05.08.2022
3 хвилин читання

7 фактів про Java

1. Спочатку мова була створена для програмування побутових електронних пристроїв, але дуже скоро стало ясно, що її можливості набагато ширше.

2. Творці Java реалізували принцип WORA – “write once, run anywhere” ( “пиши один раз і запускай скрізь”). Це дозволяє запускати додатки всюди, де є середовище виконання JRE.

3. Це одна з найбільш стабільних мов. Можна спокійно читати код 20-ти річної давнини. Це одна з причин, по якій її люблять корпорації, особливо, фінансового сектору. Багато світових інвестиційних банків, типу Goldman Sachs, Citigroup, Barclays використовують Java. А ще Java використовують в Amazon, eBay, Oracle, IBM, Intel.

4. Це одна з найбільш високооплачуваних мов. Середня зарплата джуніора в Україні – $ 785, мідл – $ 2000, синьйора – $ 3600, може доходити до $ 5-6 тис і вище у архітектора.

5. Це дуже популярна мова. Наприклад, згідно з рейтингом TIOBE Java займає 2-е місце серед мов програмування. Цей рейтинг формується на основі даних про кількість розробників, які використовують певний ЯП, курсів по його вивчення і інших показників популярності, таких як кількість пошукових запитів. А компанія ORACLE стверджує, що загальна кількість всіх пристроїв, що працюють з Java, досягло 3-х мільярдів.

📢 Підпишись на наш Ютуб-канал! 💡Корисні відео для програмістів вже чекають на тебе!

🔍 Обери свій курс програмування! 🚀 Шлях до кар’єри програміста починається тут!

6. Java – це мова розробки під Android (вона витісняється Kotlin, але Kotlin проблематично вивчити без знання Java).

7. За 25 років існування на Java було написано величезну кількість коду, який потрібно підтримувати, так що затребуваність Java розробників не викликає сумнівів.

Цікавить Java, вже трошки знайомі з цією мовою, приходьте до нас на менторинг доучуватися до рівня сильного джуна. Не знаєте нічого, але дуже хочете вивчити, приходьте на стартовий курс по Java.

Додати коментар

Ваш імейл не буде опубліковано. Обов'язкові поля відзначені *

Зберегти моє ім'я, імейл та адресу сайту у цьому браузері для майбутніх коментарів