Сергій Немчинський

Засновник і керівник FoxmindEd

Сергій Немчинський — засновник, власник і керівник навчальної компанії FoxmindEd, відомий блогер, спікер на численних конференціях та майстер пояснювати складні речі простими словами.

За професією Сергій є програмістом, випускником Московського Технічного Університету Зв’язку та Інформатики, за спеціальністю “Програмне забезпечення засобів обчислювальної техніки та АСУ” (22.04).

Кар’єру в програмуванні Немчинський почав у 1996 році. Він став експертом, піднявся до рівня архітектора, а згодом — керівником, досягши рівня проджект менеджера. Працював у численних топових українських аутсорсингових компаніях, таких як Ciklum, Luxoft, NetCracker, IntroPro. Нині Сергій йде третім можливим шляхом розвитку кар’єри в IT — є керівником власної компанії. 

Свою першу компанію “Смартерама” Немчинський  разом з партнером створив у 2016 році. Пізніше вона розділилася на дві: FoxmindEd та FoxmindEd Software. Перша компанія готує розробників з різних популярних мов програмування, в той час, як друга розробляє програмне забезпечення.

Сергій активно розвиває 3 YouTube-канали, один з яких (Sergey Nemchinskiy) нараховує понад 355 тисяч підписників. Основною темою його контенту є тонкощі розробки на Java. Також він запрошує цікавих гостей у свої прямі ефіри, де вони обговорюють сучасні IT теми та відповідають на запитання глядачів.

Сергію вдалося побудувати достойну компанію, яка випустила вже більше п’яти тисяч студентів.  Вони випробували переваги навчання в FoxmindEd і залишились задоволені досягнутими результатами. А численні роботодавці визнають FoxmindEd як один з найкращих навчальних центрів по підготовці спеціалістів з високим рівнем знань та навичок.

Ще більше цікавої інформації про Сергія Немчинського ви можете дізнатись з його особистого блогу nemchinskiy.me.