Програма курсу і початкові умови

Наш курс націлений саме на вирішення цієї проблеми – показати як працює java інструментарій (без сумніву найрозвиненіша і багатогранна з усіх мов програмування), навчити вас писати прості програми, запускати їх на виконання, деплоіти на простий сервер додатків і дебажити код для знаходження помилок.

Так само ми навчимо вас користуватися базами даних, створювати нову базу даних і підключати її до свого проекту.

У курс навчання включені крім того і система юніт-тестування JUnit і система автоматичного складання проекту maven.

 • Вступна лекція
 • Знайомство:
  • установка JDK
  • установка Eclipse
  • Консольний додаток
 • JUnit
 • TDD
 • debug
 • Про сервера додатків, Tomcat
 • Запуск найпростішого додатку
 • Веб-додатку на JSP
 • Установка PostgreSQL
 • Підключення до бази через DriverManager
 • Використання SQL
 • Системи контроля версій
 • Установка git
 • Створення власного проекту в репозиторії
 • Робота з репозиторієм
 • Бренчі, теги
 • Системи побудови проектів
 • Ant, maven, gradle
 • Перетворення проекту в maven
 • Основи linux
 • Shell
 • Telnet, FTP, SSH

Пройти(за необхідності):
Курс Java start

Почитати:
Книгу Якова Файна Java Programming

Скачати:
1. JDK 8 
2. Eclipse for Enterprise Java developers 
3. PostgreSQL
4. Tomcat 8.5 (64-bit Windows zip)

Мати ноутбук:
1. Оперативна пам’ять не менше 4 Гб, бажано 8+
2. Процесор не нижче Pentium, бажано Core i3 +
3. Бажано windows 10, можна MacOS або Linux

Online тренінг

Без перевірки

Необмежений доступ до відео-лекцій та завдань

вартість

2950 грн.$115

реєстрація

ЧОМУ КУРСИ FOXMINDED?

Як проходить навчання?

Як проходить навчання?

Ти отримуєш доступ до відеоуроку з теорією і одразу на практиці застосовуєш знання – пишеш код і запускаєш його на виконання. Код скомпілювався (запустився без помилок) – вітаємо! Ти зробив все правильно і можеш перейти до наступного завдання.

Для кого цей курс?

Для кого цей курс?

Для тих, хто тільки зрозумів (або давно хотів і не наважувався), що хоче стати розробником Java, але не писав код жодною мовою програмування. Для тих, кому складно налаштувати оточення і домогтися того, щоб програма складніше HelloWorld, склалася в голові

Початкові вимоги?

Початкові вимоги?

Будь-яка людина, яка це читає, зможе почати проходити курс Java Tools, оскільки особливих вимог до студентів немає. Вміння користуватися комп’ютером. Вміння читати англійський текст (велика частина інформації, яка вам буде потрібна вже за межами курсу, буде англійською).

Сергей Немчинский - автор курса

Автор курсу

CEO FoxmindEd

Сергій Немчинський

Більше 20 років у програмуванні. Майже 15 з них - в Java. У минулому Сергій працював Project manager в Ciklum, Team Leader в Luxoft, NetCracker і IntroPro, був начальником відділу веб-розробки в ЛігаБізнесІнформ. Паралельно викладав в навчальних центрах Luxoft, NetCraker і IntroPro, і навіть працював учителем в школі. Є Certified Scrum Master.

Зареєструватися на курс

Ви отримуєте НЕОБМЕЖЕНИЙ по часу доступ до відео-лекцій і завдань. Більш того, інформація регулярно оновлюється, якщо якась її частина стає неактуальною. Цікаво? Бонус: отримай знижку -10% на перший місяць курсу менторингу Java (Spring) після проходження стартового курсу Java Tools (знижка дійсна протягом 2х місяців після покупки курсу)

Реєстрація

Як проходить навчання

01

Реєстрація

РЕЄСТРУЄШСЯ НА КУРС

01
02

Відповіді на запитання

З ТОБОЮ ЗВ'ЯЗУЄТЬСЯ СПІВРОБІТНИК FOXMINDED І ВІДПОВІДАЄ НА ВСІ ТВОЇ ЗАПИТАННЯ

03

Доступ

ОТРИМУЄШ ДОСТУП ДО ВІДЕО-ЛЕКЦІЙ і ЗАВДАНЬ

03
04

Перегляд

ДИВИШСЯ ВІДЕО-ЛЕКЦІЇ ВІД СЕРГІЯ НЕМЧИНСЬКОГО

04
05

Виконання

ВИКОНУЄШ ЗАВДАННЯ ПО ЗРАЗКУ

06

Наступне завдання

СКОМПІЛЮВАЛОСЬ? ПЕРЕХОДИШ ДО НАСТУПНОГО ЗАВДАННЯ

06

ЗАСНОВНИК КОМПАНІЇ ВІДПОВІСТЬ
НА ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Сергій Немчинський — наймудріший лис в FoxmindEd, який 20 років працював програмістом. Майже 15 з них – в Java. Сергій був Project Manager в Ciklum, Team Leader в Luxoft, NetCracker і IntroPro.

Підписатися на канал

більше 300 тис. підписників

Відгуки про курс Java Tools:

Володимир

Java Developer початківець

Курс навчив спокійно орієнтуватися в процесі командної розробки, в інструментах, призначення яких раніше не могли пояснити простими виразами програмісти: debag, GIT, Bitbucket, Stash, Maven ... Став непогано розбиратися в Eclipse, навчився створювати web-проекти на Java, з підключеною PostgreeSQL. За результатами проходження вважаю, що ці два тижні заощадили мені більше півроку життя. І, мабуть, виключили можливість загрузнути в нескінченній кількості і складності доступних інструментів.

Микола

Java Developer початківець

Дякую за даний вступний курс, він виконав для мене два завдання: перше це ви зекономили мені масу нервів і часу освоєнні інструментаріїв, знаю багато людей, які так і не почали бути програмістами, тому що тупо не змогли встановити весь цей зоопарк ПО. Вважаю, що ви потрапили в яблучко і тренінг буде затребуваний. Друга і несподівана мета - я зрозумів, що девелопер це не тільки все навколо коду, це ще і навколо всього того, щоб це код запустити.

Олександр

Java Developer початківець

Ключова особливість даного курсу - гранична концентрація на практичну сторону організації процесу навчання і подальшої роботи джава-девелопера. Більшість інших навчальних курсів з мов програмування досить поверхово приділяють увагу тому, щоб, по-перше, допомогти неофітові грамотно розгорнути весь "тулінг" (або хоча б розповісти, що потрібно в реальній роботі), по-друге, окреслити напрямки "головних ударів" в подальшому навчанні. Сергій, наймудріший джава-лисиць в українському сегменті інтернету, "бере вас за руку" і ставить на правильний шлях, вручаючи "провідну нитку Аріадни", наполегливо і систематично дотримуючись якої початківець розробник обов'язково знайде навички та компетенції, необхідні для отримання роботи та подальшого професійного розвитку в світі Java. Висловлюю щиру подяку команді FOXMINDED і Сергію особисто за наведення порядку в хаосі мого емпіричного досвіду, отриманого в процесі входження в IT в результаті кавалерійського наскоку "з шашкою наголо" і без плану ? Тепер план є. Йдемо далі.

Ігор

Java Developer початківець

Спасибі всій команді Foxminded, окреме спасибі Сергію і Тані. Класний тренінг! Спочатку думав, що в цьому тренінгу "новачок" тільки Я і назва курсу, але зараз розумію, що до біса приємно хоч "щось" все таки почав розуміти. Ви круті! P.s.: також спасибі групі за терпіння і хороші поради/відповіді на дурні (особливо мої дурні) питання, хлопці Ви кращі!

Олег

Java Developer початківець

Я прослухав курс «Інструментарій для новачків Java». Все дуже круто, дуже позитивно, море інформації, дуже багато дрібних корисних нюансів, які самостійно досить складно десь знайти, тому дуже класно. Сергій, як завжди, дуже крутий викладач, пояснює дуже доступно і все просто круто. У двох словах хотілося б сказати, що основна цінність курсу полягає в тому, що у новачків пропадає якийсь бар'єр в тому, що при найменшій помилці і якійсь проблемі відразу пропадає бажання займатися далі java. Цей курс якимось чином спрощує цей процес і стає легко, і ось ці знання, скажімо так, дуже допомагають.

Андрій

Java Developer початківець

Я пройшов курс «Інструментарій java для новачків». Що дає цей курс? Якщо уявити собі світ Java як безкрайній океан, який вам треба переплисти, то цей курс дозволяє вам не просто плисти на схід, а плисти до острівців, на які ви можете покластися. Власне, таким чином у вас буде напрямок і буде можливість перепочити, тому що ви не будете там поодинці. І я вважаю, що це дуже важливо.

Олексій

Java Developer початківець

Я прослухав курс по інструментарію Java для початківців і так як я людина, яка енну кількість років тому останній раз писав код, і це моя перша мова для програмування, хочу сказати, що тут було дуже багато моментів, які навряд чи десь знайдеш. Для тих, хто думає чи варто цей курс грошей, які за нього просять - відбивається на всі 100 відсотків. Якщо ви думаєте, навіть не думайте, підписуйтесь, приходьте на навчання.

Віктор

Java Developer початківець

Мене звуть Віктор і в програмуванні я не новачок, але в java все, що я до цього моменту вивчав, було тільки самостійно. Тому щоб не винаходити велосипед, коли побачив назву курсу від Сергія Немчинського, то я звичайно ж для себе побачив можливість в тому що: "Слухай, прочитай нарешті інструкцію, а краще послухай гуру який присвятив цьому дуже багато часу і може дійсно розповісти багато таких речей, на які сам ти не витратиш стільки часу ". Тому що всі ці особливості, знаю з власного досвіду, пишуться кров'ю і потом, і червоними очима, і 27 години на добу, і так далі. Тому звичайно ж краще все отримати відразу в готовому вигляді, отримати рейки і напрямки і штовхати свої вагончики вперед і вгору.

ЗАПИСАТИСЯ НА КУРС

Зверніть увагу!
Ми не співпрацюємо з резидентами РФ та РБ!


  Виберіть валюту для оплати

  * UAH - тільки для резидентів України


  Java Інструментарій

  Ви – початківець java-розробник; можливо, ви навіть закінчили курси Java для початківців від компанії Foxminded. Але вам складно розібратися, як же все це налаштувати і запустити в роботу, підключити базу даних і покрити тестами.

  Не турбуйтеся, ви не один. Насправді розібратися в інструментарії Java непросто, особливо самому. Щоб полегшити це завдання, ми в Foxminded створили курс «Java Tools».

  Цей курс передбачає, що ви досить впевнено знаєте Java, так що без базової підготовки він не принесе користі. Рекомендуємо спочатку пройти курс java для початківець “Java Start”, або іншим способом отримати базовий рівень в java.

  На нашому курсі вас чекають тільки практичні завдання, схожі на ті, з якими доводиться щодня. Ви навчитеся працювати з репозитарієм, підключати бази даних, використовувати консольні додатки і бібліотеки java. Крім того, ви відшліфуєте навик роботи з додатками: потренуєтеся їх запускати, деплоїти на сервер і тестувати для поліпшення якості коду.

  Якщо вам потрібно як слід розібратися в інструментарії Java, залишайте заявку, і наші менеджери з вами зв’яжуться.

  Связаться с нами

  Связаться
  с нами