13.02.2024
3 хвилин читання

Java Month: ставайте частиною спільноти світового масштабу!

Java Month у навчальному центрі FoxmindED — це період, присвячений заходам та активностям, пов’язаним з мовою програмування Java. 

Наша мета — надати вам можливість заглибитися у світ Java та показати як за максимально короткий час можна опанувати цю мову з нуля до отримання першого офферу, а також розширити знання, якщо ви вже маєте певний досвід роботи з Java.

Аби знайомство з мовою було максимально комфортним та повним, ми підготували спеціальні активності. Починаючи з 14 лютого, з Дня комп’ютерника, на вас чекає місяць активностей: квізи, квести, практичні вебінари та сесії написання коду з ментором, аналіз ринку зайнятості з експертами та батл з secret guests!

Серед всіх учасників місяця, хто опанує активності, визначені в умовах участі, ми розіграємо суперприз: Кар’єрну консультацію з Сергієм Немчинським.

Ми зібрали усі події у календар і з 14.02 по 12.03 будемо по черзі відкривати той чи інший захід нашого Java Month. Слідкуйте за оновленнями на сторінці Java Monthаби точно не пропустити нічого важливого! 


Період проведення активностей: 14.02.2024 – 12.03.2024

Вартість: безкоштовно


*Ми не співпрацюємо з резидентами рф і рб

Додати коментар

Ваш імейл не буде опубліковано. Обов'язкові поля відзначені *

Зберегти моє ім'я, імейл та адресу сайту у цьому браузері для майбутніх коментарів