ПРОГРАМА КУРСУ PYTHON

Наш курс Python складається з практичних завдань. У процесі навчання ви навчитеся писати програми на таких фреймворках як Flask і Django, отримаєте навички проектування структури баз даних, створите власну інфраструктуру з декількома сервісами і скористаєтеся декількома фронтенд-інструментами. Також навчитеся писати Unit тести і спробуєте різні підходи BDD і TDD, напишете власні Python пакети.
В результаті створені вами веб-додатки зможете додати в своє портфоліо.

Це завдання допомагає навчитися писати якісний код відповідно до стандарту PEP-0008, структурувати код, застосовувати різні підходи і патерни.

Студент виконуючи це завдання, знайомиться з написанням юніт тестів, інструментами для перевірки покриття коду тестами.

Виконуючи цю групу завдань студент отримує навички написання коду, додавання до вже готового коду функціоналу для роботи через консоль і в кінцевому підсумку створення пакету на базі існуючого функціоналу.

Дане завдання дає можливість навчитися працювати з файлами, сортувати дані і писати повноцінний пакет для використання в таких завданнях

Дана група завдань дозволяє набути досвіду роботи з фреймворком Flask. Написати повноцінне додаток з веб-інтерфейсом і api. Отримати досвід роботи з декількома ORM бібліотеками такими як peewee і SQLAlchemy

Працюючи над завданнями з цієї групи, студент виконує реальні завдання, які зазвичай зустрічаються в роботі fullstack developer’a. Тут є всі етапи починаючи з проектування структури програми, роботи над веб-інтерфейсом і api, інтеграцією зі сторонніми сервісами і закінчуючи деплоєм в продакшн. Студент отримує досвід роботи з Django, Django REST Framework, Celery, Redis, PostgerSQL, webpack, bootstrap, etc.

Дане завдання, по суті фінальний акорд, для її вирішення потрібно застосувати всі накопичені знання і вміння, що вимагає нестандартних рішень і підходів

Менторинг

онлайн доступ до навчальної програми

навчання з особистим ментором

вартість

4000 грн.$150

за 1 місяць

реєстрація

Менторинг плюс

Онлайн навчання

Більше часу з особистим ментором

Розширена/ зменшена учбова программа

Можливість пройти учбову программу швидше

вартість

8000 грн.$300

за 1 місяць

реєстрація

ЧОМУ КУРСИ FOXMINDED?

Навчання з менторами

Навчання з менторами

На відміну від традиційних методик навчання, менторинг дозволяє студенту шукати самостійні рішення. Ментор допомагає з пошуком і оформленням рішення, а також стежить за якістю коду.

Реальні завдання

Реальні завдання

На курсах Python від компанії Foxminded студенти працюють з реальними завданнями. Ментори готують завдання на основі свого досвіду, отриманого під час роботи з даною технологією, а не беруть їх з книг.

Вчителі-професіонали

Вчителі-професіонали

Наші ментори - це не викладачі без досвіду роботи за фахом, а розробники рівнів middle і senior, які знають індустрію зсередини і діляться своїм досвідом.

Навчання онлайн

Навчання онлайн

Розробник багато спілкується з командою і замовником по інтернету. Наш онлайн-курс відтворює атмосферу реальної роботи, де всі процеси здійснюються і управляються дистанційно.

Навчання на проекті

Навчання на проекті

Ми навчаємо наших студентів на справжньому проекті. Це означає, що замість лекцій і уроків студенту пропонується реальна задача, яку потрібно вирішити для існуючого бізнесу.

Проект в портфоліо

Проект в портфоліо

Після закінчення курсів у наших студентів залишається готовий проект. Це гарний початок портфоліо, а також більш високий шанс отримати роботу за отриманою спеціальністю.

Сергій Титаренко - Ментор курсу Python

Автор курсу

Software engineer in Intellias

Сергій Титаренко

Працюю 8 років в IT як fullstack, backend і devOps. Основний напрямок мережева інфраструктура, архітектура розподілених систем, fullstack, інтеграційне тестування. Вважаю сильною стороною python'a швидкість розробки, чистота коду і простоту читання, а так само величезне співтовариство. KEEP CALM and CODE PYTHON.

Ментори

Вадим Сердюк

Solution Architect

EGT-Ukraine

20років

В IT сфері

1рік

Викладання

Python почав використовувати ще в 2004-му році, як інструмент для генерації різних звітів. 8 років тому увійшов разом з Python в web-розробку і з тих пір активно його використовую в поєднанні з такими фреймворкамі, як Django, Flask, Pyramid, CherryPy, Tornado і aiohttp. Готовий ділитися своїми знаннями та досвідом з усіма охочими.

Сердюк Вадим - Ментор курсу Python

Ярослав Безгачнюк

Python Developer

Uvik Software

5років

В IT сфері

2роки

Викладання

Маю досвід роботи як Backend розробника, так і Full Stack. До IT займався науковою діяльністю в сфері точного вимірювання об'єму та використання природного газу. Буду радий допомогти бажаючим освоїти розробку з Python.

Безгачнюк Ярослав - Ментор курсу Python

Даляк Тарас

Python Developer

CadWORK Informatik

4роки

В IT сфері

2роки

Викладання

Займаюся побудовою 3-d параметрезованих моделей, написаних на мові Python, для cad-програми. До IT займався науковими дослідженнями в області прикладної математики, використовував Python для наукових розрахунків, викладав математику в технічному університеті. Люблю Python за лаконічність і величезні можливості. Подобається допомагати початківцям освоювати Python та ділитися досвідом.

Торопов Олександр

Backend Developer

IBH Solutions

16років

В IT сфері

Обрав Python в якості своєї основної технології через її універсальність і гнучкість. Працював з Django, Flask і деякими асинхронними web frameworks. Крім Python за роки роботи накопичився досвід і в суміжних сферах: тестування, деплой і тд. Буду радий поділитися своїми знаннями!

Олександр Торопов - ментор курсу Python

Береговець Дмитро

Python Developer

Genesis

1.5року

В IT сфері

3роки

Викладання

Перейшов у сферу айті із зовсім іншої професії, пов‘язаної з 3д моделюванням. Досвідчений в бек-енд розробці з такими фреймворками, як Django, Django REST, Flask. А також з реляційними базами даних такими, як PostgreSQL, MySQL. Буду радий поділитися досвідом з молодими амбіційними учнями.

Береговец Дмитро - Ментор напрямку Python

Євгеній Чернишов

Software Architect

Mirato (via Ciklum)

16років

В IT сфері

багато років

Викладання

18 років досвіду в 12-ти різних проектах. Писав на Python, Javascript, Typescript, Go, C#, C++. Побував у ролях Software Developer, Tech Lead, Team Lead, CTO, Software Architect. Працював у Game Dev, Web, Big Data. З Python працюю з 2004 року, з версії 2.3. Найкраща мова програмування.

Євгеній Чернишов - Ментор напряму Python

Антон Ступницький

Python Backend Engineer

Lalafo

5років

В IT сфері

Використовував Python для web проектів (файлове сховище, CRM система), для автоматизації бізнес-процесів компанії та для WiFi-машинки на Flask, керованою з браузера :) Маю досвід роботи як з реляційними, так і з document-oriented БД. Шишки набиваю до цього дня, тож із задоволенням розповім, які помилки до чого приведуть.

Антон Ступницький Ментор напряму Python

Андрій Дівнич

Python software engineer

Newfire Global Partners

>2.5років

В IT сфері

>1року

Викладання

Мій тернистий шлях почався з біохімічної науки, пройшов крізь англомовну техпідтримку і привів мене у веб розробку, де я перебуваю і досі. Використовую Python як головний інструмент, маю досвід з Flask/FastAPI фреймворками, контейнеризацією, реляційними базами даних, тестуванням, DevOps і маю багаж досвіду менторингу, як в межах проекту, так і окремо. Прекрасно знаю, через які перешкоди потрібно пройти початківцю в Python розробці і готовий цими знаннями поділитись!

Андрій Дівнич Ментор напряму Python

Володимир Погрібніченко

Python Developer

GoDaddy

5років

В IT сфері

Працюю з Python вже більше 5 років. Здебільшого займаюсь backend логікою та архітектурою проектів. Декілька років працював над розробкою телеграм ботів для вирішення проблем приватного бізнесу. Є бажання побачити підходи до рішення задач від різних людей та допомогти їм не втратити свою креативність.

Володимир Погрібніченко Ментор напряму Python

Зареєструватися на курс

Ви залишаєте заявку і наш менеджер з вами зв'язується. Ви проходите експрес-тестування, після чого отримуєте перше завдання. Термін навчання залежить від того, скільки часу ви будете приділяти навчанню. А по закінченню у вас буде досвід роботи і проект в портфоліо. Правда, здорово?

Записатися на курс

Як проходить навчання?

01

Реєстрація

РЕЄСТРУЄШСЯ НА КУРС

01
02

Відповіді на запитання

З ТОБОЮ ЗВ'ЯЗУЄТЬСЯ СПІВРОБІТНИК FOXMINDED І ВІДПОВІДАЄ НА ВСІ ТВОЇ ЗАПИТАННЯ

03

Ментор

ТЕБЕ РОЗПОДІЛЯЮТЬ ДО МЕНТОРА І ТИ ОТРИМУЄШ ПЕРШЕ ЗАВДАННЯ

03
04

Матеріал

ВИВЧАЄШ МАТЕРІАЛ І РОБИШ ЗАВДАННЯ

04
05

Відгук про роботу

ОТРИМУЄШ ВІДГУК ВІД МЕНТОРА

06

Наступне завдання

ФІНІШУЄШ ЗАВДАННЯ І ПЕРЕХОДИШ ДО НАСТУПНОГО

06

Засновник компанії відповість
на поширені запитання

Сергій Немчинський — наймудріший лис в FoxmindEd, який 20 років працював програмістом. Майже 15 з них – в Java. Сергій був Project Manager в Ciklum, Team Leader в Luxoft, NetCracker і IntroPro.

Підписатися на канал

більше 200 тис. підписників

Наші випускники працюють в компаніях:

Микола

Всім привіт) Якраз закінчив курс по Python Back-end Development і хочу поділитися своїми враженнями. Компанія FoxmindEd, зарекомендувала себе дійсно цікавою методикою викладання, де студент дійсно має шліфувати свій код.
Не один раз, мене, мій ментор (Ярослав Безгачнюк) завертав з комітом і казав що не так, та пояснював чому саме таке чи інше рішення погане. Фішка курсів в цілому це самостійне розв’язання проблем, і дійсно це дає свої плоди. Спочатку не зрозуміло що від тебе вимагається і ти гуглиш все що треба і не треба, і з кожним зауваженням ти ніби встаєш у необхідний потік програмування і сам вже починаєш розуміти що треба й згадуєш що десь таке вже було і ментор про це не раз говорив.
Як на мене, саме цього бракує в інших подібних компаній, які надають такі послуги, відкритість і чіткість вимог, які створюють реальне робоче середовище.
З мінусів, я б сказав їх немає. Просто, це дійсно не всім підійде, тому є пробний період який дає змогу прийняти це рішення.

Студент FoxmindEd

Враження позитивне, але вчитися складно, тому що всю інформацію вивчаєш сам. Але тут я згоден з Сергієм Немчинським, про те що завдання даються наближені до реальних, і на роботі буде вже легше в цьому плані, буде більше самостійності, тому що такий вид навчання загартовує учня. Плюсом звичайно є Clean Code і Review ментора. При самостійному навчанні ти зможеш вирішити конкретну задачу, але без ментора це було б більш ресурсоємним. А так ментор допомагає розібратися, підвищити перформанс програми і, звичайно ж, читабельність.

Студент FoxmindEd

З приводу спілкування з ментором – залишилися позитивні емоції, доброзичливий, не затягує з перевіркою ДЗ, і дає дійсно важливі зауваження (а не тільки неправильні назви змінної). Не було якихось повторних, незрозумілих коментарів, все по суті.

Сергей

Студент FoxmindEd

Навчання на курсі дуже сподобалося. Завдання підібрані так що без нормального розуміння попереднього наступне буде зробити важко, тим самим усуваються прогалини. Куратор дуже ретельно з’ясовує в чому саме проблема і вдумливо і доступно пояснює матеріал

Влад Мельников

Java Developer

Я типовий світчер: мені 40, працював перекладачем, закінчив річний курс по Computer Science в Канаді і не знав, як знайти роботу.
Провчився в FoxmineEd з ментором близько місяця. Пройшов інтерв’ю, не пов’язане з Java (PHP / MySql back-end). Але більшість поставлених запитань так чи інакше були пов’язані з тим, що ми проходили на першому уроці курсу, присвяченому чистому коду: статичні методи, Git, Сінглтон. Я отримав роботу.
Рекомендую курси FoxmindEd тим, хто дійсно хоче стати розробником, для того, щоб вивчити реальні робочі процеси і інструменти (Git, код рев’ю, кращі практики), яким не вчать в університеті.

Олександр Лось

Cab Technology

Java Developer

Моє навчання на менторському курсі FoxmindEd тривало близько двох тижнів. Я встиг порівняти курс з попередніми курсами по Java, які я відвідував – курс Foxminded більш результативний. Ментор, який може відповісти на питання, підказати, куди рухатися, дуже допомагає і вселяє впевненість.
Тут тобі не ставлять завдання «написати шматок коду, щоб закріпити тему». Тут ти підключаєшся до проекту і тобі доводиться використовувати всі інструменти розробника, починаючи від IDE і закінчуючи CI / CD. Цей проект можна додати в портфоліо, що величезний плюс – по собі знаю, як рекрутери дивляться на програмістів без досвіду.
А через два тижні мені запропонували пройти співбесіду на комерційний проект, і я перестав був студентом, а став справжнім програмістом. Тому я і вважаю підхід Сергія Немчинського більш ефективним, ніж інші альтернативи.

Олег Марценюк

Ciklum

Middle Java Developer

Прийшов на курси FoxmindEd з семирічним досвідом програмування та після інших курсів. Першу задачу зробив за півгодини, потім, озброївшись знаннями чистого коду, просидів над нею ще півтори години. Мій ЯЖПРОГРАМІСТ був осоромлений коментарем з 14 пунктів, що в моєму коді не так.
Навчався 12-15 годин на тиждень протягом 9 місяців. Стикався з типовими ситуаціями, коли у мене все працює, а у ментора ні (потім виявилося, у нього лінукс). Одного разу витратив три дні, щоб знайти баг, який пофіксився за 5 хвилин. Словом, все, що ми любимо в програмуванні.
Потрапив на реальний проект ще до закінчення навчання. За рік і 9 місяців став мідл, тобто тру програмістом. Всім успіхів!

Ігор Горбунов

Global Logic

Middle Java Developer

Навчання на проекті в FoxmindEd набагато ефективніше, ніж традиційні курси з програмування, де вчать синтаксису, фреймворку і т.п.
Майбутньому розробнику дається можливість не просто розібратися в синтаксисі мови, його недоліках та сильних сторонах, або в новому фреймворку. Він також на своєму досвіді розуміє, що таке командна робота, чистий код, естімація завдань, сам вивчає чужий код, використовує загальноприйняті підходи до реалізації нових фіч, – словом, вчиться бути повноцінним розробником, а не trainee, який просто добре знає теорію.
Теорію можна освоїти самостійно, чого не скажеш про навчання на проекті – тут без команди не обійтися. Саме все перераховане вище і дозволило мені без проблем стати Java програмістом.

Владислав Палій

Raiffeisen Bank International

Full stack developer

Курси від Foxminded дали мені можливість розвинути свої навички як програміста і отримати перший job offer. Я вважаю, що підхід у навчанні в Foxminded, а саме робота з ментором-дослідним програмістом, дає можливість досить швидко отримати відповідні знання та навички, а також є істотним мотивуючим фактором.

Андрій Бобров

Epam

Middle Java Developer

Мені командне (на проекті) навчання дуже сподобалося. Особливо у ментора Євгена Смородського. Наближено до реального проекту. Дуже багато фідбек було на колл, код-рев’ю. Мотивації було більше при заняттях в групі.

Wamisoftware

Хочу подякувати команді FoxmindEd за вашу працю і ті знання, які передаєте майбутнім розробникам. У компанії Wamisoftware працює 3 java розробника, які проходили у вас курси. Один з яких, через рік, став тім лідом великого проекту. Хлопці відрізняються рівнем знань, і навіть без комерційного досвіду, здатні відразу приступати до нетривіальних завдань. Більш досвідчені розробники позитивно відгукуються про code style і структурування даних.

ЗАПИСАТИСЯ НА КУРС

Зверніть увагу!
Ми не співпрацюємо з резидентами РФ та РБ!


  Курси Python

  Курси Python для початківців у Києві – шанс отримати нову спеціальність і почати кар’єру в сфері IT.

  Мова програмування Python існує досить давно, але саме зараз її популярність стрімко зростає. Справа в тому, що на цій мові можна легко і швидко створювати прості і ефективні додатки, які легко інтегруються з більш складними системами. А можна створювати окремі програми для web, і це буде одним із завдань на нашому курсі Python для новачків.

  На наших курсах з мови Python з нуля студенти вчаться писати Unit tests – цей навик стане в нагоді інженерам QA, які хочуть перейти з ручного тестування на автоматичне. Студенти вчаться працювати з популярними фреймворками і підключати інтерфейси через консоль. Наші курси дають тільки практичні знання, тому ми відразу знайомимо студентів з поняттям «чистий код», і вчимо писати код так, щоб він був зрозумілий іншим розробникам. Під керівництвом менторів наші студенти розробляють нескладний web-додаток на Python, так що по закінченню курсів у них буде мінімум один проект в портфоліо.

  Якщо ви хочете пройти курси Python для початківців в Києві – напишіть нам!

  Связаться с нами

  Связаться
  с нами