Програма курсу Java

Ми всі знаємо, що мало знати мову Java, щоб знайти роботу. Необхідне знання багатьох фреймворків і ще – маса вмінь (від вміння знаходити відповідь в інтернеті до вміння себе продати). Можна було б піти второваною дорогою і повторювати навчальні курси так, як ми і самі колись вчились. Замість цього, ми запитали ринок – що йому треба і склали наш курс тільки з тих питань, які ринок вимагає, безжально виключивши з нього все, що “може стати в нагоді”. Нашій навчальній програмі вже більше 2.5 років і вона безперервно вдосконалюється.

Ці завдання дозволяють новачкові Java освоїтися з новою для нього мовою і з досить жорсткими вимогами по оформленню коду, прийнятими в світі Java. Так само ця група завдань навчає студента користуватися таким потужним інструментом розробки як юніт-тести з використанням JUnit. Познайомить із Collection Framework, Java Stream API, Java Time API.

На простому прикладі консольної програми студент почне знайомство з найпопулярнішим на ринку фреймворком SpringBoot. Крок за кроком студент опанує роботу з базою даних Jdbc Api, Hibernate, Spring Data JPA.

У цьому розділі буде розроблено повноцінну програму для управління розкладом невеликого університету або школи. Продовжуючи поглиблювати свої знання студент спробує у дії SpringMVC, Thymeleaf бібліотеку шаблонів для обробки та створення HTML, XML, JavaScript, CSS та тексту, Validation API, навчиться основ управління безпеки додатків Spring Security.

Однією з головних ніш сучасного світу є Java побудова мікросервісів. У даному розділі буде реалізовано простий мікросервіс на основі технології REST, вивчено роботу з безпекою на основі JWT, систему авто документації rest сервісів стандарту OpenApi 3.0, та автоматичне створення зручного UI для роботи з ним, торкнуто теми Docker для контейнеризації програми

Менторинг

Онлайн навчання

Навчання з особистим ментором

Стандартна учбова програма
Навчаєшся в своєму темпі

вартість

4000 грн.$150

за 1 місяць

реєстрація

Менторинг плюс

Онлайн навчання

Більше часу з особистим ментором

Розширена/ зменшена учбова програма

Можливість пройти учбову програму швидше

вартість

8000 грн.$300

за 1 місяць

реєстрація

ЧОМУ КУРСИ FOXMINDED?

Навчання з менторами

Навчання з менторами

Менторинг - дуже ефективна методика. Студент вирішує завдання сам і краще розуміє, що саме робить і до чого це призводить. Ментор направляє і допомагає подолати складнощі.

Реальні завдання

Реальні завдання

На курсах Java Spring від компанії Foxminded немає абстрактних прикладів з підручників. Всі завдання, які доводиться вирішувати студентам, взяті з реального досвіду наших менторів.

Вчителі-професіонали

Вчителі-професіонали

Хороший ментор - важлива складова успішного навчання. Наші викладачі мають солідний досвід роботи в IT, вони не обмежуються голою теорією, а діляться практичним досвідом.

Навчання онлайн

Навчання онлайн

Дистанційне навчання - це не данина моді, а реалії сучасної розробки. Все більше фахівців працює віддалено, і наші студенти навчаться цьому ще на курсах.

Навчання на проекті

Навчання на проекті

Студенти наших курсів навчаються на реальних проектах. Це допомагає зрозуміти, як влаштована IT-індустрія зсередини, і отримати перший практичний досвід, якого так не вистачає новачкам.

Проект в портфоліо

Проект в портфоліо

Портфоліо проектів одразу підвищує шанс розробника-початківця отримати хорошу роботу. Після навчання на наших курсах в портфоліо додається один або кілька готових проектів.

Антон Гусєв - Ментор курсу Java

Автор курсу

Senior Java Developer

Антон Гусєв

Курс розроблений Антоном Гусєвим, нашим ментором із 3-річним стажем на основі авторської методики Сергія Немчинського. У цій програмі враховані проблеми з якими стикалися наші студенти раніше, дозволивши зробити курс зрозумілішим і цікавим. Антон програміст з 10-річним стажем, який у 30 років прийшов в IT після успішної кар'єри в галузі дизайну. На даний момент він працює Backend Software Engeneer у компанії OpenLegacy.

Ментори

Віктор Гогильчин

Java Team Lead

Soft Serve

5років

В сфері Java

4роки

Викладання

До того як стати програмістом, довго працював системним адміністратором. Після закінчення курсів влаштувався на роботу в Eurosoftware на позицію джуніор розробника. Через 3 місяці мене призначили тімлідом. Вже більше 4х років працюю в компанії SoftServe. Моя порада студентам: Приділяй 80% часу теорії.

Віктор Гогільчін - Ментор курсу Java

Микола Лихожон

Java Team Lead

Ngoar

10років

В сфері Java

3роки

Викладання

Java розробником працюю вже більше 10 років, в основному, на європейські компанії з представництвами в Києві. Досвіду за цей час накопичилося чимало, тому виникло бажання ним поділитися. Останнім часом розробляв мікро-сервіси як на чистому JEE7, так і з використанням Spring Boot. Цікавлюся JavaScript і стеком технологій пов'язаних з ним.

Лихожон Николай - Ментор курса Java

Дмитро Киричик

Java Software Engineer

FoxmindEd Software

3роки

В сфері Java

1,5року

Викладання

За освітою інженер. Цікавився програмуванням ще зі школи. З 2017 року пишу на Java. Для пояснення незрозумілого, складного, а також донесення своєї точки зору, використовую звичайні аналогії і добре знайомі речі з життя слухача. Студентам бажаю бути цілеспрямованими і постійними в прийнятих рішеннях, і, якщо навіть і повільно, але все ж впевнено рухатися до поставлених цілей.

Дмитро Кірічік - Ментор курсу Java

Антон Гусєв

Senior Java Developer

Thomas Cook Group

8років

В сфері Java

2роки

Викладання

Встиг попрацювати системним адміністратором, дизайнером поліграфії, керівником відділу пре-прес на великому виробництві. Прийшов в IT 8 років тому.

Антон Гусєв - Ментор курсу Java

Віталій Гайнулін

Java Developer

Tradelize

3роки

В сфері Java

2роки

Викладання

Ще з дитинства мріяв програмувати, пройшов шлях від Pascal / Delphi, VB до Java. Свого часу проміняв крісло керівника на книги по Java і туманну перспективу стати Junior Software Engineer. Жодного разу не довелося шкодувати про свій вибір.

Віталій Гайнулін - Ментор курсу Java

Андрій Шилін

Java Developer

Epam

2роки

В сфері Java

>3років

Викладання

Комерційного досвіду роботи з java близько 2-х років. Зараз займаю позицію backend- розробника в компанії Epam. Готовий ділитися знаннями з майбутніми java-розробниками.

Шилін Андрій - Ментор курсу Java

Червинко Михайло

Java Developer

Epam

5років

В сфері Java

З 2015 року працюю Java-розробником. За цей час був key developer на п'яти успішних проектах, cейчас працюю в Epam. На останніх проектах активно використовували тільки нові технології Java11, Spring5, ElasticSearch7 і т.д. Сам я теж колись починав вчитися з курсів по Java Core, знаю як це. У 2018 році викладав Java8, мої студенти вдячні, а я за них гордий, багато влаштувалися розробниками. Мені подобається ділитися досвідом, знаннями, допомагати і мотивувати. Якщо зміг я, зможеш і ти :)

Червінко Михайло - Ментор курсу Java

Нікітін Андрій

Middle Java Developer

DataArt

5років

В сфері Java

1рік

Викладання

З 2015 року працюю Java-розробником. Також люблю освоювати нові технології, оскільки це цікаво і дає свіжий погляд на написання коду - тому маю комерційний досвід з Android, Kotlin, Nodejs. Брав участь в розробці як невеликих продуктів, так і enterprise систем. Із задоволенням поділюся своїм досвідом і допоможу в освоєнні Java!

Нікітін Андрій - Ментор курсу Java

Сіренко Богдан

Software Engineer

SAP

>5років

В сфері Java

1рік

Викладання

Останні 5 років працюю в якості розробника в відділенні Shopping for Airlines, в основному фокусуючись на Java Enterprise проектах. Маю офіційну сертифікацію скрам майстра, certified scaled agile practitioner і оракловскую сертифікацію Java-розробника. Також крім менторських рад можу запропонувати студентам активну практику англійської мови в навчанні, так як вільно їм володію, як в письмовій, так і в розмовній мові.

Сіренко Богдан - Ментор курсу Java

Шулепов Владислав

Middle Software Developer

ISS Soft Ukraine

3роки

В сфері Java

1рік

Викладання

На даний момент займаюся розробкою трансляторів і статичних аналізаторів, що змушує занурюватися в нетрі специфікації Java. Вважаю, що головне в розробці - чистий, зрозумілий і підтримуваний код. У певний момент зрозумів, що мені цікаво робити світ навколо краще шляхом навчання і поширення знань, чим і займаюся останнім часом.

Шулепов Владислав - Ментор курсу Java

Єфіменко Тетяна

Java Developer

Epam

5років

В сфері Java

1рік

Викладання

Мій основний напрямок - веб-додатки. Люблю ділитися знаннями, розумію, як важливо мати досвідченого наставника в самому початку шляху. Студентам хочу побажати не боятися робити помилки.

Єфименко Тетяна - Ментор курсу Java

Єфімов Антон

Software Developer

360 Treasury Systems AG (Deutsche Boerse Group)

8років

В сфері Java

В ІТ уже більше 8 років, був ментором у навчальному центрі компанії NetCracker більше 2-х років. За час роботи стикався з великою кількістю різних технологій, як в області JavaEE таких як JPA, Spring, Spring Boot, SQL (Oracle/MySQL), так і чиста JavaEE - в компанії, яка входить в групу компаній німецької біржі, розробляємо low-latency, Garbage-free (з використанням Java NIO) фінансові сервіси на Java для B2B ринку.

Єфімов Антон - ментор курсу Java

Темченко Ярослав

Java Developer

Vetasi Limited

5років

В сфері Java

Займаюсь програмуванням зі школи, в ІТ сфері з 2013. В університеті займався Front-end напрямом, але з часом зрозумів, що не моє. З Java вже більше 5 років, в комерційній розробці більше 2,5 років. Займався backend-ом на Java для автоматизації бізнес процесів, написанням Telegram ботів, обробкою великих об’ємів даних і зараз займаюсь модульною розробкою на IBM Control Desk.

Темченко Ярослав - Java-ментор

Крохмалюк Володимир

Java developer

SoftServe

5років

В сфері IT

3роки

Викладання

Працював на проектах різних сфер, використовуючи Java 8-11, Spring, реляційні і NoSql бази данних, мікросервісні та монолітні аплікації, Serveless. Брав учать у PoC& Pre-Sales. 3+ років досвіду викладання.

Крохмалюк Владимир - Ментор напряму Java

Евгеній Єрмоленко

Java Software Engineer

VARTEQ Inc.

3роки

В сфері IT

Гуманітарій. Маю досвід роботи як у невеликому стартапі, так і в ентерпрайзі. Технології, з якими працюю: Java, Spring, AWS Services, Kubernetes, CI/CD solutions, etc. Є досвід проведення презентацій та навчальних лекцій для групи осіб.

Евгеній Єрмоленко - Ментор напряму Java

Ярослав Кульпін

Strong Middle Java Developer

SolringAir

3роки

В сфері IT

<1року

Викладання

З дитинства мріяв стати програмістом просто тому, що сподобалось слово. Жодного разу навіть не думав про інші професії. В результаті вже вдалося попрацювати на іноземних держ проектах і познайомитися з дуже цікавими людьми з різних сфер.

Ярослав Кульпін - Ментор напряму Java

Сергій Висоцький

Java Tech Lead

EIS Ltd.

> 4років

В сфері IT

1рік

Викладання

Я - Java Tech Lead. Брав участь у багатьох проектах на Java та в деяких поєднував три ролі – розробника, архітектора та тім ліда. Загалом можу стартувати проект або програмне рішення з нуля та розробляти його разом із командою, працюючи над ним з точки зору архітектури, написання коду та менеджменту команди. Основний стек: Java (7, 8, 11), Spring (Boot, Core, MVC, Data, JDBC, Security, Cloud), Hibernate, RxJava, Apache Kafka, SQL, RDBMS, NoSQL, REST, SOAP,GraphQL, Design Patterns, Enterprise Design Patterns, SOA, CQRS + ES, UML, Maven, JUnit, Mockito.

Сергій Висоцький Ментор напряму Java

Андрій Мота

Middle Java engineer

Lohika

2.5роки

В сфері IT

Я відкрита людина, яка націлена на досягнення мети. В ІТ працював у невеликих командах в кількості 6-12 чоловік. Я відповідав за обслуговування продукту та системи в цілому (підтримка сервера і БД), обслуговування застарілого коду та розробку нових функцій. Як член команди, я брав участь у онбордингу нових учасників. Маю досвід з такими технологіями: Git, Maven, Spring (Core, Boot, Data JPA, MVC, JDBC); Hibernate; Junit, Mockito, MSSQL, Docker, Selenium.

Андрій Мота Ментор напряму Java

Зареєструватися на курс

Ви залишаєте заявку і наш менеджер з вами зв'язується. Ви проходите експрес-тестування, після чого отримуєте перше завдання. Термін навчання залежить від того, скільки часу ви будете приділяти навчанню. А по закінченню у вас буде досвід роботи і проект в портфоліо. Правда, здорово?

Записатися на курс

Як проходить навчання?

01

Реєстрація

РЕЄСТРУЄШСЯ НА КУРС

01
02

Відповіді на запитання

З ТОБОЮ ЗВ'ЯЗУЄТЬСЯ СПІВРОБІТНИК FOXMINDED І ВІДПОВІДАЄ НА ВСІ ТВОЇ ЗАПИТАННЯ

03

Ментор

ТЕБЕ РОЗПОДІЛЯЮТЬ ДО МЕНТОРА І ТИ ОТРИМУЄШ ПЕРШЕ ЗАВДАННЯ

03
04

Матеріал

ВИВЧАЄШ МАТЕРІАЛ І РОБИШ ЗАВДАННЯ

04
05

Відгук про роботу

ОТРИМУЄШ ВІДГУК ВІД МЕНТОРА

06

Наступне завдання

ФІНІШУЄШ ЗАВДАННЯ І ПЕРЕХОДИШ ДО НАСТУПНОГО

06

Засновник компанії відповість
на поширені запитання

Сергій Немчинський — наймудріший лис в FoxmindEd, який 20 років працював програмістом. Майже 15 з них – в Java. Сергій був Project Manager в Ciklum, Team Leader в Luxoft, NetCracker і IntroPro.

Підписатися на канал

більше 200 тис. підписників

Наші випускники працюють в компаніях:

Сергій

Студент Java

Пройшов навчання Java EE на курсі менторинг. Сподобався сервіс. Відмінно спрацювався з ментором, завдяки якому вдалося освоїти великий і непростий навчальний матеріал. Методика навчання через практичні завдання на мою думку повністю себе виправдала і відмінно працює! Спасибі Foxminded 🙂

Єгор

Студент Java

Сьогодні отримав сертифікат про закінчення курсу менторинг по java. Але ще раніше я знайшов роботу. Дуже вдячний FoxMinded за навчання. Менторинг – це, мабуть, найкращий формат. Коли сам перероешь половину інтернету в пошуках відповіді, то запам’ятовується все як то краще, а ще попутно багато чого нового дізнаєшся). Ну і природно, що доводиться самому багато мізками ворушити. Ментор, Михайло Червінко, дуже допомагав в процесі всього навчання, при цьому саме допомагав, а не робив за мене. Направляв в потрібну сторону. Вважаю його справжнім професіоналом. Вчитися звичайно треба багато. Тут вам ніхто на блюдечку з блакитною облямівкою нічого не дасть. Але система завдань вибудувана так, що в процесі їх виконання ви познайомитеся з основними фреймворками, необхідними для роботи. Головний плюс, що ви не просто прочитали, а виконали всі своїми руками, і в процесі виконання і натиканія на різні підводні камені дізналися багато тонкощів. Вообщем всім, хто хоче навчитися, я можу порекомендувати дані курси. Але ще раз повторюся – працювати доведеться багато. Дуже багато. Без цього нікуди.

Едгар

Студент Java

Пройшов менторинг по Java. Продумана програма, дають технології затребувані на даний момент, і найголовніше – робота з ментором. Ментор вкаже на недоліки в коді, які програміст не побачить, і не допустить до наступного завдання, поки недоліки не виправлені. Особлива подяка моєму менторові Богдану Сіренко – перевіряв роботу строго, але всі зауваження по справі, підказував в якому напрямку рухатися, величезна кількість тонкощів завдяки йому засвоїв, які б самостійно або на звичайних курсах навряд чи б вловив. Загалом величезне спасибі FoxmindEd!

Студент Java

Пройшов курс по Java-розробці з нуля, і відразу порекомендував всім друзям, однокурсникам, і Вам теж рекомендую) По пунктах: Навчання проходив у формі менторинг, де моїм наставником був Антон Гусев- людина, якій я безмірно вдячний як за підтримку і контроль як під час навчання, так і за поради після його закінчення. Сам курс включає в себе шлях з самого знайомства з мовою до роботи з додатковими фреймворками і перетворення звичайного консольного застосування в справжнє джерело знань і умінь з усіх можливих джерел інформації. Саме концепція реальних практичних завдань і самостійного пошуку вирішення проблем дала мені немислимий результат і досвід.

Ярослав

Студент FoxmindEd

Спасибі за ваш курс по Java, він мені допоміг вивчити, в доступній формі для розуміння, стек технологій з яким самому було б важко або взагалі не реально розібратися. Також велике спасибі моєму менторові Костянтину Космачевський, которий завжди підбадьорював і допомагав вирішити складні завдання.

Андрій

Студент FoxmindEd

Отримав перший job offer завдяки навчанню на курсі Java. Програма менторинг істотно відрізняється від звичайних курсів тим, що всі завдання мають практичний характер. Відповідно, коли на співбесіді закінчуються питання про принципи ООП і починаються завдання з різного роду хитрощами, то відчуваєш себе впевнено. Навчання проходив за пільгою для УБД, тому окреме спасибі колективу за надану можливість!

Михайло

Студент FoxmindEd

Хочу подякувати команді foxminded за ті знання і навички, які я отримав в ході проходження курсу Java EE. Хоч я і не встиг його закінчити, тому що влаштувався на роботу, в іншому випадку, я б це зробив обов’язково. Раджу цей курс тим, хто вже більш-менш знайомий з Java SE і хоче розвиватися далі, але заплутався у всіх цих додаткових бібліотеках, технологіях, що в якому порядку вчити і т.д. Я в цьому самостійно не розібрався. Про foxminded я дізнався на youtube каналі Сергія Немчінского. Ще хочу сказати, що всі завдання на цих курсах ви будете виконувати на 100% самі. Ментори лише вкажуть на ваші помилки і можуть натякнути на вірний шлях, якщо ви вже зовсім загубилися і не знаєте що робити. Також є загальний чат, де ви зможете задавати питання і обговорити вашу проблему з іншими учнями.

Андрій

Студент FoxmindEd

Я прийшов на навчання з твердим переконанням стати програмістом з нуля. Не вірте, коли чуєте що це просто і весело. Це важка праця, в першу чергу ВАША. Компанія і ментор максимально його направлять і оптимізують під те, що дійсно треба на роботі. За що їм особливо вдячний (Якщо потрапили до Олександра Сульженко вважайте виграли в казино). Але знайте, працювати над собою доведеться чимало. Чому я вибрав саме вашу компанію?
Вона виділяється на тлі того, що є на ринку. Реально дивиться на речі. Немає такого, що вивчитися просто і все можуть стати програмістом. Солідний і професійний підхід.

Студент

Мій період навчання підійшов до кінця. Хочу подякувати вам за надану можливість отримати якісні знання та досвід.
Особливу подяку хочу висловити мою Mентору Bogdan Sirenko, за його терпіння і професійний підхід.
Всій команді FoxmindEd – процвітання і розвитку. Ви робите гідний продукт.
Спасибі!

Тарас

Студент FoxmindEd

Пішов з 90% курсу Java EE отримавши свій перший офер. Це зайняло 8 місяців, без попереднього досвіду, 3-4 год щодня на навчання та виконання завдань. Однозначно рекомендую. Є свої недоліки, наприклад, не вистачає контролю теоретичних знань на кінці виконання тасків (якихось тестів, переліку маст-ноу питань, які потім з вас запитуватимуть на співбесідах), але загалом, навчання на цих курсах під менторством дуже хорошого спеціаліста – Миколи Лихожона, допомогло мені досягнути поставленої мети

Марат

Студент FoxmindEd

Hello, I’m Marat from Moscow, a typical switcher.
I worked for a Big4 Audit World company for more than 5 years. A year ago I understood that programming is my real passion. So, I started to learn with online courses. After learning the base of Java programming I needed more practise, so I found Foxminded. I learnt mentoring with Alexander Sulzhenko and took part in LMS project under his control. After that I easily found a job in big Russian bank.
I’d like to say BIGGEST THANK to Alexander Sulzhenko. Because, his level of experience in architecture, psychology and management is really high. He showed me pain points in my code: lack of good code style, weak architecture, and showed ways of solving problems. Also he was consulting me during searching job and interview process trying to give advice and right questions to get best job. During learning on the project he showed himself as a professional that is able to take decisions on project and can describe why his solution can be better than others.

Максим

Студент FoxmindEd

Самим коротким описом стало б – з ****, але правильніше буде сказати – дали відмінний фундамент в освоєнні технологій пов’язаних з Java. Є час, бажання і трохи грошей – дерзайте! Ці хлопці стануть для Вас відмінними провідниками в світ IT Сам починав тут. Тепер я Java розробник, працюю в Росії.

Андрій

Студент FoxmindEd

Навчався на менторингу і на проекті (Java). Отримав оффер. Дякую Сергію Немчинському за відео, які мотивували мене світчнутись в IT, і за толкові курси по програмуванню!!! Команді Foxminded вдячний за проведення навчання і організаційну роботу! Успіхів вам!

Дмитро

Senior Java Dev

Працював я системним адміністратором вже 8 років і зовсім переситився професією, вирішив поміняти напрям з адміністрування на розробку. Настав нескінченний період самонавчання … синтаксис, дрібні завдання, потім спринг, біни, jsp .. і так цілий рік, Карл! Виявилося, цього зовсім недостатньо. На співбесіди практично не звали, куди покликали – успішно завалив. Я зрозумів, що самостійно Джава нормально не вивчити. Залишалося тільки одне – платні курси. А ось з ними і пощастило! Якимось випадковим чином знайшов Foxminded з Сергієм Немчінскім і все змінилося. У серпні почав навчання, а вже в грудні отримав оффер на мідла! Сьогодні – на посаді Senior Developer + Team Lead в Топ 1 Банку РФ в своїй невеликій команді. Люблю, поважаю, розповідаю: foxminded + старанність = успіх, 100%. Хай буде з вами Foxminded.

Володимир

Студент FoxmindEd

Пройшов курс на 70%, і вирішив почати шукати роботу, протягом двох тижнів отримав оффер на джуніор позицію. Довелося крім курсу вчити багато питань по core java, що на курсі не дається. Треба це враховувати! Бек-граунд: до приходу на курс знав Java core на практиці (навчальної) і трохи sql. Міг написати невелике консольні додаток і пов’язати це з БД. На курс foxminded витратив місяці 3.

Євген

Студент FoxmindEd

Пройшов курс Java EE, процесом і результатом задоволений. Хочу сказати велике спасибі менторові Андрію Нікітіну та компанії в цілому. Доповнення – перше ж інтерв’ю на junior java developer було вдалим, отримав оффер. Так що ще раз спасибі компанії.

Семен

Студент FoxmindEd

Займався на Java менторинг. Тут не втрачають час на теорію, тому книжку бажано прочитати самостійно і заздалегідь. Мені здається, за книжками не реально по-справжньому зрозуміти, ЩО таке ООП. Тут – ви це зрозумієте і помацати. Хлопці тренують те, що стане в нагоді в реальному житті, при цьому відразу показують, що є хороша практика, а що – ознака непрофесіоналізму. Тренують не тільки Java, а й весь букет інструментів. Завдання цікаві, добре продумані, все реально онлайн, на всі питання ментор відповідає оперативно, підказує напрям, якщо бачить, що туплю або рухаюсь не в тому напрямку. Для мене було особливо круто, що ментор давав мінімальні підказки, іноді швидше навіть натяки, тому самому доводилося рити, пробувати і знаходити рішення. Якщо не виходило – ментор давав таку підказку, або просто чіткі інструкції, якщо я здавався.

Олександр

Студент FoxmindEd

Проходив курс по Java, було непросто. За півроку навчання пройшов трохи більше половини курсу і це дозволило знайти роботу Java розробником. На роботі використовуємо Java EE без Spring. Познайомитися з Spring тільки планую. Раджу всім курс по Java у кого є якісь теоретичні знання і хто хоче отримати практичний досвід наближений до реальних завдань.

Родіон

Студент FoxmindEd

Хотів би подякувати за такого чудового ментора, як Дмитро Киричук, який дійсно приділяв достатньо уваги до процесу навчання, завжди знаходив на мене час, максимально викладався в прагненні наштовхнути мене на пошук оптимального рішення і при цьому був достатньо вимогливий. Порівнюючи себе сьогоднішнього із собою річної давнини це дійсно дві різні людини, я і раніше займався тим що вивчав java технології по відео-підручникам або tutorials, але по завершенню цього курсу з’явилась впевненість та усвідомлення того чим я займаюсь. Тому я щиро дякую не тільки своєму ментору, а й Вам за те що дійсно здобув необхідні знання і навички.

Влад Мельников

Java Developer

Я типовий світчер: мені 40, працював перекладачем, закінчив річний курс по Computer Science в Канаді і не знав, як знайти роботу.
Провчився в FoxmineEd з ментором близько місяця. Пройшов інтерв’ю, не пов’язане з Java (PHP / MySql back-end). Але більшість поставлених запитань так чи інакше були пов’язані з тим, що ми проходили на першому уроці курсу, присвяченому чистому коду: статичні методи, Git, Сінглтон. Я отримав роботу.
Рекомендую курси FoxmindEd тим, хто дійсно хоче стати розробником, для того, щоб вивчити реальні робочі процеси і інструменти (Git, код рев’ю, кращі практики), яким не вчать в університеті.

Олександр Лось

Cab Technology

Java Developer

Моє навчання на менторському курсі FoxmindEd тривало близько двох тижнів. Я встиг порівняти курс з попередніми курсами по Java, які я відвідував – курс Foxminded більш результативний. Ментор, який може відповісти на питання, підказати, куди рухатися, дуже допомагає і вселяє впевненість.
Тут тобі не ставлять завдання «написати шматок коду, щоб закріпити тему». Тут ти підключаєшся до проекту і тобі доводиться використовувати всі інструменти розробника, починаючи від IDE і закінчуючи CI / CD. Цей проект можна додати в портфоліо, що величезний плюс – по собі знаю, як рекрутери дивляться на програмістів без досвіду.
А через два тижні мені запропонували пройти співбесіду на комерційний проект, і я перестав був студентом, а став справжнім програмістом. Тому я і вважаю підхід Сергія Немчинського більш ефективним, ніж інші альтернативи.

Олег Марценюк

Ciklum

Middle Java Developer

Прийшов на курси FoxmindEd з семирічним досвідом програмування та після інших курсів. Першу задачу зробив за півгодини, потім, озброївшись знаннями чистого коду, просидів над нею ще півтори години. Мій ЯЖПРОГРАМІСТ був осоромлений коментарем з 14 пунктів, що в моєму коді не так.
Навчався 12-15 годин на тиждень протягом 9 місяців. Стикався з типовими ситуаціями, коли у мене все працює, а у ментора ні (потім виявилося, у нього лінукс). Одного разу витратив три дні, щоб знайти баг, який пофіксився за 5 хвилин. Словом, все, що ми любимо в програмуванні.
Потрапив на реальний проект ще до закінчення навчання. За рік і 9 місяців став мідл, тобто тру програмістом. Всім успіхів!

Игорь Горбунов

Global Logic

Middle Java Developer

Навчання на проекті в FoxmindEd набагато ефективніше, ніж традиційні курси з програмування, де вчать синтаксису, фреймворку і т.п.
Майбутньому розробнику дається можливість не просто розібратися в синтаксисі мови, його недоліках та сильних сторонах, або в новому фреймворку. Він також на своєму досвіді розуміє, що таке командна робота, чистий код, естімація завдань, сам вивчає чужий код, використовує загальноприйняті підходи до реалізації нових фіч, – словом, вчиться бути повноцінним розробником, а не trainee, який просто добре знає теорію.
Теорію можна освоїти самостійно, чого не скажеш про навчання на проекті – тут без команди не обійтися. Саме все перераховане вище і дозволило мені без проблем стати Java програмістом.

Владислав Палий

Raiffeisen Bank International

Full stack developer

Курси від Foxminded дали мені можливість розвинути свої навички як програміста і отримати перший job offer. Я вважаю, що підхід у навчанні в Foxminded, а саме робота з ментором-дослідним програмістом, дає можливість досить швидко отримати відповідні знання та навички, а також є істотним мотивуючим фактором.

Андрей Бобров

Epam

Middle Java Developer

Мені командне (на проекті) навчання дуже сподобалося. Особливо у ментора Євгена Смородського. Наближено до реального проекту. Дуже багато фідбек було на колл, код-рев’ю. Мотивації було більше при заняттях в групі.

ЗАПИСАТИСЯ НА КУРС

Зверніть увагу!
Ми не співпрацюємо з резидентами РФ та РБ!


  Курси Java – які вибрати?

  Курси Java для початківців у Києві – це шанс отримати нову спеціальність і почати кар’єру в сфері IT.

  Мова програмування Java – одна з найпопулярніших в світі. На Java розробляють всі типи програмних продуктів, від скриптів на сайтах до величезних корпоративних систем. Додатки на Java багатофункціональні, стабільні в роботі,  їх нескладно підтримувати протягом довгого часу.

  Ринку кадрів не вистачає розробників ПЗ, і Java – одна з найбільш дефіцитних спеціалізацій. Вистачає навчальних курсів і невеличкого досвіду роботи, щоб фахівцем з Java зацікавилися рекрутери найвідоміших компаній.

  Курс Java для новачків – найстаріший курс в компанії Foxminded. Ми навчаємо Java-розробників вже три роки, і за цей час вдосконалили і модернізували навчальну програму. Наші студенти вивчають лише ті технології і методи розробки, які затребувані на ринку.

  На нашому курсі студент також може отримати досвід роботи з Java Enterprise Edition. Зазвичай на навчальних курсах з цим розділом Java студентів  не знайомлять, але саме досвід в комерційній розробці відкриває двері в найбільші компанії світу.

  Якщо ви хочете пройти курси по Java-розробці для початківців у Києві – зв’яжіться з нами!

  Связаться с нами

  Связаться
  с нами