FAQ

Який формат навчання пропонує навчальний центр FoxmindEd?

Навчальний центр FoxmindEd пропонує студентам кілька форматів навчання: відео-лекції (стартові курси та курси для досвідчених девелоперів), менторинг та менторинг+ (індивідуальне навчання з ментором).

Як проходить навчання?

Основний формат навчання в нашому центрі – менторинг: це вид підтримуючих відносин і ефективний спосіб передачі знань, досвіду від більш досвідченого експерта (ментора) менш досвідченому (менті), який веде його до професійного розвитку та прогресу менті, розкриття його потенціалу та особистому зростанню. Детальніше тут: Training

Який графік навчання?

Графік навчання на форматі менторингу індивідуальний, навчаєтесь повністю в своєму темпі. Чим швидше навчаєтесь – тим менше платите.

Які курси підходять для новачків?

Навчальний центр FoxmindEd пропонує студентам стартові курси для новачків: Java, Python, C#, Javascript, Swift та C++.

Коли починається курс?

Так як навчання індивідуальне, то почати ви можете в будь-який зручний для вас будній день.

Скільки триває курс? Скільки коштує повний курс?

Так як навчання на курсі менторингу індивідуальне, то тривалість навчання залежить повністю від вас, чим швидше навчаєтесь, тим менше платите. Проте для кожного курсу є приблизний час навчання – його можна знайти на сторінці конкретного курсу. Вартість повного курсу залежить від кількості місяців вашого навчання – вартість одного місяця навчання на форматі менторинг – 8000 грн.

Про тестовий період

Ви можете безкоштовно спробувати повчитися на курсі протягом 7 днів. Якщо формат вам не підійшов, то ви закінчуєте своє навчання і нічого не сплачуєте. Якщо ви готові продовжувати, то ви оплачуєте місяць навчання, в який входить 7 днів тестового періоду, і продовжуєте навчатися на курсі.

Чи видаєте ви сертифікат по закінченню навчання?

Так, після проходження стартових курсів та/або повної програми менторингу ви отримуєте електронний сертифікат.

Чи допомагає FoxmindEd з працевлаштуванням?

Ми гарантуємо, що програми наших курсів та формат індивідуального навчання з ментором підготують вас до реальної роботи в IT компанії. Під час навчання ви отримаєте необхідні знання та навички для успішного пошуку роботи. На сьогодні 90% наших випускників вже працюють в IT галузі! У статті Три реальні історії успіху: відгуки наших клієнтів ви можете ознайомитися з історіями деяких з наших студентів, які пройшли шлях від навчання до працевлаштування.