Программа курсу

Якщо ви хочете стати частиною однієї з найбільш швидкозростаючих областей дизайну, то цей курс для вас. Наш UI / UX курс заснований на реальних прикладах і складається з практичних завдань по UI і UX. Ви дізнаєтеся все про UX Design, що це таке, що роблять UX дизайнери, як вони (а після і ви) думають, які інструменти використовують, і про те, як просуватися вперед в області UX. По закінченню курсу у вас буде готовий проект для портфоліо.

UX Дослідження складається з двох частин: збір даних, і їх узагальнення, таким чином допомагає нам визначити, підтвердити або спростувати наші припущення, знайти спільні риси в моделях поведінки користувачів, а також розпізнати їхні потреби і цілі.

Складання інформаційної архітектури, написання призначених для користувача історій, сценаріїв і User Flow на основі призначеного для користувача дослідження.

Скетчі, вайрфрейми, мокапи як способи комунікації в дизайні. Для перевірки або спростування інформаційної архітектури та інших аспектів проекту.

Візуальна вага, напрямок, акцентування, контраст, балансування, повторення, зручність сприйняття, чим більше уваги приділяти цим принципам, тим вдалішим в результаті вийде дизайн.

Кнопки, меню, перемикачі, форми – всі ті елементи, що допомагають користувачам взаємодіяти з сайтом або додатком. У кожного компонента може бути кілька станів, які допомагають користувачам зрозуміти інтерфейс. Також вчимося передавати дизайн спеки розробникам і взаємодіяти з ними.

Процес створення UX- портфоліо висвітлює ключові моменти вашого процесу проектування і дозволяє показати іншим, хто ви як дизайнер, ваші навички та досягнення.

Менторинг

онлайн доступ до навчальної програми

навчання з особистим ментором

вартість

4000 грн.$150

за 1 місяць

реєстрація

Менторинг плюс

Онлайн навчання

Більше часу з особистим ментором

Розширена/ зменшена учбова программа

Можливість пройти учбову программу швидше

вартість

8000 грн.$300

за 1 місяць

реєстрація

ЧОМУ КУРСИ FOXMINDED?

Навчання з менторами

Навчання з менторами

Секрет успішності менторингу в тому, що студент не відтворює чужий досвід з підручника або курсу, а сам знаходить рішення запропонованого завдання. Так інформація засвоюється набагато краще.

Реальні завдання

Реальні завдання

На курсах UI/UX Design від компанії Foxminded досвідчені ментори пропонують студентам завдання, схожі на ті, з якими доводиться стикатися в роботі, а не абстрактні приклади з підручника.

Вчителі-професіонали

Вчителі-професіонали

Ми запрошуємо розробників з досвідом роботи в кілька років на роль менторів. Їх завдання - розповісти і показати, як виглядає процес розробки зсередини, а не переказувати підручник.

Навчання онлайн

Навчання онлайн

Все більше розробників шукає вакансії з віддаленою роботою, і ринок підлаштовується під цю вимогу. Тому ми проводимо курси онлайн: вони не втрачають в якості, а студенти звикають до дистанційної роботи.

Навчання на проекті

Навчання на проекті

Наше завдання - допомогти нашим студентам працевлаштуватися без проблем. Для цього ми проводимо навчання на реальному проекті, а отриманий при цьому досвід можна навіть вказати в резюме.

Проект в портфоліо

Проект в портфоліо

Починаючим розробникам рекомендують відразу ж створити портфоліо і додавати в нього свій доробок, включаючи окремі шматки коду. Ми пропонує варіант краще - готовий проект, розроблений на курсах.

Діана Сульдіна - Автор курсу UI-UX

Автор курсу

UI/UX дизайнер

Сульдіна Діана

Я UI / UX дизайнер з більш ніж 8-річним досвідом в розробці продуктів, платформ, додатків і методології Дизайн мислення (Design Thinking). Останні кілька років працюю c Enterprise, PLM and SaaS проектами. Вважаю, що дизайнер завжди повинен любити вчиться, стежити за трендами, читати профільні статті і бути відкритим до нових рішень.

Ментори

Сульдіна Діана

UI/UX дизайнер

EPAM, Poland

>8років

В IT сфері

2роки

Викладання

Я UI / UX дизайнер з більш ніж 8-річним досвідом в розробці продуктів, платформ, додатків і методології Дизайн мислення (Design Thinking). Останні кілька років працюю c Enterprise, PLM and SaaS проектами. Вважаю, що дизайнер завжди повинен любити вчиться, стежити за трендами, читати профільні статті і бути відкритим до нових рішень.

Діана Сульдіна - Автор курсу UI-UX

Зареєструватися на курс

Ви залишаєте заявку і наш менеджер з вами зв'язується. Ви проходите експрес-тестування, після чого отримуєте перше завдання. Термін навчання залежить від того, скільки часу ви будете приділяти навчанню. А по закінченню у вас буде досвід роботи і проект в портфоліо. Правда, здорово?

Записатися на курс

Як проходить навчання?

01

Реєстрація

РЕЄСТРУЄШСЯ НА КУРС

01
02

Відповіді на запитання

З ТОБОЮ ЗВ'ЯЗУЄТЬСЯ СПІВРОБІТНИК FOXMINDED І ВІДПОВІДАЄ НА ВСІ ТВОЇ ЗАПИТАННЯ

03

Ментор

ТЕБЕ РОЗПОДІЛЯЮТЬ ДО МЕНТОРА І ТИ ОТРИМУЄШ ПЕРШЕ ЗАВДАННЯ

03
04

Матеріал

ВИВЧАЄШ МАТЕРІАЛ І РОБИШ ЗАВДАННЯ

04
05

Відгук про роботу

ОТРИМУЄШ ВІДГУК ВІД МЕНТОРА

06

Наступне завдання

ФІНІШУЄШ ЗАВДАННЯ І ПЕРЕХОДИШ ДО НАСТУПНОГО

06

Засновник компанії відповість
на поширені запитання

Сергій Немчинський — наймудріший лис в FoxmindEd, який 20 років працював програмістом. Майже 15 з них – в Java. Сергій був Project Manager в Ciklum, Team Leader в Luxoft, NetCracker і IntroPro.

Підписатися на канал

більше 200 тис. підписників

Наші випускники працюють в компаніях:

Михайло

Відмінні курси для тих, хто хоче почати свій шлях в IT. Є безліч сучасних напрямків. Ніякої прив’язки за часом, виконуєш скільки і коли завгодно. Ніяких лекцій, інформацію для вирішення завдань шукаєш сам, наставник може тільки направити в потрібне русло, що вельми наближає до справжньої розробки. Самі завдання актуальні, вчишся тільки тому, що дійсно стане в нагоді в подальшому. Завдання перевіряються регулярно, рівень менторів на висоті, приємне спілкування і адекватна оцінка.

Наталія

Вчуся перший місяць, дуже подобається підхід до викладання. Якщо починаєш буксувати, то ментор завжди підкаже і задасть напрямок де шукати відповідь.

Любов

Студент FoxmindEd

Дуже задоволена курсами (проходила UI/UX). Куратор дуже сподобався, навчатись було одне задоволення! Рекомендую!

Студент FoxmindEd

Навчання на курсі дуже сподобалося. Завдання підібрані так що без нормального розуміння попереднього наступне буде зробити важко, тим самим усуваються прогалини. Куратор дуже ретельно з’ясовує в чому саме проблема і вдумливо і доступно пояснює матеріал.

Студент FoxmindEd

На поточний момент враження перевершили очікування. Я знав, що ментора у вас досить скрупульозно ставляться до своєї роботи і здати їм роботу не так-то просто, але це виявилося ще куди більш складніше. До комунікації з ментором навіть на дещицю не можу причепитися. Де потрібно підкаже, де не потрібно тикне носом і відправить подумати, розібратися. Не раз переписка відбувалась онлайн, пізно вночі, що приємно здивувало. В жодній іншій школі / курсах таке неможливо. Загалом на поточний момент я більш ніж усім задоволений і думаю, що моя думка ну ніяк не зміниться в майбутньому.

Студент FoxmindEd

Я в захваті від формату! Неймовірно приємне та продуктивне навчання. Величезна подяка творцю. Окреме спасибі моєму ментору!

ЗАПИСАТИСЯ НА КУРС

Зверніть увагу!
Ми не співпрацюємо з резидентами РФ та РБ!


  Курсы UI/UX

  Курси UI\UX для початківців у Києві – відмінний шанс отримати нову спеціальність або надбати додаткові корисні навички, що затребувані на ринку праці.

  Коли йдеться мова про дизайн, більшість людей уявляє картинки, банери, в кращому випадку макети сайтів. Вся ця графіка, звичайно, теж важлива частина роботи дизайнера. Але наші курси UI\UX для новачків призначені для отримання інших, більш складних і затребуваних навичок. Ми вчимо студентів створювати додатки і системи, які будуть ефективно виконувати бізнес-завдання, і при цьому залишаться зручними і інтуїтивно зрозумілими для користувачів всіх рівнів.

  На наших курсах ми навчаємо студентів збирати і обробляти статистичні дані, досліджувати шлях користувача в системі і складати сценарії використання продукту, створювати прототип і мокап. Ми поговоримо про те, якими інструментами користуються сучасні дизайнери, і як планувати і просувати кар’єру у напрямку UI\UX. Після закінчення курсу у студента буде готовий проект в портфоліо, який можна буде показати майбутньому роботодавцю.

  Якщо ви хочете пройти курси UI\UX для початківців у Києві – напишіть нам!

  Связаться с нами

  Связаться
  с нами