FoxmindEd Birthday 🥳: -20% на усі курси менторингу та навчання на проєкті до 22.07.2024!
Дізнатися більше

Курс Front End

Online
7 днів тестового періоду
Менторинг
Безкоштовна заморозка
Вiдеокурс з Git

Front End – це зовнішня сторона будь-якої програмної системи чи програми, те, що бачить і з чим взаємодіє користувач. Розробка front end – одна з найцікавіших та творчих галузей програмування.

Записатись

React vs. Angular vs. Vue.js

Про курс

Online

Менторинг

Online

Менторинг +

Менторинг
 • Онлайн доступ до стандартної програми курсу
 • Без лекцій, без теорії, тільки практичні завдання
 • Навчання 1 на 1 з особистим ментором
 • 1 code review в день
 • Тестовий період 7 днів
Менторинг +
 • Онлайн доступ до стандартної програми курсу
 • Навчання 1 на 1 з особистим ментором
 • Без лекцій, без теорії, тільки практичні завдання
 • Немає тестового періоду
 • Один з трьох привілеїв на вибір:
  1) два code review в день
  2) можливість змінити стандартну програму курсу (забрати або додати теми)
  3) можливість спілкуватись з ментором у визначений вами час

Етапи вашого навчання

Ваш план навчання з нуля до спеціаліста рівня Strong Junior з комерційним досвідом роботи.
2
Front-End Mentoring

Як відбувається навчання?

Реєстрація на курс

Реєструєтесь на курс

Відповіді на запитання

З вами зв’язується співробітник і відповідає на всі ваші питання

Ментор

Вас розподіляють до ментора і ви отримуєте перше завдання

Матеріал

Вивчаєте матеріал і робите перше завдання

Відгук про роботу

Отримуєте відгук від ментора

Наступне завдання

Фінішуєте завдання і переходите до наступного

Докладніше

Наші ментори

Заповніть заявку та отримайте Roadmap Front-End розробника безкоштовно 🚀
🔑 Що чекає на вас:
 • Етапи розвитку від базових знань до глибокого розуміння
 • Проекти для відточування навичок у реальних умовах.
 • Ключові технології та інструменти, які підвищать твій професіоналізм.
💌 Як отримати roadmap?
Отримайте Roadmap та починайте ваш шлях просто зараз!
Вперед

Відгуки

5
FRONT END (REACT)
FRONT END (REACT) FRONT END (REACT)

За 6 місяців і 10 днів, я пройшов курс по Front-end mentoring ReactJS, протягом усього часу мене вчили самостійності та при цьому завжди підтримував мене мій ментор Денис Ніканов, підказував, коли я ставав у глухий кут (що, до речі, було дуже часто)! Завжди направляв мене і підтримував, хоча счс їм самим (Україні) потрібна підтримка!!! Спасибі велике за навчання! Слава Україні!!!

5
FRONT END
FRONT END FRONT END

Пройшов курс Front-end і хотів би поділитися своїми враженнями. Я вважаю цю методику навчання найефективнішою. На відміну від інших курсів, тут немає суворо встановленого потоку навчання та оцінок. Замість цього, акцент зроблено на розв’язанні задач. Коли я вирішую завдання, я отримую зворотний зв’язок від ментора і, якщо необхідно, вношу виправлення, щоб просуватися далі.

Мені також дуже сподобалися добре підібрані завдання. Вони досить складні, але не настільки, щоб повністю згасити моє бажання продовжувати навчання. Водночас вони дають змогу досить глибоко вивчити кожну тему.

Хотів би подякувати своєму ментору Юрію Вовку, який скеровував мене протягом усього навчання.

5
FRONT END (REACT)
FRONT END (REACT) FRONT END (REACT)

В цілому все сподобалось. В тому числі підхід, що потрібно все робити по порядку з самих “низів”. Повторив для себе css (гріди, наприклад, ніколи не використовував) і jquery. Починаючи з js вже пішли нові знання. Плюс базовий навик з git, з яким я майже не працював. Найбільше, звичайно ж, мені потрібен був Angular і шкода, що немає “поглибленого” курсу саме по ньому, тому що там під “капотом” багато всього, і це все потрібно хоча б спробувати і зрозуміти. Велике спасибі за поради ментора, тому що деякі завдання були важкі і їх довелося обмірковувати і робити по кілька днів через силу, і поради дуже допомогли. Плюс оперативний зв’язок з ментором був дуже до речі! Готовий вас рекомендувати!

5
FRONT END (REACT)
FRONT END (REACT) FRONT END (REACT)

Я поступив на foxminded цього літа і пройшов 3/4 курсу (HTML / CSS, Jquery, JS) за 3 місяці. До цього у мене був певний досвід з php і сі (на обох мовах я писав жахливо, про сі максимум можу пояснити що таке покажчик і виділити пам’ять через malloc, не більше). Проблема була в тому, що у мене не було практики, і я не міг у себе в голові скласти як будувати додаток, з чого починати і як все робити. Проходячи менторинг від foxminded, я відразу можу сказати, що ці курси не для всіх, потрібна певна база або досвід, мінімальний англійська, і бажання розвиватися, адже завдання зроблені саме так, щоб ви посиділи і подумали гарненько, і саме це і розвиває розробника, постійна практика і отримання досвіду, який foxminded дає завдяки виконанню їх завдань і звичайно ж спілкування з ментором. Так як я вчуся на другому курсі університету, можливості піти на роботу просто немає, і я спокійно вивчаю Vue.js і створюю свій додаток на ньому. Foxminded дав мені потрібну базу, досвід, і бест практиці які дозволяють мені спокійно сприймати завдання які мені зустрічаються на шляху написання програми. Хочу сказати окреме спасибі Жені Сметані, це прекрасний і крутий ментор Спасибі Foxminded за те що ви є!

5
FRONT END (ANGULAR)
FRONT END (ANGULAR) FRONT END (ANGULAR)

Враження цікаві, тебе ніколи не залишає відчуття, що все залежить тільки від тебе, дуже оригінально, це ексклюзив)))Тому я продовжую навчання далі)

Всі відгуки
Сертифікат про закінчення

Сертифікат про закінчення

Після закінчення курсу ми видамо вам сертифікат, що свідчить про успішне завершення програми менторингу і підтверджує вашу кваліфікацію з обраного предмету.

Реєстрація

  Надсилаючи повідомлення, ви погоджуєтесь з нашою офертою.

  Курс FrontEnd

  Front End розробник займається створенням тієї частини для веб-сайтів і веб-додатків, з якою взаємодіє користувач. Від якості фронтенду багато в чому залежить успіх сайту, застосунку, і компаній-власників.

  Уявіть, що користувач заходить на сайт, який повільно завантажується, кнопки не працюють, а текст ледве читається. Швидше за все, користувач швидко покине сайт і не зробить покупку. Завдання Front End розробника – зробити так, щоб сайт або застосунок працювали швидко, були зрозумілі та приємні у використанні.

  Зараз, коли більша частина життя відбувається онлайн – люди купують, вчаться, спілкуються в інтернеті – якісний Front End стає ще більш важливим. Він допомагає бізнесам виділитися серед конкурентів, приваблює клієнтів і робить їхню взаємодію з сервісом максимально комфортною.

  З розвитком технологій і появою все нових пристроїв (смартфони, планшети, розумні годинники), Front End розробникам потрібно вміти адаптувати вебсайти та застосунки під різні екрани й умови використання. Це означає, що їхня робота стає ще складнішою та цікавішою.

  Front End сьогодні – це мистецтво робити інтернет-простори красивими, зручними і доступними для всіх, і це одна з причин, чому ця професія така важлива і затребувана.

  Сфери, де використовується Front End розробка

  Зараз Front End розробники затребувані буквально у всіх сферах та індустріях. Ось кілька загальних прикладів, які допоможуть зрозуміти, чим займаються сучасні Front End розробники.

  • Веб-дизайн: створення унікального і привабливого зовнішнього вигляду сайтів.
  • Розробка веб-додатків: побудова клієнтських частин складних додатків.
  • Мобільна розробка: розробка мобільних додатків з використанням технологій, таких як React Native.
  • Ігрова індустрія: створення інтерфейсів для веб-ігор.
  • Електронна комерція: розробка зручних і функціональних інтернет-магазинів.

  Звісно, цим діяльність Front End розробників не обмежується, бо сайти та додатки потрібні скрізь. Тому й попит на них залишається високим.

  Зміст і структура курсу Front End

  Курс з Front End розробки від навчального центру FoxmindEd охоплює такі ключові технології та фреймворки:

  Git

  Курс починається з вивчення Git – основного інструменту для контролю версій, необхідного для управління проєктами та взаємодії в команді.

  HTML / CSS

  Далі, навчання буде зосереджено на HTML і CSS. Учасники курсу вивчать методи створення та стилізації веб-сторінок, включно з їхньою адаптацією під різні пристрої.

  JavaScript

  Модуль з JavaScript надасть знання про те, як зробити веб-сторінки інтерактивними, включно з додаванням динамічних елементів і функціоналу.

  React

  Завершальну частину курсу присвячено React – бібліотеці для розроблення користувацьких інтерфейсів, яка підготує учнів до створення комплексних веб-додатків.

  Вимоги до студентів і тривалість курсу

  Для успішного навчання на курсі кандидати повинні володіти такими навичками і знаннями:

  • Базові поняття верстки. Розуміння основних принципів створення веб-сторінок, включно зі структурою та оформленням.
  • Знання та використання тегів HTML і селекторів CSS. Уміння застосовувати стандартні теги HTML для створення контенту і селектори CSS для стилізації елементів сторінок.
  • Навички пошуку інформації. Здатність ефективно досліджувати та знаходити відповіді на питання, пов’язані з розробкою.
  • Знання англійської мови на рівні читання технічної документації. Володіння англійською мовою на рівні розуміння офіційної документації, інструкцій та керівництв з програмування та веб-розробки.

  Проходження курсу розраховане на 6-8 місяців. Наші студенти мають можливість навчатися за індивідуальним графіком, тому ми не встановлюємо конкретну тривалість курсу. Але що швидше студент навчається, то менше він платить, тому є сенс займатися інтенсивно, щоб пройти курс швидше.

  Рівень студента після проходження курсу Front End

  Випускники курсу володітимуть глибокими знаннями в галузі розроблення користувацьких інтерфейсів, здатні самостійно створювати складні веб-додатки й адаптувати їх під різні пристрої та платформи.

  Чому варто вчити Front End з FoxmindEd

  Навчальний центр FoxmindEd пропонує унікальну програму навчання, де кожен студент отримує підтримку від досвідченого ментора. Робота з ментором максимально наближена до робочої обстановки в сучасній ІТ-компанії. Ментор виступає в ролі замовника, але водночас допомагає студенту з вирішенням завдань, проводить код рев’ю, пропонує навчальні матеріали.

  Така робота дає змогу не тільки глибше зрозуміти матеріал курсу, а й навчитися застосовувати його на практиці, працюючи над реальними проєктами та вирішуючи актуальні завдання розробки.

  Наступний етап розвитку на шляху отримання оффера

  Після успішного завершення курсу студенти можуть продовжити навчання на проєкті. Там вони можуть застосувати свої навички в реальній роботі, створити професійне портфоліо та підвищити шанси на отримання пропозицій про роботу від провідних компаній в індустрії.

  Програма лояльності
  Перейти