Курси UI/UX

Online
7 днів тестового періоду
Менторинг
Безкоштовна заморозка

UI/UX дизайн продукту – це спосіб розробки продукту, який вирішуватиме певні бізнес-завдання, і водночас буде зручним для користувачів. Попит на UI/UX дизайнерів величезний, оскільки на ринку програмного забезпечення продукту з поганим дизайном складно конкурувати з іншими рішеннями.

Про курс

Програма курсу

UX Дослідження складається з двох частин: збір даних та їх узагальнення, таким чином допомагає нам визначити, підтвердити або спростувати наші припущення, знайти спільні риси в моделях поведінки користувачів, а також розпізнати їхні потреби та цілі.

Складання інформаційної архітектури, написання історій, сценаріїв і User Flow на основі користувальницького дослідження.

Скетчі, вайрфрейми, мокапи як способи комунікації у дизайні. Для перевірки чи спростування інформаційної архітектури та інших аспектів проекту.

Візуальна вага, напрямок, акцентування, контраст, балансування, повторення, зручність сприйняття, чим більше уваги приділяти цим принципам, тим вдалішим в результаті вийде дизайн.

Кнопки, меню, перемикачі, форми – всі ті елементи, що допомагають користувачам взаємодіяти з сайтом або програмою. У кожного компонента може бути кілька станів, які допомагають користувачам зрозуміти інтерфейс. Також вчимося передавати дизайн спіки розробникам та взаємодіяти з ними.

Процес створення UX-портфоліо висвітлює ключові моменти вашого процесу проектування та дозволяє показати іншим, хто ви як дизайнер, ваші навички та досягнення.

Необхідні навички для навчання на курсі
  • Знання та мінімальний досвід використання будь-якого графічного редактора (Sketch (MacOS), Figma (MacOS/Windows) або Adobe XD)
  • Знання англ. мови на рівні читання технічної документації

Швидкість проходження курсу залежить від вас. Швидше вчитесь – менше платите.
В середньому наші студенти проходять даний курс за 2-4 місяців.

Online

Менторинг

Online

Менторинг +

Менторинг
  • Онлайн доступ до стандартної програми курсу
  • Без лекцій, без теорії, тільки практичні завдання
  • Навчання 1 на 1 з особистим ментором
  • 1 code review в день
  • Тестовий період 7 днів
Менторинг +
  • Можливість доробити стандартну програму курсу (забрати або додати теми)
  • Без лекцій, без теорії, тільки практичні завдання
  • Навчання 1 на 1 з особистим ментором
  • 2 code review в день
  • Без тестового періоду
  • Можливість спілкуватись з ментором в визначений вами час (при згоді ментора)

Етапи вашого навчання

Ваш план навчання з нуля до спеціаліста рівня Strong Junior з комерційним досвідом роботи.
1
Ui/Ux Design Mentoring

Як проходить навчання

Реєстрація на курс

Залишаєш заявку на курс

Відповіді на запитання

З тобою зв’язується співробітник FoxmindEd і відповідає на всі твої запитання

Ментор

Тебе розподіляють до ментора і ти отримуєш перше завдання

Матеріал

Вивчаєш матеріал і робиш завдання

Відгук про роботу

Отримуєш відгук від ментора

Наступне завдання

Фінішуєш завдання та переходиш до наступного

Докладніше
Автор курсу та ментор
Діана Сульдіна
UI/UX дизайнер
Сульдіна Діана - Ментор напрямку UI/UX дизайн

Я UI / UX дизайнер з більш ніж 8-річним досвідом в розробці продуктів, платформ, додатків і методології Дизайн мислення (Design Thinking). Останні кілька років працюю c Enterprise, PLM and SaaS проектами. Вважаю, що дизайнер завжди повинен любити вчиться, стежити за трендами, читати профільні статті і бути відкритим до нових рішень.

Відгуки

Всі відгуки
Сертифікат про закінчення

Сертифікат про закінчення

Після закінчення курсу ми видамо вам сертифікат, що свідчить про успішне завершення програми менторингу і підтверджує вашу кваліфікацію з обраного предмету.

Записатися на курс

Зверніть увагу!
Ми не співпрацюємо з резидентами РФ та РБ!

    Надсилаючи повідомлення, я погоджуюсь з офертою.

    UI/UX курси

    Курси UI/UX для новачків у Києві – чудовий шанс здобути нову спеціальність або отримати додаткові корисні навички, затребувані на ринку праці.

    Коли мова заходить про дизайн, більшість людей представляє картинки, банери, у кращому разі макети сайтів. Це, звичайно, також важлива частина роботи дизайнера. Але наші курси UI/UX для новачків призначені для отримання інших, складніших і найпопулярніших навичок. Під час навчання на веб дизайнера ми навчаємо студентів створювати програми та системи, які ефективно виконуватимуть бізнес-завдання, і при цьому залишаться зручними та інтуїтивно зрозумілими для користувачів усіх рівнів.

    На наших курсах по веб дизайну ми вчимо студентів збирати та обробляти статистику, досліджувати шлях користувача в системі та складати сценарії використання продукту, створювати прототипи та мок-апи. Ми поговоримо про те, якими інструментами користуються сучасні дизайнери, і як планувати та просувати кар’єру за напрямом UI/UX. Після закінчення курсу у вас буде готовий проект у портфоліо, який можна буде показати майбутньому роботодавцю.

    Якщо ви хочете пройти курси UI/UX для початківців – напишіть нам