ПРОБНА ТЕХНІЧНА СПІВБЕСІДА

зі спеціалістом рівня Senior Developer/ Team Leader

Якщо ви:

 • Спеціаліст рівня Junior
 • Тільки що отримали нову професію або закінчуєте навчання (напрям Java/ C#/.Net/ Front-End/ Automation QA)
 • Ходите на співбесіди і отримуєте відмови в працевлаштуванні
 • Вас не запрошують на співбесіди
 • Боїтесь, що не впораєтеся з хвилюванням і завалите співбесіду

Тоді саме для вас ми розробили унікальну послугу
“Пробна співбесіда”

Що ми пропонуємо:

Співбесіду з технічним спеціалістом рівня Senior Developer/ Team Leader (Skype):


 • Це співбесіда, після якої ви отримаєте рекомендації щодо поліпшення знань, на що звернути увагу, які моменти опрацювати, чого не вистачає саме вам, що б успішно пройти співбесіду на бажану посаду.

Наші технічні інтерв’юери:

Foxminded – онлайн курсы программирования

Олександр, Senior Java developer

 

Програмуванням захопився зі шкільних олімпіад, тоді і отримав перший досвід наставництва. Комерційний досвід enterprise додатків на Java – 9 років, в Globallogic, Eleks, Ciklum. Досвід управління невеликою командою розробників отримав в департаменті розробки внутрішніх продуктів банку. Працюю з Java 8-14+, TypeScript 3.x, Spring, JS, Angular 9 та іншими суміжними технологіями. Більше 5 років навчаю студентів паралельно з комерційною діяльністю. Вважаю, що професійну діяльність оптимально поєднувати з менторством.

Кулибаба Владимир - Ментор курса C#

Кулібаба Володимир, Senior Full-Stack Web Developer

 

Зараз мій стек включає: MsSql, Net Core, Net Framework, JS, jQuery, Angular, React. Довгий час пропрацював фрілансером, серед особливих проектів хотілося б виділити стартап Meshify (IoT), працював в Microsoft в якості інженера по автоматизованому тестуванню на проекті Amalga (автоматизація діловодства у медицині), отримав практичний досвід по Agile розробці в Scio (Мексика, компанія спеціалізується на SaS, працював на проекті автоматизації діловодства приватних дитячих садочків), розробив мобільний додаток на базі Cordova та інш.
Не вдаючись в очевидні речі, котрі потрібні розробнику, як хард та софт скіли, перед Вами відкритий весь світ- отримуйте від життя та від своєї роботи задоволення, як говорять американці “Hard work rest hardly!”

Жолудев Дмитрий - Ментор курса QA

Жолудєв Дмитро, Java Automation SE в Lohika

 

7 років працюю в сфері IT. Починав як мануальний тестувальник, з часом перекваліфікувався в автоматизацію. Переважно пишу на Java і трохи на Python для себе.

Юрий Шевчук - Ментор курса FrontEnd

Шевчук Юрій, Front-end developer в Soft Serve

 

Займаюсь фронтендом більше 5 років. Починав вчити html/css/js самостійно, тому розумію як важливо отримати настанову зі строни. Не боятися пробувати, навіть якщо не впевнені у правильності рішення.

Диана Сульдина - Ментор курса UI-UX

Сульдіна Діана, UI/UX дизайнер

 

Я UI/UX дизайнер з більш ніж 8-річним досвідом в розробці продуктів, платформ, додатків і методології Дизайн мислення (Design Thinking). Останні кілька років працюю c Enterprise, PLM and SaaS проектами. Вважаю, що дизайнер завжди повинен любити вчиться, стежити за трендами, читати профільні статті і бути відкритим до нових рішень.

Діана може провести детальний і неупереджений розбір вашого портфоліо

 

ВАРТІСТЬ ТЕХНІЧНОЇ СПІВБЕСІДИ:

2000 ГРН. / $65

Що входить у вартість:
Співбесіда з технічним інтерв’юером
Розгорнутий фідбек після співбесіди
Опрацювання поширених питань
 
У нас є можливість провести співбесіду тільки для спеціалістів рівня Junior. Ми не можемо гарантувати успішне прохождення співбесіди в іншій компанії.

Готові спробувати? Заповнюйте форму нижче і ми з вами зв’яжемося.


  Связаться с нами

  Связаться
  с нами