📈 Нові ціни в FoxmindEd з 1 грудня 2023 року. Встигни вийти на тестовий період до 30.11.2023 та почати навчання за поточною ціною!
Дізнатися більше
08.07.2022
2 хвилин перегляду

Сертифікати про закінчення курсів. Чи надають вони перевагу?

Сергій Немчинський
Сертифікати про закінчення курсів. Чи надають вони перевагу?

Багатьох цікавить питання, чи потрібні взагалі сертифікати про закінчення курсів? Чи допоможуть вони якось в пошуку роботи?

Якщо людина тільки закінчив ВУЗ, та й той не за фахом програмування, і ніяких інших записів за цією спеціальністю в резюме немає, то обов’язково потрібно написати про пройдені курси. Це абсолютно логічно і правильно. Якщо ви міняєте спеціальність – аналогічно.

Дуже добре всі пройдені курси записувати в Linkedin і ставити на навчальну компанію посилання. Як мінімум, це деяке підтвердження ваших слів, так як всі пристойні курси перевіряють, чи дійсно ви вчилися у них, і ставлять вам підтвердження.

Чи потрібен паперовий сертифікат? – Ні. Його перевіряти ніхто не буде, в цьому ви можете бути впевнені. ІТ бізнес повністю побудований на довірі і знаннях. Якщо ви скажіть, що ви щось робили і вмієте, вам будуть вірити. Але якщо ви збрехали – в процесі роботи все дуже швидко стане зрозуміло. Тому про свої знання краще не брехати, інакше можна потрапити в чорний список кандидатів, так і про вас буде ходити думка як про дуже ненадійному людині.

Ну, а якщо ви тільки в процесі вибору курсів, то FoxmindEd вам на допомогу ?

Сергей Немчинский
CEO FOXMINDED
Додати коментар

Ваш імейл не буде опубліковано. Обов'язкові поля відзначені *

Зберегти моє ім'я, імейл та адресу сайту у цьому браузері для майбутніх коментарів