08.07.2022

Сертифікати про закінчення курсів. Чи надають вони перевагу?

Сергій Немчинський
2 хвилин перегляду
Сертифікати про закінчення курсів. Чи надають вони перевагу?

Багатьох цікавить питання, чи потрібні взагалі сертифікати про закінчення курсів? Чи допоможуть вони якось в пошуку роботи?

Якщо людина тільки закінчив ВУЗ, та й той не за фахом програмування, і ніяких інших записів за цією спеціальністю в резюме немає, то обов’язково потрібно написати про пройдені курси. Це абсолютно логічно і правильно. Якщо ви міняєте спеціальність – аналогічно.

Дуже добре всі пройдені курси записувати в Linkedin і ставити на навчальну компанію посилання. Як мінімум, це деяке підтвердження ваших слів, так як всі пристойні курси перевіряють, чи дійсно ви вчилися у них, і ставлять вам підтвердження.

Чи потрібен паперовий сертифікат? – Ні. Його перевіряти ніхто не буде, в цьому ви можете бути впевнені. ІТ бізнес повністю побудований на довірі і знаннях. Якщо ви скажіть, що ви щось робили і вмієте, вам будуть вірити. Але якщо ви збрехали – в процесі роботи все дуже швидко стане зрозуміло. Тому про свої знання краще не брехати, інакше можна потрапити в чорний список кандидатів, так і про вас буде ходити думка як про дуже ненадійному людині.

Ну, а якщо ви тільки в процесі вибору курсів, то FoxmindEd вам на допомогу ?