ПРОГРАМА КУРСУ Game Dev

Після проходження курсу ви будете розуміти C++(base strong knowledge) систему рефлексій в Unreal Engine 4, Modules, UE4 Lifecycle, Events/Delegates, UI, Plugins (IOS/Android).

Try to Remember – блок створений і орієнтований на те щоб, новачки або програмісти з досвідом згадали основи С ++ і могли впевнено себе почувати в цьому середовищі.Ми пройдемо більшість моментів, які ви часто будете зустрічати на шляху вивчення Unreal Engine 4.

C++ програмування
Task 1. ClassesAssignment
Task 2. Constructors DestructorsAssignment
Task 3. OverloadingAssignment
Task 4. GraphAssignment
Task 5. ExceptionsAssignment
Task 6. InheritanceAssignment
Task 7. Files SortAssignment
Task 8. Iterators ContainersAssignment
Task 9. Templates, SmartPtrs, FunctorsAssignment
Task 10. PatternsAssignment
Task 11. Patterns, ObjectPool, Decorator, ChainOfResponsibilityAssignment
Task 12. UMLAssignment

From Zero to Hero – блок орієнтований на те, що ви вже хоч трошки знайомі з Unreal Engine 4 і запускали С ++ проекти на ньому. Ви будете вивчати цікаві теми від поняття Unreal Engine 4 до створення окремих модулів в Unreal Engine 4. Буде складно і цікаво!

Unreal Engine
Task 13. UBT/UHTAssignment
Task 14. Base Class Concepts/ReflectionAssignment
Task 15. Components/OutersAssignment
Task 16. Events/Delegates/InterfacesAssignment
Task 17. UE4 Lifecycle(Engine, Actor)Assignment
Task 18. PlayerController/InputAssignment
Task 19. GameMode/GameState/PlayerState/GameInstanceAssignment
Task 20. UMG/SlateAssignment
Task 21. Traces/PhysicsAssignment
Task 22. Plugins/Modules/IOS/AndroidAssignment

Менторинг

онлайн доступ до навчальної програми

навчання з особистим ментором

вартість

4000 грн.$150

за 1 місяць

реєстрація

Менторинг плюс

Онлайн навчання

Більше часу з особистим ментором

Розширена/ зменшена учбова программа

Можливість пройти учбову программу швидше

вартість

8000 грн.$300

за 1 місяць

реєстрація

ЧОМУ КУРСИ FOXMINDED?

Навчання з менторами

Навчання з менторами

Менторинг ефективніше самостійного навчання або курсів лекцій. Студент вчиться сам знаходити вирішення завдань, а ментор допомагає і спрямовує студента, відразу ж контролюючи якість коду.

Реальні завдання

Реальні завдання

На курсах GameDev від компанії Foxminded студенти не вирішують завдання з підручника або цифрового навчального курсу, а працюють з реальними завданнями, з якими вони зіткнуться в майбутньому.

Обучение на проекте

Обучение на проекте

Ми запрошуємо фахівців рівня middle to senior як менторів, щоб вони могли розповісти про кращі практики розробки та підводні камені на основі свого досвіду.

Задачи из реальной жизни

Задачи из реальной жизни

Наші курси відразу створювалися для віддаленого навчання, адже більшість комунікацій розробника проходить онлайн. За кілька років ми відпрацювали навчальний процес до досконалості.

Обучение онлайн

Обучение онлайн

На наших курсах з програмування немає нудних лекцій і абстрактних завдань. Ми навчаємо студентів на реальних проектах, в яких створюється справжній програмний продукт.

Проект в CV

Проект в CV

Проекти, які наші студенти розробляють на курсах, залишаються у них в портфоліо. Портфоліо, надіслане разом з резюме, показує навички розробника, і підвищують його шанс на працевлаштування.

Foxminded - онлайн курси програмування

Автор курсу

CEO Ukrainian Game Studio

ментор FoxmindEd

Автор курсу - ментор FoxmindEd з досвідом 6 років в ігровій індустрії. Основні напрямки, з якими перетинався за кар'єру, це: Mobile: Unity3D (IOS / Android) UE4 (IOS / Android, PC, Xbox, PS4), рендер, сервіси та кастомні інтеграції фізичних двіжків. В даний момент автор курсу є одним з керівників української Game-студії.

Ментори

Шрамович Ілля

Experienced C++/UE4 Developer

Dragon's Lake Entertainment

2,5років

В IT сфері

Працюю з різними компонентами Unreal Engine 4, а також з геймплейними системами. Досвід роботи з консолями PS4, XboxOne, Xbox Series X, Switch. Git, Perforce, трохи OpenGL і DirectX 12.

Шрамович Ілья_Game Development

Зареєструватися на курс

Ви залишаєте заявку і наш менеджер з вами зв'язується. Ви проходите експрес-тестування, після чого отримуєте перше завдання. Термін навчання залежить від того, скільки часу ви будете приділяти навчанню. А по закінченню у вас буде досвід роботи і проект в портфоліо. Правда, здорово?

Записатися на курс

Як проходить навчання?

01

Реєстрація

РЕЄСТРУЄШСЯ НА КУРС

01
02

Відповіді на запитання

З ТОБОЮ ЗВ'ЯЗУЄТЬСЯ СПІВРОБІТНИК FOXMINDED І ВІДПОВІДАЄ НА ВСІ ТВОЇ ЗАПИТАННЯ

03

Ментор

ТЕБЕ РОЗПОДІЛЯЮТЬ ДО МЕНТОРА І ТИ ОТРИМУЄШ ПЕРШЕ ЗАВДАННЯ

03
04

Матеріал

ВИВЧАЄШ МАТЕРІАЛ І РОБИШ ЗАВДАННЯ

04
05

Відгук про роботу

ОТРИМУЄШ ВІДГУК ВІД МЕНТОРА

06

Наступне завдання

ФІНІШУЄШ ЗАВДАННЯ І ПЕРЕХОДИШ ДО НАСТУПНОГО

06

Засновник компанії відповість
на поширені запитання

Сергій Немчинський — наймудріший лис в FoxmindEd, який 20 років працював програмістом. Майже 15 з них – в Java. Сергій був Project Manager в Ciklum, Team Leader в Luxoft, NetCracker і IntroPro.

Підписатися на канал

більше 300 тис. підписників

Наші випускники працюють в компаніях:

Михайло

Java Developer

Відмінні курси для тих, хто хоче почати свій шлях в IT. Є безліч сучасних напрямків. Ніякої прив’язки за часом, виконуєш скільки і коли завгодно. Ніяких лекцій, інформацію для вирішення завдань шукаєш сам, наставник може тільки направити в потрібне русло, що вельми наближає до справжньої розробки. Самі завдання актуальні, вчишся тільки тому, що дійсно стане в нагоді в подальшому. Завдання перевіряються регулярно, рівень менторів на висоті, приємне спілкування і адекватна оцінка.

Наталія

Студент FoxmindEd

Вчуся перший місяць, дуже подобається підхід до викладання. Якщо починаєш буксувати, то ментор завжди підкаже і задасть напрямок де шукати відповідь.

Студент FoxmindEd

З приводу спілкування з ментором – залишилися позитивні емоції, доброзичливий, не затягує з перевіркою ДЗ, і дає дійсно важливі зауваження (а не тільки неправильні назви змінної). Не було якихось повторних, незрозумілих коментарів, все по суті.

Студент FoxmindEd

Навчання на курсі дуже сподобалося. Завдання підібрані так що без нормального розуміння попереднього наступне буде зробити важко, тим самим усуваються прогалини. Куратор дуже ретельно з’ясовує в чому саме проблема і вдумливо і доступно пояснює матеріал.

Студент FoxmindEd

На поточний момент враження перевершили очікування. Я знав, що ментора у вас досить скрупульозно ставляться до своєї роботи і здати їм роботу не так-то просто, але це виявилося ще куди більш складніше. До комунікації з ментором навіть на дещицю не можу причепитися. Де потрібно підкаже, де не потрібно тикне носом і відправить подумати, розібратися. Не раз переписка відбувалась онлайн, пізно вночі, що приємно здивувало. В жодній іншій школі / курсах таке неможливо. Загалом на поточний момент я більш ніж усім задоволений і думаю, що моя думка ну ніяк не зміниться в майбутньому.

Студент FoxmindEd

Я в захваті від формату! Неймовірно приємне та продуктивне навчання. Величезна подяка творцю. Окреме спасибі моєму ментору!

Олег Марценюк

Ciklum

Middle Java Developer

Прийшов на курси FoxmindEd з семирічним досвідом програмування та після інших курсів. Першу задачу зробив за півгодини, потім, озброївшись знаннями чистого коду, просидів над нею ще півтори години. Мій ЯЖПРОГРАМІСТ був осоромлений коментарем з 14 пунктів, що в моєму коді не так.
Навчався 12-15 годин на тиждень протягом 9 місяців. Стикався з типовими ситуаціями, коли у мене все працює, а у ментора ні (потім виявилося, у нього лінукс). Одного разу витратив три дні, щоб знайти баг, який пофіксився за 5 хвилин. Словом, все, що ми любимо в програмуванні.
Потрапив на реальний проект ще до закінчення навчання. За рік і 9 місяців став мідл, тобто тру програмістом. Всім успіхів!

Владислав Палій

Raiffeisen Bank International

Full stack developer

Курси від Foxminded дали мені можливість розвинути свої навички як програміста і отримати перший job offer. Я вважаю, що підхід у навчанні в Foxminded, а саме робота з ментором-дослідним програмістом, дає можливість досить швидко отримати відповідні знання та навички, а також є істотним мотивуючим фактором.

Wamisoftware

Хочу подякувати команді FoxmindEd за вашу роботу і ті знання, які передаєте майбутнім розробникам. У компанії Wamisoftware працює 3 java розробника, які проходили у вас курси. Один з яких, через рік, став тім лідом великого проекту. Хлопці відрізняються рівнем знань, і навіть без комерційного досвіду, здатні відразу приступати до нетривіальних завдань. Більш досвідчені розробники позитивно відгукуються про code style і структурування даних.

Набір на курс тимчасово призупинено. Про відновлення набору ми повідомимо згодом. Слідкуйте за новинами.

Зверніть увагу!
Ми не співпрацюємо з резидентами РФ та РБ!

Курси Game Development

Для тих, хто хоче розвивати кар’єру в сфері розробки комп’ютерних ігор – новий курс по Game Dev розробці в Києві від компанії Foxminded.
Розробка комп’ютерних ігор з хобі ентузіастів розвилась до величезної індустрії. Відеоігри бувають дуже різними, від простенького мобільного додатка до величезного медіа продукту з мільйонним бюджетом. Відповідно, і команди розробників відрізняються, від маленької групи в 2-3 людини до корпорації з тисячами співробітників. Відповідно з тим, як частка відеоігор на ринку медіа зростає, збільшується і попит на фахівців. Приємна новина для любителів ігор: ентузіазм і знання специфіки ігор різного типу є хорошим бонусом при працевлаштуванні.
В рамках самої індустрії game dev також існує безліч спеціалізацій. Крім розробників, над створенням гри працюють дизайнери, продуктові та проектні менеджери, художники, продюсери, а також служба підтримки.
Новий базовий курс для розробників game dev від компанії Foxminded призначений для тих, хто входить в індустрію з нуля. Наша мета – дати майбутнім розробникам загальне уявлення про специфіку індустрії і достатні знання для працевлаштування. З цим багажем game dev розробник може далі розвиватися в одному з декількох можливих напрямків.
В рамках курсу ми будемо вивчати основи C ++ – мови програмування загального призначення, на якій розробляють і гри. Найпопулярніша гра, створена на C ++ – Word of Warcraft. Ми також приділимо час 3d платформі для створення ігор Unreal Engine, а ще торкнемося специфіки створення ігор на Android.
Так що, якщо ви любите комп’ютерні ігри і мрієте їх створювати – новий курс для розробників game dev від компанії Foxminded для вас. Заповнюйте заявку!

Связаться с нами

Связаться
с нами