Java Month: беріть участь в подіях та отримайте можливість виграти суперприз! 🎁
Дізнатися більше
18.07.2022
3 хвилин читання

Як увійти в IT не програмісту?

Хочу працювати в IT, але не хочу бути програмістом. Що робити?

Тестувальники

Тестувальники (QA). Ця сфера вже дуже переповнена. Йти в неї варто тільки в тому випадку, якщо ви відчуваєте прямо вроджену тягу шукати баги і відчуваєте задоволення, коли знаходите проблему. Ок, в цьому випадку йдіть в тестування. Єдино, краще звернути увагу на Automation QA. Так, це складніше, але і конкуренція менше.

HR / рекрутинг

Фахівці цих сфер часто працюють спільно або навіть поєднуються, але взагалі це два різних напрямки. Рекрутер працює з кандидатами на роботу, шукає фахівців на відкриті вакансії, а HR взаємодіє вже з співробітниками всередині компанії. Обидва напрямки цікаві, вимагає від вас вміння роботи з людьми.

Менеджмент (Project Manager, PM)

Зараз дуже хороший попит на менеджерів в ІТ. Про затребуваності сфери можна судити хоча б по величезній кількості конференцій для PM. Цікава професія, трохи нервова, а й добре оплачувана. Якщо вам подобається вирішувати складні завдання і координувати роботу людей — ця робота для вас.

📢 Підпишись на наш Ютуб-канал! 💡Корисні відео для програмістів вже чекають на тебе!

🔍 Обери свій курс програмування! 🚀 Шлях до кар’єри програміста починається тут!

Бізнес-аналітик (Business Analyst, BA)

Менш популярна в нашій країні спеціальність, яку часто поєднують з РМ. Професія цікава, а хороших ВА відривають з руками. Це дуже цінна людина, його завдання — розібратися у всіх процесах, які придумали замовники; розписати все і розповісти в деталях PM і програмістам; відповісти на питання, на які не в змозі відповісти замовник. Я б радив вибирати цю спеціальність, якщо ви вже фахівець в якійсь області, але хочете перейти в ІТ. Наприклад, ви фахівець в суднобудуванні або в аграрній сфері — не важливо. Ви будете незамінним аналітиків в ІТ-компаніях, які створюють софт для цієї області.

Менеджер з продажу (Sales Manager)

Дуже важлива людина в ІТ сфері. Якщо ви вже були менеджером з продажу в якійсь іншій області і вмієте продавати свій продукт, то точно варто спробувати перейти в ІТ. Це інший рівень, але і зовсім інші зарплати.

Сергій Немчинський
CEO FOXMINDED
Додати коментар

Ваш імейл не буде опубліковано. Обов'язкові поля відзначені *

Зберегти моє ім'я, імейл та адресу сайту у цьому браузері для майбутніх коментарів