Курс Java Tools

від Сергія Немчинського
Online
Для новачків
Відеолекції
Наш курс націлений на те щоб показати як працює Java інструментарій, навчити вас писати прості програми, запускати їх на виконання, деплоїти на простий сервер додатків і дебажити код для знаходження помилок. Так само ми навчимо вас користуватися базами даних, створювати нову БД і підключати її до свого проєкту.

Для кого?

01 Світчерам з інших професій

Люди, які бажають змінити свою професійну сферу діяльності на одну із ІТ спеціальностей та знайти високооплачувану роботу в галузі програмування.

02 Світчерам з інших IT професій

Люди, які працюють в IT і не є програмістами, але бажають змінити свою спеціалізацію та опанувати нові технологічні стеки мови Java

03 Новачкам у програмуванні

Для тих, хто закінчив курс Java Start, але складно розібратися, як усе це налаштувати й запустити в роботу, під’єднати базу даних і покрити тестами.

04 Охочих навчатися з ментором

Для тих, хто хоче навчатись на подальших курсах менторингу, але розуміє, що його знань для цього формату поки недостатньо.
Отримати безкоштовну консультацію Отримати консультацію

Формат та вимоги

Формат:
Відеоуроки з теорією
Практичні завдання
Online навчання в зручний для вас час
Допомога в чаті Zulip
Вимоги:
Знання ПК на рівні користувача
Вміння читати англійський текст
Пройти курс Java Start або прочитати книгу Я. Файна “Java Programming”
Завантажити: JDK 8, Eclipse, PostgreSQL, Tomcat 8.5 (див. посилання в першому пункті програми курсу)

Програма курсу

Пройти (за необхідності):
Курс  Java Start

Почитати:
Книгу Якова Файна  Java Programming for Kids, Parents and Grandparents

Завантажити:
1.  JDK 8 
2.  Eclipse for Enterprise Java developers 
3.  PostgreSQL
4.  Tomcat 8.5  (64-bit Windows zip)

Мати ноутбук:

1. Оперативна пам’ять щонайменше 4 Гб, бажано 8+
2. Процесор не ниже Pentium, бажано Core i3+
3. Бажано windows 10, можна MacOS або Linux

 • Вступна лекція
 • Знайомство:
  • встановлення JDK
  • встановлення Eclipse
  • Консольний застосунок
 • JUnit
 • TDD
 • debug
 • Про сервер додатків, Tomcat
 • Запуск найпростішого додатка
 • Веб-додатки на JSP
 • Встановлення PostgreSQL
 • Підключення до бази через DriverManager
 • Використання SQL
 • Системи контролю версій
 • Встановлення git
 • Створення власного проєкту в репозиторії
 • Робота з репозиторієм
 • Бренчі, теги
 • Системи побудови проєктів
 • Ant, maven, gradle
 • Перетворення проєкту в maven
 • Основи linux
 • Оболонка
 • Telnet, FTP, SSH

Зручно – коли все в одному місці: LMS

Зручно – коли все в одному місці: LMS
Автор курсу
Сергій Немчинський
CEO FOXMINDED

27 років у програмуванні, з них 15 років у Java. Certified Scrum Master, з 2008 року працював і проводив тренінги в Luxoft, NetCraker, IntroPro. Провів 50+ тренінгів у сфері IT. Більше 350К підписників на освітньому YouTube каналі.

Етапи навчання

Ваш результат

Після курсу Java Tools ви:
Навчитесь працювати з репозитарієм, під’єднувати бази даних, використовувати консольні додатки та бібліотеки Java.
Відшліфуєте навички роботи з додатками: потренуєтесь їх запускати, деплоїти на сервер і тестувати.
Зможете розвиватися далі самостійно або на наших курсах менторингу Java Spring.
Матимете спільноту однодумців для обміну знаннями та досвідом і формування професійних зв’язків.
Сертифікат після проходження
Проконсультуйте мене!
Курс: Java Start
Володимир
Курс навчив спокійно орієнтуватися в процесі командної розробки, в інструментах, призначення яких раніше не могли пояснити простими виразами програмісти: debag, GIT, Bitbucket, Stash, Maven … Став непогано розбиратися в Eclipse, навчився створювати web-проекти …
Читати повністю

Курс навчив спокійно орієнтуватися в процесі командної розробки, в інструментах, призначення яких раніше не могли пояснити простими виразами програмісти: debag, GIT, Bitbucket, Stash, Maven … Став непогано розбиратися в Eclipse, навчився створювати web-проекти на Java, з підключеною PostgreeSQL. За результатами проходження вважаю, що ці два тижні заощадили мені більше півроку життя. І, мабуть, виключили можливість загрузнути в нескінченній кількості і складності доступних інструментів.

Микола
Дякую за даний вступний курс, він виконав для мене два завдання: перше це ви зекономили мені масу нервів і часу освоєнні інструментаріїв, знаю багато людей, які так і не почали бути програмістами, тому що тупо не змогли встановити весь цей зоопарк ПО. Вважаю, що …
Читати повністю

Дякую за даний вступний курс, він виконав для мене два завдання: перше це ви зекономили мені масу нервів і часу освоєнні інструментаріїв, знаю багато людей, які так і не почали бути програмістами, тому що тупо не змогли встановити весь цей зоопарк ПО. Вважаю, що ви потрапили в яблучко і тренінг буде затребуваний. Друга і несподівана мета – я зрозумів, що девелопер це не тільки все навколо коду, це ще і навколо всього того, щоб це код запустити.

Олександр
Ключова особливість даного курсу – гранична концентрація на практичну сторону організації процесу навчання і подальшої роботи джава-девелопера. Більшість інших навчальних курсів з мов програмування досить поверхово приділяють увагу тому, щоб, по-перше, допомогти …
Читати повністю

Ключова особливість даного курсу – гранична концентрація на практичну сторону організації процесу навчання і подальшої роботи джава-девелопера. Більшість інших навчальних курсів з мов програмування досить поверхово приділяють увагу тому, щоб, по-перше, допомогти неофітові грамотно розгорнути весь “тулінг” (або хоча б розповісти, що потрібно в реальній роботі), по-друге, окреслити напрямки “головних ударів” в подальшому навчанні. Сергій, наймудріший джава-лисиць в українському сегменті інтернету, “бере вас за руку” і ставить на правильний шлях, вручаючи “провідну нитку Аріадни”, наполегливо і систематично дотримуючись якої початківець розробник обов’язково знайде навички та компетенції, необхідні для отримання роботи та подальшого професійного розвитку в світі Java. Висловлюю щиру подяку команді FOXMINDED і Сергію особисто за наведення порядку в хаосі мого емпіричного досвіду, отриманого в процесі входження в IT в результаті кавалерійського наскоку “з шашкою наголо” і без плану ? Тепер план є. Йдемо далі.

Ігор
Спасибі всій команді Foxminded, окреме спасибі Сергію і Тані. Класний тренінг! Спочатку думав, що в цьому тренінгу “новачок” тільки Я і назва курсу, але зараз розумію, що до біса приємно хоч “щось” все таки почав розуміти. Ви круті!
Олег
Я прослухав курс «Інструментарій для новачків Java». Все дуже круто, дуже позитивно, море інформації, дуже багато дрібних корисних нюансів, які самостійно досить складно десь знайти, тому дуже класно. Сергій, як завжди, дуже крутий викладач, пояснює дуже доступно…
Читати повністю

Я прослухав курс «Інструментарій для новачків Java». Все дуже круто, дуже позитивно, море інформації, дуже багато дрібних корисних нюансів, які самостійно досить складно десь знайти, тому дуже класно. Сергій, як завжди, дуже крутий викладач, пояснює дуже доступно і все просто круто. У двох словах хотілося б сказати, що основна цінність курсу полягає в тому, що у новачків пропадає якийсь бар’єр в тому, що при найменшій помилці і якійсь проблемі відразу пропадає бажання займатися далі java. Цей курс якимось чином спрощує цей процес і стає легко, і ось ці знання, скажімо так, дуже допомагають.

Андрій
Я пройшов курс «Інструментарій java для новачків». Що дає цей курс? Якщо уявити собі світ Java як безкрайній океан, який вам треба переплисти, то цей курс дозволяє вам не просто плисти на схід, а плисти до острівців, на які ви можете покластися. Власне, таким чин…
Читати повністю

Я пройшов курс «Інструментарій java для новачків». Що дає цей курс? Якщо уявити собі світ Java як безкрайній океан, який вам треба переплисти, то цей курс дозволяє вам не просто плисти на схід, а плисти до острівців, на які ви можете покластися. Власне, таким чином у вас буде напрямок і буде можливість перепочити, тому що ви не будете там поодинці. І я вважаю, що це дуже важливо.

Олексій
Я прослухав курс по інструментарію Java для початківців і так як я людина, яка -енну кількість років тому останній раз писав код, і це моя перша мова для програмування, хочу сказати, що тут було дуже багато моментів, які навряд чи десь знайдеш. Для тих, хто думає…
Читати повністю

Я прослухав курс по інструментарію Java для початківців і так як я людина, яка -енну кількість років тому останній раз писав код, і це моя перша мова для програмування, хочу сказати, що тут було дуже багато моментів, які навряд чи десь знайдеш. Для тих, хто думає чи варто цей курс грошей, які за нього просять – відбивається на всі 100 відсотків. Якщо ви думаєте, навіть не думайте, підписуйтесь, приходьте на навчання.

Віктор
Мене звуть Віктор і в програмуванні я не новачок, але в java все, що я до цього моменту вивчав, було тільки самостійно. Тому щоб не винаходити велосипед, коли побачив назву курсу від Сергія Немчинського, то я звичайно ж для себе побачив можливість в тому що: “Слу…
Читати повністю

Мене звуть Віктор і в програмуванні я не новачок, але в java все, що я до цього моменту вивчав, було тільки самостійно. Тому щоб не винаходити велосипед, коли побачив назву курсу від Сергія Немчинського, то я звичайно ж для себе побачив можливість в тому що: “Слухай, прочитай нарешті інструкцію, а краще послухай гуру який присвятив цьому дуже багато часу і може дійсно розповісти багато таких речей, на які сам ти не витратиш стільки часу “. Тому що всі ці особливості, знаю з власного досвіду, пишуться кров’ю і потом, і червоними очима, і 27 години на добу, і так далі. Тому звичайно ж краще все отримати відразу в готовому вигляді, отримати рейки і напрямки і штовхати свої вагончики вперед і вгору.

Вартість курсу

Подайте заявку сьогодні та отримайте необмежений доступ до курсу
3950 грн | 110 USD
🎁 Бонус: -10% на 1-ий місяць навчання курсу менторинга Java Spring (дійсна протягом 2 міс.)
Подати заявку

Реєстрація

Ми не співпрацюємо з резидентами РФ та РБ!


  Надсилаючи повідомлення, ви погоджуєтесь з нашою офертою.

  FAQ

  Яка тривалість навчання на курсі Java Tools?

  Курс складається з 33 відеолекцій та практичного завдання до кожної лекції. Зазвичай, наші студенти проходять його за 3-4 тижні, приділяючи навчанню до 1 години вільного часу в день.

  Чи можу я оплатити курс зараз, а почати навчання пізніше?

  Так, оскільки після покупки курсу ви отримуєте необмежений доступ до курсу, тому можете розпочати навчання у будь-який момент та зручний для час.

  Чи буде у мене підтримка під час навчання?

  Так, під час навчання з вами на зв’язку буде особистий менеджер, що допомагатиме вирішувати організаційні питання. Також ми додамо вас до корпоративного чату Zulip, де буде присутній ментор, який допоможе вирішити ваші питання стосовно курсу.

  Чи будуть перевірятись мої завдання на курсі?

  Всі завдання на курсі виконуються за принципом “Якщо код скомпілювався – значить, ви все зробили правильно і можете переходити до наступної лекції”, тому перевірки ментора не потрібні. Також автор курсу показує у лекції свій варіант рішення. Якщо у вас виникнуть труднощі з виконанням завдання – ментор в чаті допоможе розібратись з рішенням.

  Чи є повернення? А раптом мені не сподобається?

  За умовами нашої Оферти повернути кошти за придбаний курс після його відкриття буде неможливо. На нашому сайті є представлення LMS, щоб ви могли оцінити якість подачі інформації та стиль викладання автора перед прийняттям рішення про покупку курсу.

  Java Інструментарій

  Ви – java-розробник-початківець; можливо, ви навіть закінчили курси Java для початківців від компанії Foxminded. Але вам складно розібратися, як усе це налаштувати й запустити в роботу, під’єднати базу даних і покрити тестами.

  Не хвилюйтеся, ви не один. Насправді розібратися в інструментарії Java непросто, особливо самому. Щоб полегшити це завдання, ми в Foxminded створили курс Java Tools.

  Цей курс припускає, що ви досить впевнено знаєте Java, тож без базової підготовки він не принесе користі. Рекомендуємо спершу пройти курс Java для початківців Java Start, або в інший спосіб здобути базовий рівень у Java.

  На нашому курсі на вас чекають лише практичні задачі, схожі на ті, з якими доводиться стикатися щодня. Ви навчитеся працювати з репозитарієм, під’єднувати бази даних, використовувати консольні додатки та бібліотеки Java. Крім того, ви відшліфуєте навички роботи з додатками: потренуєтесь їх запускати, деплоїти на сервер і тестувати для поліпшення якості коду.

  Якщо вам потрібно як слід розібратися в інструментарії Java, залишайте заявку і наші менеджери з вами зв’яжуться.

  Показати більше Приховати
  Програма лояльності
  Перейти