18.07.2022
3 хвилин перегляду

Legacy проекти на старих технологіях: працювати або звалювати?

Сергій Немчинський
Legacy проекти на старих технологіях: працювати або звалювати?

«Чи негативно позначається на кар’єрі робота з Legacy проектами?» – цікаве питання, давайте його розберемо.

Тут складно дати однозначну відповідь. Що значить краще? Якщо мета в поступовому підвищенні зарплати, то йти точно не варто. Тому що як правило найбільші зарплати саме на таких проектах – на древньої Джаві, з древніми JB і іншим. Так що якщо мета – висока зп – ви потрапили туди, куди потрібно. Наприклад, новий молодіжний проект буде вас заманювати не великими зарплатами, а цікавою роботою.

Ви можете як слід розібратися з древніми технологіями і отримуєте хороші зарплати. Всі важкі, найбільш вразливі, але важливі проекти для бізнесу написані досить давно. І їх бояться навіть чіпати, тому що все може розвалитися. А взяти і переписати все заново – немає сенсу. Якщо все працює добре, то навіщо переписувати? Просто щоб засунути молодіжну технологію? Якщо працює – не чіпаємо, тільки фікс баги. Особисто я нічого не мають проти Legacy проектів, тому що в більшості випадків це означає, що проект добре працює.

Якщо ж вам цікавий проект з точки зору технології – помацати, подивитися, як все працює, то це вже не про гроші, а про розваги. Якщо для вас важливо це, то тоді з Legacy проектів звичайно потрібно йти і скоріше, так як вони ніяких розваг не дадуть.

Додати коментар

Ваш імейл не буде опубліковано. Обов'язкові поля відзначені *

Зберегти моє ім'я, імейл та адресу сайту у цьому браузері для майбутніх коментарів