Java Month: беріть участь в подіях та отримайте можливість виграти суперприз! 🎁
Дізнатися більше

Курс Java інструментарій

Авторський тренінг-інтенсив Сергія Немчинського
Online

Наш курс націлений на те щоб показати як працює Java інструментарій, навчити вас писати прості програми, запускати їх на виконання, деплоїти на простий сервер додатків і дебажити код для знаходження помилок.
Так само ми навчимо вас користуватися базами даних, створювати нову БД і підключати її до свого проєкту.
У курс навчання включені крім того і система юніт-тестування JUnit і система автоматичного складання проєкту maven.

Про курс

 • Вступна лекція
 • Знайомство:
  • встановлення JDK
  • встановлення Eclipse
  • Консольний застосунок
 • JUnit
 • TDD
 • debug
 • Про сервер додатків, Tomcat
 • Запуск найпростішого додатка
 • Веб-додатки на JSP
 • Встановлення PostgreSQL
 • Підключення до бази через DriverManager
 • Використання SQL
 • Системи контролю версій
 • Встановлення git
 • Створення власного проєкту в репозиторії
 • Робота з репозиторієм
 • Бренчі, теги
 • Системи побудови проєктів
 • Ant, maven, gradle
 • Перетворення проєкту в maven
 • Основи linux
 • Оболонка
 • Telnet, FTP, SSH

Пройти (за необхідності):
Курс  Java start

Почитати:
Книгу Якова Файна  Java Programming for Kids, Parents and Grandparents

Завантажити:
1.  JDK 8 
2.  Eclipse for Enterprise Java developers 
3.  PostgreSQL
4.  Tomcat 8.5  (64-bit Windows zip)

Мати ноутбук:

1. Оперативна пам’ять щонайменше 4 Гб, бажано 8+
2. Процесор не ниже Pentium, бажано Core i3+
3. Бажано windows 10, можна MacOS або Linux

Початкові вимоги до студентів
 • Пройти курс Java start або прочитати книгу Я. Файна “Java Programming”
 • Мати ноутбук/ ПК для роботи
 • Скачати: JDK 8, Eclipse, PostgreSQL, Tomcat 8.5 (див. посилання в останньому пункті програми курсу)
Online

Тренінг Java Tools

Умови
 • Без перевірки
 • Допомога в чаті Zulip
 • Доступ до відео-лекцій і завдань: 2 місяці

Про навчання

Як проходить навчання?

Ти отримуєш доступ до відеоуроку з теорією і одразу на практиці застосовуєш знання – пишеш код і запускаєш його на виконання. Код скомпілювався (запустився без помилок) – вітаємо! Ти зробив все правильно і можеш перейти до наступного завдання.

Для кого цей курс?

Для тих, хто тільки зрозумів (або давно хотів і не наважувався), що хоче стати розробником Java, але не писав код жодною мовою програмування. Для тих, кому складно налаштувати оточення і домогтися того, щоб програма складніше HelloWorld, склалася в голові

Початкові вимоги?

Будь-яка людина, яка це читає, зможе почати проходити курс Java Tools, оскільки особливих вимог до студентів немає. Вміння користуватися комп’ютером. Вміння читати англійський текст (велика частина інформації, яка вам буде потрібна вже за межами курсу, буде англійською).

Етапи вашого навчання

Ваш план навчання з нуля до спеціаліста рівня Strong Java Junior з комерційним досвідом роботи.

Як відбувається навчання?

Реєстрація

Залишаєш заявку на сайті

Відповіді на запитання

З тобою зв’язується співробітник Foxminded і відповідає на всі твої запитання

Доступ

Отримуєш доступ до відео-лекцій і завдань

Перегляд

Дивишся відео-лекції від Сергія Немчинського

Виконання

Виконуєш завдання по зразку

Наступне завдання

Скомпілювалось? Переходиш до наступного завдання

Твій результат після

Ви отримуєте доступ до відео-лекцій і завдань на 2 місяці. Більше того, інформація регулярно оновлюється, якщо якась її частина стає неактуальною. Цікаво? 

 

🎁 Бонус: отримайте знижку -10% на перший місяць курсу менторингу Java (Spring) після проходження стартового курсу Java Tools (знижка дійсна впродовж 2-х місяців після придбання курсу).

Автор курсу
Сергій Немчинський
CEO FOXMINDED

27 років у програмуванні, з них 15 років у Java. Certified Scrum Master, з 2008 року працював і проводив тренінги в Luxoft, NetCraker, IntroPro. Провів 50+ тренінгів у сфері IT. Більше 350К підписників на освітньому YouTube каналі.

Відгуки

5
JAVA TOOLS
JAVA TOOLS JAVA TOOLS

Курс навчив спокійно орієнтуватися в процесі командної розробки, в інструментах, призначення яких раніше не могли пояснити простими виразами програмісти: debag, GIT, Bitbucket, Stash, Maven … Став непогано розбиратися в Eclipse, навчився створювати web-проекти на Java, з підключеною PostgreeSQL. За результатами проходження вважаю, що ці два тижні заощадили мені більше півроку життя. І, мабуть, виключили можливість загрузнути в нескінченній кількості і складності доступних інструментів.

5
JAVA TOOLS
JAVA TOOLS JAVA TOOLS

Дякую за даний вступний курс, він виконав для мене два завдання: перше це ви зекономили мені масу нервів і часу освоєнні інструментаріїв, знаю багато людей, які так і не почали бути програмістами, тому що тупо не змогли встановити весь цей зоопарк ПО. Вважаю, що ви потрапили в яблучко і тренінг буде затребуваний. Друга і несподівана мета – я зрозумів, що девелопер це не тільки все навколо коду, це ще і навколо всього того, щоб це код запустити.

5
JAVA TOOLS
JAVA TOOLS JAVA TOOLS

Ключова особливість даного курсу – гранична концентрація на практичну сторону організації процесу навчання і подальшої роботи джава-девелопера. Більшість інших навчальних курсів з мов програмування досить поверхово приділяють увагу тому, щоб, по-перше, допомогти неофітові грамотно розгорнути весь “тулінг” (або хоча б розповісти, що потрібно в реальній роботі), по-друге, окреслити напрямки “головних ударів” в подальшому навчанні. Сергій, наймудріший джава-лисиць в українському сегменті інтернету, “бере вас за руку” і ставить на правильний шлях, вручаючи “провідну нитку Аріадни”, наполегливо і систематично дотримуючись якої початківець розробник обов’язково знайде навички та компетенції, необхідні для отримання роботи та подальшого професійного розвитку в світі Java. Висловлюю щиру подяку команді FOXMINDED і Сергію особисто за наведення порядку в хаосі мого емпіричного досвіду, отриманого в процесі входження в IT в результаті кавалерійського наскоку “з шашкою наголо” і без плану ? Тепер план є. Йдемо далі.

5
JAVA TOOLS
JAVA TOOLS JAVA TOOLS

Спасибі всій команді Foxminded, окреме спасибі Сергію і Тані. Класний тренінг! Спочатку думав, що в цьому тренінгу “новачок” тільки Я і назва курсу, але зараз розумію, що до біса приємно хоч “щось” все таки почав розуміти. Ви круті!

5
JAVA TOOLS
JAVA TOOLS JAVA TOOLS

Я прослухав курс «Інструментарій для новачків Java». Все дуже круто, дуже позитивно, море інформації, дуже багато дрібних корисних нюансів, які самостійно досить складно десь знайти, тому дуже класно. Сергій, як завжди, дуже крутий викладач, пояснює дуже доступно і все просто круто. У двох словах хотілося б сказати, що основна цінність курсу полягає в тому, що у новачків пропадає якийсь бар’єр в тому, що при найменшій помилці і якійсь проблемі відразу пропадає бажання займатися далі java. Цей курс якимось чином спрощує цей процес і стає легко, і ось ці знання, скажімо так, дуже допомагають.

5
JAVA TOOLS
JAVA TOOLS JAVA TOOLS

Я пройшов курс «Інструментарій java для новачків». Що дає цей курс? Якщо уявити собі світ Java як безкрайній океан, який вам треба переплисти, то цей курс дозволяє вам не просто плисти на схід, а плисти до острівців, на які ви можете покластися. Власне, таким чином у вас буде напрямок і буде можливість перепочити, тому що ви не будете там поодинці. І я вважаю, що це дуже важливо.

5
JAVA TOOLS
JAVA TOOLS JAVA TOOLS

Я прослухав курс по інструментарію Java для початківців і так як я людина, яка -енну кількість років тому останній раз писав код, і це моя перша мова для програмування, хочу сказати, що тут було дуже багато моментів, які навряд чи десь знайдеш. Для тих, хто думає чи варто цей курс грошей, які за нього просять – відбивається на всі 100 відсотків. Якщо ви думаєте, навіть не думайте, підписуйтесь, приходьте на навчання.

5
JAVA TOOLS
JAVA TOOLS JAVA TOOLS

Мене звуть Віктор і в програмуванні я не новачок, але в java все, що я до цього моменту вивчав, було тільки самостійно. Тому щоб не винаходити велосипед, коли побачив назву курсу від Сергія Немчинського, то я звичайно ж для себе побачив можливість в тому що: “Слухай, прочитай нарешті інструкцію, а краще послухай гуру який присвятив цьому дуже багато часу і може дійсно розповісти багато таких речей, на які сам ти не витратиш стільки часу “. Тому що всі ці особливості, знаю з власного досвіду, пишуться кров’ю і потом, і червоними очима, і 27 години на добу, і так далі. Тому звичайно ж краще все отримати відразу в готовому вигляді, отримати рейки і напрямки і штовхати свої вагончики вперед і вгору.

Всі відгуки
Сертифікат про закінчення

Сертифікат про закінчення

Після проходження курсу ми видамо вам сертифікат, який засвідчує успішне завершення навчання на стартовому курсі за обраним напрямом.

Записатися на курс Java інструментарій

Ми не співпрацюємо з резидентами РФ та РБ!


  Надсилаючи повідомлення, ви погоджуєтесь з нашою офертою.

  Java Інструментарій

  Ви – java-розробник-початківець; можливо, ви навіть закінчили курси Java для початківців від компанії Foxminded. Але вам складно розібратися, як усе це налаштувати й запустити в роботу, під’єднати базу даних і покрити тестами.

  Не хвилюйтеся, ви не один. Насправді розібратися в інструментарії Java непросто, особливо самому. Щоб полегшити це завдання, ми в Foxminded створили курс Java Tools.

  Цей курс припускає, що ви досить впевнено знаєте Java, тож без базової підготовки він не принесе користі. Рекомендуємо спершу пройти курс Java для початківців Java Start, або в інший спосіб здобути базовий рівень у Java.

  На нашому курсі на вас чекають лише практичні задачі, схожі на ті, з якими доводиться стикатися щодня. Ви навчитеся працювати з репозитарієм, під’єднувати бази даних, використовувати консольні додатки та бібліотеки Java. Крім того, ви відшліфуєте навички роботи з додатками: потренуєтесь їх запускати, деплоїти на сервер і тестувати для поліпшення якості коду.

  Якщо вам потрібно як слід розібратися в інструментарії Java, залишайте заявку і наші менеджери з вами зв’яжуться.

  FAQ

  Які вимоги для початку навчання?

  Необхідно пройти попередній курс “Java Start” або мати базові знання Java, а також мати ноутбук із необхідним програмним забезпеченням.

  Як довго триває курс?

  Доступ до матеріалів курсу надається на 2 місяці, за цей час ви можете самостійно вивчити всі запропоновані уроки.

  Для кого підходить цей курс?

  Курс розроблений для тих, хто хоче стати розробником Java або вже має невеликий досвід і прагне поглибити свої знання.

  Чи можу я отримати знижку на курс?

  Так, після проходження курсу “Java Tools” ви отримуєте знижку на наступний курс менторингу.

  Хто веде курс?

  Автор курсу, Сергій Немчинський, має понад 27 років досвіду в програмуванні та понад 15 років досвіду роботи з Java.

  Більше FAQ
  Програма лояльності
  Перейти