і досвіда роботи з базами даних.

  Якщо ви хочете пройти курси по QA Automation у Києві – зв’яжіться з нами!