FAQ

Який формат навчання пропонує навчальний центр FoxmindEd?

Навчальна компанія FoxmindEd пропонує студентам кілька форматів навчання: відео-лекції (стартові курси та курси для досвідчених девелоперів), менторинг та менторинг+ (індивідуальне навчання з ментором).

Як проходить навчання?

Основний формат навчання компанії – менторинг: це вид підтримуючих відносин і ефективний спосіб передачі знань, досвіду від більш досвідченого експерта (ментора) менш досвідченому (менті), який веде його до професійного розвитку та прогресу менті, розкриття його потенціалу та особистому зростанню. Детальніше тут: Training

Який графік навчання?

Графік навчання на форматі менторингу індивідуальний, навчаєтесь повністю в своєму темпі. Чим швидше навчаєтесь – тим менше платите.

Які курси підходять для новачків?

Навчальна компанія FoxmindEd пропонує студентам стартові курси для новачків з таких напрямків Java, Python, C# та Javascript, Swift Start та C++ Start.

Коли починається курс?

Так як навчання індивідуальне, то почати ви можете в будь-який зручний для вас будній день.

Скільки триває курс? Скільки коштує повний курс?

Так як навчання на курсі менторингу індивідуальне, то тривалість навчання залежить повністю від вас, чим швидше навчаєтесь, тим менше платите. Проте для кожного курсу є приблизний час навчання – його можна знайти на сторінці конкретного курсу. Вартість повного курсу залежить від кількості місяців вашого навчання – вартість одного місяця навчання на форматі менторинг – 5000 грн.

Про тестовий період

Ви можете безкоштовно спробувати повчитися на курсі протягом 7 днів. Якщо формат вам не підійшов, то ви закінчуєте своє навчання і нічого не сплачуєте. Якщо ви готові продовжувати, то ви оплачуєте місяць навчання, в який входить 7 днів тестового періоду, і продовжуєте навчатися на курсі.

Чи видаєте ви сертифікат по закінченню навчання?

Так, після проходження стартових курсів та/або повної програми менторингу ви отримуєте електронний сертифікат.

Чи допомагає FoxmindEd з працевлаштуванням?

Ми не обіцяємо нашим студентам 100% працевлаштування, але ми співпрацюємо з багатьма софтверними компаніями, яким ми, по запиту, надаємо резюме наших випускників або публікуємо вакансії від партнерів в нашому телеграм каналі. Також періодично з’являються вакансії у нашій софтверній компанії FoxmindEd Software.