16.10.2023
6 хвилин читання

Навчальний центр FoxmindEd: чим він особливий і чим відрізняється від інших?

FoxmindEd – це навчальний центр. Ми допомагаємо новачкам та досвідченим програмістам опанувати нові технології, мови програмування та методи створення програмного забезпечення. Наша особливість – ми пропонуємо навчання із ментором. Що це таке, як це відбувається, та чому варто обирати саме цей спосіб навчання, ми й розкажемо.

Хто такий ментор FoxmindEd? Це експерт із глибокими знаннями в конкретній сфері розробки програмного забезпечення, який готовий ділитися своїми навичками та досвідом. В процесі навчання він допомагає тим, хто менше знає або має менший досвід, підтримуючи їх, надаючи рекомендації та відгуки.

У FoxmindEd наставниками є професійні програмісти, але не лише вони: наприклад, в нас є курс з UI/UX дизайну, до якого долучено саме дизайнерів. Ментори передають свої навички учням. Це не просто лекції, а реальна практика з завданнями, схожими на реальні робочі задачі, під керівництвом ментора. Ось що отримує студент, який навчається з ментором у FoxmindEd:

  • 📚 Досвід та знання. Ментор ділиться своїм досвідом в програмуванні, вже напрацьованими рішеннями, що є величезною допомогою для студентів. 
  • 💪 Навички та практика. В процесі навчання з ментором студент поліпшує як технічні, так і комунікативні навички. 
  • 🔄 Зворотний зв’язок. Наставник дає чесні відгуки про вашу роботу та допомагає визначити слабкі місця. І це не тому, що він до вас чіпляється, а тому, що він вчить вас знаходити різні рішення проблеми. 
  • 🤗 Підтримка. Він допомагає вам визначити ваші професійні амбіції та підтримує вас у викликах. Погодьтеся, важливо часом чути, що ти молодець. 
  • 🌐 Мережа контактів. Ментор може відкрити для вас двері в професійний світ, рекомендувати вас роботодавцям або запропонувати співпрацю.

Є в навчанні з ментором свої особливості, і ось що на вас чекає:

  • 🕒 Обмежений контакт. Ментор не завжди онлайн, адже у нього також є робота та особисте життя. Він має відповісти на ваш апдейт протягом доби. Це не означає, що він зробить це миттєво. Вам доведеться зачекати.
  • 🏋️ Самостійність. Якщо у вас виникли проблеми, ментор підкаже, але не робитиме все за вас. Він може дати вам посилання на певну сторінку або показати схожу таску, але працюватимете ви самостійно.
  • 🤔 Відповідальність. Наставник не буде вмовляти вас вчитися. Тут всі дорослі, всі мають право вирішувати самостійно, як їм рухатись далі і в якому темпі.

Якщо ви все це прочитали і формат навчання з ментором вас зацікавив, дозвольте привести вам ще трохи аргументів, чому варто обрати FoxmindEd.

Перша причина: ми вже пройшли перше випробування часом. Ми на ринку ІТ-освіти з 2016 року. В той час попит на ІТ-спеціалістів був шаленим, а отже, нові навчальні компанії з’являлися, як гриби після дощу. Для нас це означало зростання конкуренції. Але наші послуги були затребувані – тому що ми робимо акцент на практичних навичках. Через навчання у FoxmindEd пройшло кілька тисяч студентів, причому дехто з них брав два або більше курсів.

Зараз ситуація на ІТ-ринку досить скрутна, особливо для новачків, які шукають роботу в Україні. Але наші послуги користуються сталим попитом. І тут варто обговорити другу причину, чому варто навчатися в нас.

Причина друга: практичні навички, які ви отримуєте при навчанні з ментором. Зараз найм скоротився – не через погану якість освіти українських програмістів, а через ризики, пов’язані з війною, та загальним спадом на глобальному IT-ринку. Але класні спеціалісти на собі це майже не відчули. Бо попит на людей, які мають експертизу та вміють працювати, не зникає навіть під час кризи.

І тут як раз наші послуги, а саме – навчання з ментором, стали у нагоді. Причому вони актуальні як для джунів, так і для досвідчених програмістів. Для джунів – тому що кандидат, який вміє самостійно налаштувати робоче оточення, має пет-проєкт та певні скіли в потрібній технології, більш цікавий HR-ам, ніж кандидат лише зі скілами.

Ми також маємо що запропонувати і досвідченим програмістам, які бажають розширити та урізноманітнити свій скілсет. В нас є курси по окремим методологіям та технологіям розробки. Після їх опанування у програміста з’являються більш гнучкі кар’єрні можливості: можна змінити роботу на іншу, перейти на більш перспективну позицію, просунутись вище в тій самій компанії, добитися підвищення зарплати, зменшити шанс потрапити у чергову хвилю звільнень, тощо.

Підпишись на наш Ютуб-канал! Корисні відео для програмістів вже чекають на тебе! YouTube
Обери свій курс програмування! Шлях до кар’єри програміста починається тут! Подивитись

Якщо ви вважаєте, що досвідченому програмісту навчання з ментором непотрібне, то дуже помиляєтесь. Навпаки, колега колезі може пояснити деякі нюанси розробки, використовуючи зрозумілі терміни та приклади. Як любить казати наш СЕО Сергій Немчинський: «Ми можемо цю проблему вирішити в такий спосіб, але нас за це вб’ють».

Третя причина: актуальний контент. Ми пропонуємо актуальні курси, слідкуючи за трендами IT-сфери. Це не означає що як тільки на ринку з’являється нова технологія, ми тієї ж миті робимо курс по ній. Ні. Ось і курсу про ChatGPT в нас поки що немає. Тому що ми вже не один раз бачили, як ринок захоплюється новою технологією, переходить на неї, створює спеціалістів – а потім виявляється, що технологія погано масштабується, підтримувати її важко. І сотні спеціалістів знов повертаються на навчання.

Ми постійно створюємо та запускаємо нові курси, шукаємо для них менторів – але для тих рішень, які теж пройшли перевірку часом. Принаймні, настільки, щоб певна кількість програмістів їх опанувала, отримала досвід та змогла доєднатися до нас в якості менторів.

Зацікавлені? Звертайтеся до нас!

Додати коментар

Ваш імейл не буде опубліковано. Обов'язкові поля відзначені *

Зберегти моє ім'я, імейл та адресу сайту у цьому браузері для майбутніх коментарів