Програміст. Ця професія вже кілька років тримається в лідерах найбажаніших. Чим же вона така гарна?
Список НЕ в порядку важливості, оскільки все дуже суб’єктивно, і для кожної людини на перше місце виходять зовсім різні речі.
Програміст завжди розуміє, чи зробив він свою роботу до кінця. Тобто є досить чіткі критерії, що повинна виконувати програма. У багатьох професіях такий бонус відсутня. Припустимо, в журналістиці або у копірайтерів сам автор визначає, чи готова стаття, потрібно в неї ще щось дописати чи ні. В роботі програміста все набагато прозоріше і зрозуміліше.
Дуже приємно розуміти, що робиш щось складне і незрозуміле. Крім того, це підвищує рівень поваги в суспільстві, що також тішить самолюбство.
Якщо говорити про складність професії і повазі суспільства, то можна бути якимось вченим, які займаються важливими розробками. Але на відміну від вчених, програмісти в нашій країні отримує набагато більше. Рівень зарплат розробників вище більшості інших спеціальностей. І це, погодьтеся, величезний бонус.
Завдяки високому попиту, хороший програміст може не боятися залишитися без роботи, а значить менше страху перед майбутнім.
Буквально через 3-5 років роботи у програміста розвивається відмінна здатність робити правильні висновки навіть при недостатній кількості інформації. Тобто людина вчиться мислити критично.
Як правило ІТішние компанії дуже піклуються про своїх співробітників, пропонуючи різні плюшки, типу комфортабельного робочого місця, навчання, конференцій, компенсацій за спорт, медичного страхування та ін. Досить мало спеціальностей, які за рівнем комфорту роботи можуть зрівнятися з програмістами.
Я перерахував далеко не всі. У кожній професії є свої плюси і мінуси, але програмування має виразно багато вагомих плюсів. Чи згодні?
Ну, а якщо ви вирішили освоїти цю чудову професію, то приходьте до нас в Foxminded на курси.