13.10.2023
5 хвилин читання

Три реальні історії успіху: відгуки наших клієнтів

FoxmindEd – це передова освітня платформа, що втілює найкращі практики у навчанні програмуванню. Наша команда, в якій працює 25 висококваліфікованих фахівців та понад 150 досвідчених менторів-програмістів, активно допомагає студентам розвивати їхні навички. На FoxmindEd ми створюємо атмосферу взаємовиручки та поваги, що надихає до навчання та досягнень.

Ми віримо у потенціал молодих програмістів та прагнемо допомогти їм реалізувати свої можливості та досягти успіху у сфері ІТ.

Ідеологом та засновником навчального центру є Сергій Немчинский, який має більш як 25 років досвіду у сфері інформаційних технологій, з них – 15 років у програмуванні мовою Java. І саме він запропонував створити новий підхід до навчання, спрямований на практичні завдання, — менторинг.

Що таке менторинг?

Менторинг — це особистий підхід до навчання, де кожен студент отримує власного наставника (ментора), що допомагає їм крок за кроком освоювати складні аспекти програмування. У FoxmindEd цей підхід не тільки використовується, але й перетворюється в надання студентам практичного досвіду та розвитку необхідних навичок.

Навчання в нашому центрі ґрунтується на реальних завданнях, які можуть зустріти студенти у своїй майбутній професійній діяльності. Ментори не просто ведуть теоретичні лекції, але надають конкретні поради щодо розв’язання проблем. Вони сприяють розумінню студентами причин помилок і навчають правильному підходу до програмування.

Менторинг у FoxmindEd – це більше, ніж навчання. Це шлях до розвитку, де кожен студент може відчути себе підтриманим і впевненим у своїх здібностях. 

Історії успіху

Історія 1: Як я змінив кар’єру в 40 років

❗❗❗ “Якось я зрозумів, що на своїй роботі я досягнув максимального рівня і не зможу більше вчитися та розвиватися. Мені було 38 років, і я хотів знайти щось нове, що захоплювало б мене та надавало можливість для розвитку.

Я почав шукати курси програмування і натрапив на менторинг від Foxminded. Ідея мені сподобалася, і я вирішив спробувати.

Мій перший ментор виявився не дуже уважним, тож спочатку я був розчарований, але не здався. Я попросив змінити ментора, і мені дали нового. Він був набагато уважнішим, і я одразу відчув різницю.

Навчання на менторингу було нелегким. Я отримував не тільки технічні навички, а й навички з уточнення завдань і узгодження варіантів рішень.

Але ще до завершення менторингу я вже точно знав, що піду на навчання на проєкті від Foxminded. Зрештою, через дев’ять місяців навчання на проєкті я був прийнятий на роботу в компанію “своєї мрії” на позицію Middle dev”.


— Родіон Роскольніков, Java Spring

Як бачимо, друзі, головне — вірити в себе, наполегливо йти до своєї мети й не лякатися змін.

Історія 2: Світчер без досвіду

❗❗❗ “Я шукав курси, які б допомогли мені отримати необхідні знання і навички, щоб розпочати кар’єру в IT. Мені пощастило знайти менторські курси від Foxminded.

Мій ментор, Антон Гусєв, був чудовим наставником. Він допоміг мені розставити пріоритети в навчанні, уникнути зайвих речей і зрозуміти, в якому напрямку рухатися. В результаті я отримав міцний фундамент для подальшого розвитку. Я навчився самостійно вирішувати проблеми, працювати в команді та ефективно використовувати час.

Після завершення курсів я одразу ж знайшов роботу в IT-компанії. Я працював джуном протягом року, а потім отримав підвищення до мідл-девелопера. Загалом, всього через 3 роки після навчання я був уже на позиції Senior”.


— Тарас Шаблій, Java Spring

Що ж, якщо ви мрієте про кар’єру в IT, не бійтеся змін. Головне — мати мрію, вірити в неї та не відмовлятися від своїх цілей.

Історія 3: Від геолога до програміста

❗❗❗ “Я працював інженером-геологом протягом 5 років. Протягом двох років я спробував програмувати без систематичного плану та рішучого вибору, перш ніж вирішити змінити свою професію. Потім я відправився на курси англійської мови й вибрав мову програмування C#.

Мій вибір навчального курсу спрямувався на FoxmindEd після перегляду безлічі відео від Сергія Немчинського. Його відкритість та професіоналізм створили в мене довіру. Крім того, FoxmindEd була єдиною компанією, яка пропонувала курси з C#.

Після закінчення курсів і короткої відпустки я активно почав шукати роботу. Дивовижно, але мені вдалося знайти роботу вже за два тижні після першої співбесіди. Я вважаю, що ці знання виявилися надзвичайно корисними для реальної роботи, хоча для співбесіди я готувався додатково. Тепер я працюю над реальними проєктами, які, хоч і відрізняються за масштабом, в основі мають ті ж технології, які я вивчав на курсах. Я переконався, що те, чому вчить Сергій на своєму каналі, стосується не тільки навчання, але й реальної роботи в ІТ-сфері”.


Андрій Ложкін, C# /.NET

Отже, віра у свої можливості — ключ до успіху. Проте важливо залишатися послідовним, не відмовлятися та постійно вдосконалювати свою роботу. Цей шлях може бути важким, але, якщо ви продовжите йти, ви досягнете своїх цілей. 

📢 Підпишись на наш Ютуб-канал! 💡Корисні відео для програмістів вже чекають на тебе!

🔍 Обери свій курс програмування! 🚀 Шлях до кар’єри програміста починається тут!

Висновок

У світі швидких змін та технологічних викликів набути нових навичок — це необхідність. І ось менторинг виходить на перший план як ключовий інструмент для досягнення успіху у світі розробки програмного забезпечення. Наші історії успіху свідчать не лише про те, як важливо отримувати технічні знання, а про те, наскільки важливо сформувати менталітет переможця, щоб вміти адаптуватися до будь-яких викликів.

Тут у FoxmindEd ми вивели навчання на новий рівень, який є більш практичним і ефективним завдяки менторингу. Цей підхід допомагає студентам розвивати реальні практичні навички, необхідні для успішної кар’єри у сфері IT. Якщо ви мрієте стати справжнім професіоналом у цій галузі, FoxmindEd – це ваш ключ до успіху. Долучайтеся до нашої спільноти, і ми разом досягнемо неймовірних висот у світі програмування та розробки ПЗ.

Додати коментар

Ваш імейл не буде опубліковано. Обов'язкові поля відзначені *

Зберегти моє ім'я, імейл та адресу сайту у цьому браузері для майбутніх коментарів