Introduction to Unity3D

Курс по Unity3D призначений для тих, хто має базові знання програмування на С# і хоче отримати перспективну і високооплачувану роботу Unity3D-розробника. Завдання курсу будуються від найпростішого match 3 гри до складного 3D-шутера, виконуючи їх ви навчитеся користуватися редактором і зрозумієте логіку побудови ігор. По завершенню курсу ви зможете розробити гру будь-якого жанру і втілити свої ідеї.

На цьому етапі ви встановите редактор для безпосередньо розробки самих ігор, і додаткові пакети та ПК – для складання під смартфони та PC, познайомитеся з інтерфейсом, навчитеся створювати структуру проекту.

Тут ви познайомитеся з головними сутностями розробки: камерою, ігровими об’єктами та компонентами, робочою сценою та зберете перший білд на Android та PC.

У цьому розділі ви створите урізану версію match 3. Ознайомтеся з 2D-об’єктами та ассетами для роботи з 2D. Створіть перший скрипт, вивчіть його життєвий цикл, навчитеся створювати взаємодії між скриптами. Також ви навчитеся обробляти взаємодії користувача з грою.

У цьому розділі ви створите демо-версію більярду. Ознайомтеся з 3D-об’єктами та їх взаємодіями у просторі, з 3D-фізикою, її властивостями та роботою з нею. Попрацюєте з векторами та кватерніонами. Також побачите як працює один із важливих підходів у гробудуванні – візуальний обман.

У цьому розділі ви створите демо-версію мотокросу. Познайомтеся з 2D-фізикою, її властивостями та роботою з нею. Навчіться створювати будь-які 2D-рельєфи, паралакс на бекграунді для створення візуального обману руху картки. Створіть гонщика на суглобах для більш живого ефекту.

Цей проект навчить вас створювати складніші геймплеї ігор, зокрема – шутери від третьої особи. Ви навчитеся імпортувати моделі та анімації humanoid, налаштовувати анімації, будувати локації, керувати персонажем та створювати зброю та ефект стрілянини, познайомитеся з UI.

Менторинг

онлайн доступ до навчальної програми

навчання з особистим ментором

вартість

4000 грн.$150

за 1 місяць

реєстрація

Менторинг плюс

Онлайн навчання

Більше часу з особистим ментором

Розширена/ зменшена учбова программа

Можливість пройти учбову программу швидше

вартість

8000 грн.$300

за 1 місяць

реєстрація

ЧОМУ КУРСИ FOXMINDED?

Навчання з менторами

Навчання з менторами

Ефективність менторингу перевірена на практиці. Програмування з ментором дає кращий результат, ніж слухання лекцій або самостійне навчання: ментор допомагає там, де у студента виникають складності.

Реальні завдання

Реальні завдання

На курсах по Unity від компанії Foxminded наші ментори розробляють завдання для студентів на основі досвіду роботи, а не пропонують приклади з підручника.

Вчителі-професіонали

Вчителі-професіонали

Наші ментори - розробники рівня middle і вище з досвідом роботи в кілька років. Вони на собі відчули труднощі, з якими стикаються новачки, і розкажуть, як з ними можна справлятися.

Навчання онлайн

Навчання онлайн

Курси онлайн - наймодніший тренд на освітньому ринку. Але ми почали вчити дистанційно ще кілька років тому, встигли випробувати різні формати і залишили найкращі для віддаленого навчання.

Навчання на проекті

Навчання на проекті

Навчання на проекті - те, що відрізняє наші курси від інших. Наші студенти відразу занурюються в процес розробки програмного продукту. Це дає їм практичний досвід, який новачкові отримати складно.

Проект в портфоліо

Проект в портфоліо

Під час курсів наші студенти створюють прості програми для Unity. Кожен такий додаток - окремий закінчений проект, який можна додати в портфоліо розробника.

Вікулов Роман - Ментор напряму Unity

Автор курсу

Senior / Tech lead unity developer

Вікулов Роман

Досвід розробки на Unity понад 7 років. Разом із командами створив понад 20 ігор.

Ментори

Вікулов Роман

Senior / Tech lead unity developer

Yovo games

>7років

В IT сфері

Досвід розробки на Unity понад 7 років. Разом із командами створив понад 20 ігор.

Вікулов Роман - Ментор напряму Unity

Михайло Бобко

Unity Developer

astarios GmbH

4роки

В IT сфері

>1року

Викладання

Більше люблю створювати ігри, аніж грати в них. Пишу на C# в Unity. Також є невеликий досвід в JS и C++. Системи контроля версій, такі як Git і SVN також мають місце.

Михайло Бобко - Ментор напряму Unity

Владислав Пархоменко

Middle Unity Developer

Eventyr

3роки

В IT сфері

Магистр прикладной математики в ХНУРЭ. Во время обучения в вузе решил, что в будущем стану разработчиком на C#. Начал свой путь как разработчик кросс-платформенных мобильных приложений на Xamarin. Долго не задерживаясь в этой области переквалифицировался на Unity - создание интерактивного софта, в частности игр, нахожу для себя более интересным. Набравшись достаточно полезного опыта, я решил поделиться им с разработчиками, только начавшими свой путь. Также, занимаясь менторингом, рассчитываю научиться многим полезным вещам.

Владислав Пархоменко Ментор направления Unity

Зареєструватися на курс

Ви залишаєте заявку і наш менеджер з вами зв'язується. Ви проходите експрес-тестування, після чого отримуєте перше завдання. Термін навчання залежить від того, скільки часу ви будете приділяти навчанню. А по закінченню у вас буде досвід роботи і проект в портфоліо. Правда, здорово?

Записатись на курс

Як проходить навчання?

01

Реєстрація

РЕЄСТРУЄШСЯ НА КУРС

01
02

Відповіді на запитання

З ТОБОЮ ЗВ'ЯЗУЄТЬСЯ СПІВРОБІТНИК FOXMINDED І ВІДПОВІДАЄ НА ВСІ ТВОЇ ЗАПИТАННЯ

03

Ментор

ТЕБЕ РОЗПОДІЛЯЮТЬ ДО МЕНТОРА І ТИ ОТРИМУЄШ ПЕРШЕ ЗАВДАННЯ

03
04

Матеріал

ВИВЧАЄШ МАТЕРІАЛ І РОБИШ ЗАВДАННЯ

04
05

Відгук про роботу

ОТРИМУЄШ ВІДГУК ВІД МЕНТОРА

06

Наступне завдання

ФІНІШУЄШ ЗАВДАННЯ І ПЕРЕХОДИШ ДО НАСТУПНОГО

06

Засновник компанії відповість
на поширені запитання

Сергій Немчинський — наймудріший лис в FoxmindEd, який 20 років працював програмістом. Майже 15 з них – в Java. Сергій був Project Manager в Ciklum, Team Leader в Luxoft, NetCracker і IntroPro.

Підписатися на канал

більше 200 тис. підписників

Наші випускники працюють в компаніях:

ЗАПИСАТИСЯ НА КУРС

Зверніть увагу!
Ми не співпрацюємо з резидентами РФ та РБ!


  Навіщо вивчати розробку на Unity

  Unity утримується у лідерах за рахунок кількох особливостей:
  Базовий дистрибутив можна завантажити безкоштовно;
  Розробка на Unity досить проста, багато коду писати не доведеться;
  Unity – кросплатформне рішення, гру можна запустити і на iOS, і на Android;
  Існує величезний форум Unity Answers, де є багато корисної для новачків інформації.
  Закінчивши курси розробки на Unity, ви зможете працювати в гейм девелопменті – індустрії розробки ігор. Це один з найцікавіших напрямків в IT, робота в якому непогано оплачується. Середня зарплата розробника Unity в Україні 2500 доларів, хоча початківці отримують помітно менше. Проте досвідчені розробники можуть претендувати і на велику зарплату.

  Кому підійдуть наші курси Unity розробки

  Наш курс розрахований на студентів, які мають базове поняття про програмування. Це можуть бути випускники технічних ліцеїв та вишів. Самоукам рекомендуємо пройти курс С#Start і знаменитий гарвардський курс CS50 – він є у вільному доступі кількома мовами.
  Крім того, для роботи з графікою студенту знадобиться базове знання фотошопу чи іншого графічного редактора, а також будь-якої програми 3D моделювання. Це полегшить навчання роботі з графічними елементами гри.
  Чого ви навчитеся на курсах Unity від FoxmindEd

  На наших курсах ви навчитеся:

  Встановлювати софт для розробки ігор та використовувати його;
  Розробляти гру, включаючи всі складові – код, зображення, музику, управління тощо;
  Користуватися оптимізованими методами розробки, вирішуючи, що пріоритетніша швидкість чи якісна архітектура гри;
  Отримувати готовий результат у вигляді працюючої гри будь-якого жанру;
  Використовувати лайфхаки, які застосовують у геймдеві.

  Ви також отримаєте такі практичні навички:

  Створювати скрипти та розуміти їхній життєвий цикл;
  Працювати з векторами та кватерніонами, познайомтеся з поняттям візуального обману;
  Створювати будь-які 2D-рельєфи, спираючись на правила 2D-фізики;
  Імпортувати та будувати самому локації, персонажів та інструменти.

  Як проходить навчання на курсах Unity від компанії FoxmindEd

  Навчання на курсах Unity від Foxminded проходить із ментором. Ментор – це досвідчений розробник, який контролюватиме ваше навчання, допомагатиме розібратися з домашніми завданнями та давати фідбек. Наші курси не обмежуються однією теорією, ми намагаємось перемістити навчання у бік практики. Досвідчений ментор розповість про те, які рішення застосовують у реальній розробці.

  Портфоліо та працевлаштування після завершення курсу

  Ми добре знаємо, як складно джуніору знайти першу роботу. Тому ми зробимо так, щоб після закінчення курсу у вас було невелике портфоліо проектів. За курс ви створите 2-3 міні-ігри. Це зробить ваші позиції на співбесідах більш міцними та підвищить інтерес потенційних роботодавців до вас.

  Записатися на онлайн курс з Unity

  Якщо ви хочете вивчити основи розробки на Unity, навчитися створення ігор і отримати потрібну професію в галузі розробки ігор – тоді курси FoxmindEd для вас.

  Связаться с нами

  Связаться
  с нами