08.07.2022
3 хвилин перегляду

Чи є перспективи в Android розробників?

Чи є перспективи в Android розробників?

Чи варто йти в Android розробку? Якщо вас пре писати програми, то мобільна розробка — ваша сфера. Особисто на мій смак, мені здається цей напрямок зараз набагато цікавішим, ніж frontend-розробка. Але, знову ж таки, просто орієнтуйтеся на те, що вам дійсно цікаво.

Які перспективи Android розробки?

Перспективи хороші. Так, Google збирається переходити на ОС Fuchsia, але ви повинні розуміти, що спочатку Fuchsia-розробниками швидше за все стануть саме ті, хто зараз працює на Android. Це одна з реальних перспектив подальшого розвитку. Власне, перспективи аналогічні як і у будь-який інший програмістської професії — через кілька років ви все одно будете її міняти. Це нормально, дуже мало програмістів, які за всю свою професійну діяльність не переходять на інші технології.

З чого почати навчання Android?

Починати з Core Java, а потім вчити ті бібліотеки, які зараз затребувані. Курсів для Android девелоперів зараз ну дуже багато, увійти в цю професію не складно.

До чого прагнути у сфері розробки під Android?

Власне, прагнути як і в інших професіях — стати хорошим фахівцем. Потрібно буде вивчити якісь суміжні області. Наприклад, для Джави ентерпрайз це бази даних і адміністрування, для андроїд девелоперів це може бути UX дизайн (розуміння, як зробити додаток зручним для користувачів).

📢 Підпишись на наш Ютуб-канал! 💡Корисні відео для програмістів вже чекають на тебе!

🔍 Обери свій курс програмування! 🚀 Шлях до кар’єри програміста починається тут!

Чи потрібен сертифікат розробника від Google?

Безумовно, мати сертифікат добре, ви виглядаєте більш солідно, буде легше знайти роботу в офісі або клієнтів на фрілансі. Але якщо ви вже працюєте андроїд девелопером, то для вас сертифікат не особливо потрібен, це буде просто як приємне доповнення.

За фактом, все сказане підходить до всіх програмістських професій. Ви повинні мати глибокі знання у своїй професії й поверхневі в суміжних областях. От і все.

А якщо у вас вже є досвід програмування на будь-якій мові, і ви хочете стати хорошим Android розробником, то приходьте на менторинг. Ми, до речі, оновили програму і додали в програму Kotlin. Так що випускники курсу зможуть розробляти і на Java, і на Kotlin.

Додати коментар

Ваш імейл не буде опубліковано. Обов'язкові поля відзначені *

Зберегти моє ім'я, імейл та адресу сайту у цьому браузері для майбутніх коментарів