Станьте частиною спільноти світового масштабу!
Про Java Month
Бажаєте опанувати мову програмування, яка здатна працювати на будь-якому пристрої на Землі та навіть у космосі? Хочете, аби код можна було написати раз, а потім запускати його всюди? Тоді вам точно варто придивитись до Java!

Java – це не тільки технологія, це ще й величезне ком’юніті інженерів світового масштабу, частиною якого ви можете стати й створювати надзвичайні речі.

Аби знайомство з мовою було максимально комфортним та повним, ми підготували спеціальні активності. Починаючи з 14 лютого, з Дня комп’ютерника, на вас чекає місяць активностей: квізи, квести, практичні вебінари та сесії написання коду з ментором, аналіз ринку зайнятості з експертами та батл з secret guests! Серед всіх учасників місяця, хто опанує активності, визначені в умовах участі, ми розіграємо суперприз: Кар’єрну консультацію з Сергієм Немчинським.

Ми зібрали усі події у календар, з 14.02 по 12.03 ми будемо почерзі відкривати той чи інший захід нашого Java Month. Слідкуйте за оновленнями на цій сторінці чи підписуйтесь на розсилку аби точно не пропустити нічого важливого!

Це можливість поглибити знання, отримати досвід, який знадобиться на реальних проєктах у майбутньому.

Аби взяти участь у Java Month потрібно пройти попередню реєстрацію.
Реєструйтесь зараз!
Участь безкоштовна!

Умови участі

Переваги Java

Можливість впливати на розвиток технологій
Майже в усіх галузях, навіть в контролерах NASA теж використовується JAVA
Стабільність та довгострокові проєкти
Медіанна зарплата Java-розробників в Україні (залежить від комерційного досвіду, міста, рівня англійської мови, типів компанії та ін.) $750 – $3500 (джерело – DOU.ua)
Велика активна спільнота
Велика екосистема перевірених бібліотек і фреймворків для різних випадків використання, що розширює можливості мови
Незалежність від платформи
Програми на Java можна запускати на будь-якому пристрої з віртуальною машиною Java (JVM), що робить їх незалежними від платформи
Об’єктно-орієнтоване програмування
Java є об’єктно-орієнтованою мовою, що робить її більш практичною та ефективною для керування складними програмними системами
Статична типізація
Java використовує статичну типізацію, що дозволяє виявляти помилки на етапі компіляції програми

Курси від Foxminded

Етапи вашого навчання

Ваш план навчання з нуля до спеціаліста рівня Strong Junior
з комерційним досвідом роботи.
1
Java
Start
Ваша стартова
сходинка у свiтi
Java
2
Java
Tools
Тут ви навчитеся писати прості програми, запускати їх на виконання
3
Java
Spring
Разом з ментором ви пройдете увесь шлях до Junior Java Developer
4
Навчання
на проєктi
Отримаєте комерційний досвід для свого
резюме
5
Strong Junior Java Developer
Впевнені у своїх знаннях крокуєте до
офферу мрії
6
Middle/Senior
Java Developer
Проходите нашi advanced курси, щоб скорiше стати middle/senior спецiалiстом

Автори курсів

Сергій Немчинський
Автор курсів Java Start, Java Tools
CEO FoxmindEd

27 років у програмуванні, з них 15 років у Java. Certified Scrum Master, з 2008 року працював і проводив тренінги в Luxoft, NetCraker, IntroPro. Провів 50+ тренінгів у сфері IT. Більше 350К підписників на освітньому YouTube каналі.

Антон Гусєв
Автор курсу Java Spring
TECHNICAL LEAD

Встиг попрацювати системним адміністратором, дизайнером поліграфії, керівником відділу пре-прес на великому виробництві. Прийшов в IT 12 років тому.

Сергій Сучок
Керівник проєкту №1
TECHLEAD, JAVA SENIOR

Понад 15 років в IT. Завжди намагаюся зробити так, щоб студент засвоїв інформацію максимально ефективно. Понад 40 моїх студентів, яких спочатку лякала невідомість шляху вирішення завдань – все ж побороли свої страхи та знайшли гідну роботу в IT.

Олександр Сульженко
Керівник проєкту №2
SENIOR JAVA DEVELOPER

Маю досвід розробки enterprise додатків на Java – 9 років, в Globallogic, Eleks, Ciklum, а також досвід управління командою розробників. Працюю з Java 8-14+, TypeScript 3.x, Spring, JS, Angular 9 та інш. Більше 5 років навчаю студентів.

Як відбувається навчання?

Відгуки студентів

5
JAVA SPRING
JAVA SPRING JAVA SPRING

Пройшов курс Java mentoring. Про foxminded я знав з 2016 року, з каналу Сергія Немчинського. Оскільки він мені найчастіше траплявся, коли я шукав ролики про нагальні теми в програмуванні. З того часу я встиг попрацювати frontend-розробником і з часом дійшов до того, що backend ближче до душі, а саме статично типізовані мови. Одразу записався у foxminded у java mentoring. Для людини, яка колись навчалася повністю самостійно, і тепер побачила формат навчання з ментором це було дивом. Бо синтаксис мови, фреймворк це механічні навички. А ось натхненність на код, правильні підходи до задачі, до побудови рішення, спосіб мислення – ці навички допомагають у будь-яких ситуаціях. Я це все знайшов на ментрингу. Особливо хочу подякувати своєму ментору Mykola Lykhozhon, який вів мене цим тернистим шляхом. Вважаю, всі знання, які дав мені ментор дуже цінними. Як приклад, правильно називати методи і писати осмислені тести, на мою думку, одні з важливих і крутих навичок. Це мені мій ментор забив на генному рівні ))) і таких прикладів багато. Величезне спасибі, Mykola Lykhozhon!

5
НАВЧАННЯ НА РЕАЛЬНОМУ ПРОЄКТІ
НАВЧАННЯ НА РЕАЛЬНОМУ ПРОЄКТІ НАВЧАННЯ НА РЕАЛЬНОМУ ПРОЄКТІ

Foxminded дає можливість не тільки отримати всі необхідні знання, а також пройти РЕАЛЬНУ практику На РЕАЛЬНОМУ проєкті! З використанням популярних технологій та сервісів, у команді з найдосвідченішим тих. Лідом. Такого не дає жоден навчальний центр чи курси. У всіх інших випадках ви в кращому випадку зберете простенький курсовий проєкт, у той час як з Foxminded ви братимете участь у розробці комерційної програми. Це дає вам чималу фору під час пошуку своєї першої роботи розробником!

5
НАВЧАННЯ НА РЕАЛЬНОМУ ПРОЄКТІ
НАВЧАННЯ НА РЕАЛЬНОМУ ПРОЄКТІ НАВЧАННЯ НА РЕАЛЬНОМУ ПРОЄКТІ

Foxminded – школа, де можна отримати реальний перший досвід, дуже важливий для новачка, над реальним проектом із професійним наставництвом. Рекомендую, для тих хто хоче заощадити час та нерви на навчанні! Окреме дякую Сергію – ти крутий ))

5
НАВЧАННЯ НА РЕАЛЬНОМУ ПРОЄКТІ
НАВЧАННЯ НА РЕАЛЬНОМУ ПРОЄКТІ НАВЧАННЯ НА РЕАЛЬНОМУ ПРОЄКТІ

Навчався на менторингу і на проекті (Java). Отримав оффер. Дякую Сергію Немчинському за відео, які мотивували мене світчнутись в IT, і за толкові курси по програмуванню!!! Команді Foxminded вдячний за проведення навчання і організаційну роботу! Успіхів вам!

5
НАВЧАННЯ НА РЕАЛЬНОМУ ПРОЄКТІ
НАВЧАННЯ НА РЕАЛЬНОМУ ПРОЄКТІ НАВЧАННЯ НА РЕАЛЬНОМУ ПРОЄКТІ

Навчання на проекті в FoxmindEd набагато ефективніше, ніж традиційні курси з програмування, де вчать синтаксису, фреймворку і т.п.
Майбутньому розробнику дається можливість не просто розібратися в синтаксисі мови, його недоліках та сильних сторонах, або в новому фреймворку. Він також на своєму досвіді розуміє, що таке командна робота, чистий код, естімація завдань, сам вивчає чужий код, використовує загальноприйняті підходи до реалізації нових фіч, – словом, вчиться бути повноцінним розробником, а не trainee, який просто добре знає теорію.
Теорію можна освоїти самостійно, чого не скажеш про навчання на проекті – тут без команди не обійтися. Саме все перераховане вище і дозволило мені без проблем стати Java програмістом

5
НАВЧАННЯ НА РЕАЛЬНОМУ ПРОЄКТІ
НАВЧАННЯ НА РЕАЛЬНОМУ ПРОЄКТІ НАВЧАННЯ НА РЕАЛЬНОМУ ПРОЄКТІ

Мені командне (на проекті) навчання дуже сподобалося. Особливо у ментора Євгена Смородського. Наближено до реального проекту. Дуже багато фідбек було на колл, код-рев’ю. Мотивації було більше при заняттях в групі.

5
JAVA SPRING
JAVA SPRING JAVA SPRING

Пройшов курс по Java-розробці і відразу порекомендував всім друзям, однокурсникам, і Вам теж рекомендую). По пунктах: Навчання проходив у формі менторинг, де моїм наставником був Антон Гусев- людина, якій я безмірно вдячний як за підтримку і контроль як під час навчання, так і за поради після його закінчення. Сам курс включає в себе шлях з самого знайомства з мовою до роботи з додатковими фреймворками і перетворення звичайного консольного застосування в справжнє джерело знань і умінь з усіх можливих джерел інформації. Саме концепція реальних практичних завдань і самостійного пошуку вирішення проблем дала мені немислимий результат і досвід.

5
JAVA SPRING
JAVA SPRING JAVA SPRING

Протягом 9 місяців я проходив курс Java Spring разом з ментором. Закінчив близько 60 –70% всіх завдань і вирішив створити резюме і знайти роботу. Влаштувався стажером у місцеву айті компанію з переходом на джуна через 2 місяця.
Дуже сподобався формат навчання — менторинг навчив працювати самостійно, правильно шукати інформацію та грамотно підходити до вирішення завдань. Якщо застряєш на завдання, ментор підкине корисний матеріал, приклад правильної реалізації і навіть пояснить у розумі, що і як потрібно. В цілому, дуже крутий курс, який качає ті навички, про які мало хто говорить, але які є важливими при роботі. Дякую команді FoxmindED за їх роботу і старання!

5
JAVA SPRING
JAVA SPRING JAVA SPRING

Пройшов навчання Java на курсі менторинг. Сподобався сервіс. Відмінно спрацювався з ментором, завдяки якому вдалося освоїти великий і непростий навчальний матеріал. Методика навчання через практичні завдання на мою думку повністю себе виправдала і відмінно працює! Спасибі Foxminded

5
JAVA SPRING
JAVA SPRING JAVA SPRING

Сьогодні отримав сертифікат про закінчення курсу менторинг по java. Але ще раніше я знайшов роботу. Дуже вдячний Foxminded за навчання. Менторинг – це, мабуть, найкращий формат. Коли сам перериєш половину інтернету в пошуках відповіді, то запам’ятовується все як то краще, а ще попутно багато чого нового дізнаєшся). Ну і природньо, що доводиться самому багато мізками ворушити. Ментор, Михайло Червінко, дуже допомагав в процесі всього навчання, при цьому саме допомагав, а не робив за мене. Направляв в потрібну сторону. Вважаю його справжнім професіоналом. Вчитися звичайно треба багато.. Але система завдань побудована так, що в процесі їх виконання ви познайомитеся з основними фреймворками, необхідними для роботи. Головний плюс, що ви не просто прочитали, а виконали всі своїми руками, і в процесі виконання і натиканія на різні підводні камені дізналися багато тонкощів. Вообщем всім, хто хоче навчитися, я можу порекомендувати дані курси. Але ще раз повторюся – працювати доведеться багато. Дуже багато. Без цього нікуди.

5
JAVA SPRING
JAVA SPRING JAVA SPRING

Пройшов менторинг по Java. Продумана програма, дають технології затребувані на даний момент, і найголовніше – робота з ментором. Ментор вкаже на недоліки в коді, які програміст не побачить, і не допустить до наступного завдання, поки недоліки не виправлені. Особлива подяка моєму менторові Богдану Сіренко – перевіряв роботу строго, але всі зауваження по справі, підказував в якому напрямку рухатися, величезна кількість тонкощів завдяки йому засвоїв, які б самостійно або на звичайних курсах навряд чи б вловив. Загалом величезне спасибі FoxmindEd!

5
JAVA SPRING
JAVA SPRING JAVA SPRING

Спасибі за ваш курс по Java, він мені допоміг вивчити, в доступній формі для розуміння, стек технологій з яким самому було б важко або взагалі не реально розібратися. Також велике спасибі моєму менторові Костянтину Космачевський, котрий завжди підбадьорював і допомагав вирішити складні завдання.

5
JAVA SPRING
JAVA SPRING JAVA SPRING

Отримав перший job offer завдяки навчанню на курсі Java. Програма менторинг істотно відрізняється від звичайних курсів тим, що всі завдання мають практичний характер. Відповідно, коли на співбесіді закінчуються питання про принципи ООП і починаються завдання з різного роду хитрощами, то відчуваєш себе впевнено.

5
JAVA SPRING
JAVA SPRING JAVA SPRING

Хочу подякувати команді foxminded за ті знання і навички, які я отримав в ході проходження курсу Java. Хоч я і не встиг його закінчити, тому що влаштувався на роботу, в іншому випадку, я б це зробив обов’язково. Раджу цей курс тим, хто вже більш-менш знайомий з Java SE і хоче розвиватися далі, але заплутався у всіх цих додаткових бібліотеках, технологіях, що в якому порядку вчити і т.д. Я в цьому самостійно не розібрався. Про foxminded я дізнався на youtube каналі Сергія Немчинського. Ще хочу сказати, що всі завдання на цих курсах ви будете виконувати на 100% самі. Ментори лише вкажуть на ваші помилки і можуть натякнути на вірний шлях, якщо ви вже зовсім загубилися і не знаєте що робити. Також є загальний чат, де ви можете задавати питання і обговорити вашу проблему з іншими учнями.

5
JAVA SPRING
JAVA SPRING JAVA SPRING

Я прийшов на навчання з твердим переконанням стати програмістом з нуля. Не вірте, коли чуєте що це просто і весело. Це важка праця, в першу чергу ВАША. Компанія і ментор максимально його направлять і оптимізують під те, що дійсно треба на роботі. За що їм особливо вдячний (Якщо потрапили до Олександра Сульженко вважайте виграли в казино). Але знайте, працювати над собою доведеться чимало.

5
JAVA SPRING
JAVA SPRING JAVA SPRING

Пішов з 90% курсу Java отримавши свій перший оффер. Це зайняло 8 місяців, без попереднього досвіду, 3-4 год щодня на навчання та виконання завдань. Однозначно рекомендую. Є свої недоліки, наприклад, не вистачає контролю теоретичних знань на кінці виконання тасків (якихось тестів, переліку маст-ноу питань, які потім з вас запитуватимуть на співбесідах), але загалом, навчання на цих курсах під менторством дуже хорошого спеціаліста – Миколи Лихожона, допомогло мені досягнути поставленої мети

5
JAVA SPRING
JAVA SPRING JAVA SPRING

Я працював у компанії Big4 Audit World понад 5 років. Рік тому я зрозумів, що програмування – моя справжня пристрасть. Отже, я почав навчатися на онлайн-курсах. Після вивчення основ програмування на Java мені потрібно було більше практики, тому я знайшов Foxminded. Навчався у Олександра Сульженка та брав участь у проекті LMS під його керівництвом.
Я хотів би сказати найбільше ДЯКУЮ Олександру Сульженку. Тому що його досвід роботи в архітектурі, психології та менеджменті дійсно високий. Він показав мені больові точки в моєму коді: відсутність хорошого стилю коду, слабку архітектуру, і показав шляхи вирішення проблем. Також він консультував мене під час пошуку роботи та співбесіди, намагаючись дати поради та правильні запитання, щоб отримати найкращу роботу. Під час навчання на проекті він проявив себе як професіонал, який вміє приймати рішення на проекті та може описати, чому його рішення може бути кращим за інші.

5
JAVA SPRING
JAVA SPRING JAVA SPRING

Пройшов курс на 70%, і вирішив почати шукати роботу, протягом двох тижнів отримав оффер на джуніор позицію. Довелося крім курсу вчити багато питань по core java, що на курсі не дається. Треба це враховувати! Бек-граунд: до приходу на курс знав Java core на практиці (навчальної) і трохи sql. Міг написати невелике консольні додаток і пов’язати це з БД. На курс foxminded витратив місяці 3.

5
JAVA SPRING
JAVA SPRING JAVA SPRING

Пройшов курс Java EE, процесом і результатом задоволений. Хочу сказати велике спасибі менторові Андрію Нікітіну та компанії в цілому. Доповнення – перше ж інтерв’ю на junior java developer було вдалим, отримав оффер. Так що ще раз спасибі компанії.

5
JAVA SPRING
JAVA SPRING JAVA SPRING

Проходив курс по Java, було непросто. За півроку навчання пройшов трохи більше половини курсу і це дозволило знайти роботу Java розробником. На роботі використовуємо Java EE без Spring. Познайомитися з Spring тільки планую. Раджу всім курс по Java у кого є якісь теоретичні знання і хто хоче отримати практичний досвід наближений до реальних завдань.

5
JAVA SPRING
JAVA SPRING JAVA SPRING

Хотів би подякувати за такого чудового ментора, як Дмитро Киричук, який дійсно приділяв достатньо уваги до процесу навчання, завжди знаходив на мене час, максимально викладався в прагненні наштовхнути мене на пошук оптимального рішення і при цьому був достатньо вимогливий. Порівнюючи себе сьогоднішнього із собою річної давнини це дійсно дві різні людини, я і раніше займався тим що вивчав java технології по відео-підручникам або tutorials, але по завершенню цього курсу з’явилась впевненість та усвідомлення того чим я займаюсь. Тому я щиро дякую не тільки своєму ментору, а й Вам за те що дійсно здобув необхідні знання і навички.

5
JAVA SPRING
JAVA SPRING JAVA SPRING

Я типовий світчер: мені 40, працював перекладачем, закінчив річний курс по Computer Science в Канаді і не знав, як знайти роботу.
Провчився в FoxmineEd з ментором близько місяця. Пройшов інтерв’ю, не пов’язане з Java (PHP / MySql back-end). Але більшість поставлених запитань так чи інакше були пов’язані з тим, що ми проходили на першому уроці курсу, присвяченому чистому коду: статичні методи, Git, Сінглтон. Я отримав роботу.
Рекомендую курси FoxmindEd тим, хто дійсно хоче стати розробником, для того, щоб вивчити реальні робочі процеси і інструменти (Git, код рев’ю, кращі практики), яким не вчать в університеті.

5
JAVA SPRING
JAVA SPRING JAVA SPRING

Прийшов на курси FoxmindEd з семирічним досвідом програмування та після інших курсів. Першу задачу зробив за півгодини, потім, озброївшись знаннями чистого коду, просидів над нею ще півтори години. Мій ЯЖПРОГРАМІСТ був осоромлений коментарем з 14 пунктів, що в моєму коді не так.
Навчався 12-15 годин на тиждень протягом 9 місяців. Стикався з типовими ситуаціями, коли у мене все працює, а у ментора ні (потім виявилося, у нього лінукс). Одного разу витратив три дні, щоб знайти баг, який пофіксився за 5 хвилин. Словом, все, що ми любимо в програмуванні.
Потрапив на реальний проект ще до закінчення навчання. За рік і 9 місяців став мідл, тобто тру програмістом. Всім успіхів!

5
JAVA SPRING
JAVA SPRING JAVA SPRING

Курси від Foxminded дали мені можливість розвинути свої навички як програміста і отримати перший job offer. Я вважаю, що підхід у навчанні в Foxminded, а саме робота з ментором-дослідним програмістом, дає можливість досить швидко отримати відповідні знання та навички, а також є істотним мотивуючим фактором.

5
JAVA SPRING
JAVA SPRING JAVA SPRING

Моє навчання на менторському курсі FoxmindEd тривало близько двох тижнів. Я встиг порівняти курс з попередніми курсами по Java, які я відвідував – курс Foxminded більш результативний. Ментор, який може відповісти на питання, підказати, куди рухатися, дуже допомагає і вселяє впевненість.
Тут тобі не ставлять завдання «написати шматок коду, щоб закріпити тему». Тут ти підключаєшся до проекту і тобі доводиться використовувати всі інструменти розробника, починаючи від IDE і закінчуючи CI / CD. Цей проект можна додати в портфоліо, що величезний плюс – по собі знаю, як рекрутери дивляться на програмістів без досвіду.
А через два тижні мені запропонували пройти співбесіду на комерційний проект, і я перестав був студентом, а став справжнім програмістом. Тому я і вважаю підхід Сергія Немчинського більш ефективним, ніж інші альтернативи.

5
JAVA TOOLS
JAVA TOOLS JAVA TOOLS

Курс навчив спокійно орієнтуватися в процесі командної розробки, в інструментах, призначення яких раніше не могли пояснити простими виразами програмісти: debag, GIT, Bitbucket, Stash, Maven … Став непогано розбиратися в Eclipse, навчився створювати web-проекти на Java, з підключеною PostgreeSQL. За результатами проходження вважаю, що ці два тижні заощадили мені більше півроку життя. І, мабуть, виключили можливість загрузнути в нескінченній кількості і складності доступних інструментів.

5
JAVA TOOLS
JAVA TOOLS JAVA TOOLS

Дякую за даний вступний курс, він виконав для мене два завдання: перше це ви зекономили мені масу нервів і часу освоєнні інструментаріїв, знаю багато людей, які так і не почали бути програмістами, тому що тупо не змогли встановити весь цей зоопарк ПО. Вважаю, що ви потрапили в яблучко і тренінг буде затребуваний. Друга і несподівана мета – я зрозумів, що девелопер це не тільки все навколо коду, це ще і навколо всього того, щоб це код запустити.

5
JAVA TOOLS
JAVA TOOLS JAVA TOOLS

Ключова особливість даного курсу – гранична концентрація на практичну сторону організації процесу навчання і подальшої роботи джава-девелопера. Більшість інших навчальних курсів з мов програмування досить поверхово приділяють увагу тому, щоб, по-перше, допомогти неофітові грамотно розгорнути весь “тулінг” (або хоча б розповісти, що потрібно в реальній роботі), по-друге, окреслити напрямки “головних ударів” в подальшому навчанні. Сергій, наймудріший джава-лисиць в українському сегменті інтернету, “бере вас за руку” і ставить на правильний шлях, вручаючи “провідну нитку Аріадни”, наполегливо і систематично дотримуючись якої початківець розробник обов’язково знайде навички та компетенції, необхідні для отримання роботи та подальшого професійного розвитку в світі Java. Висловлюю щиру подяку команді FOXMINDED і Сергію особисто за наведення порядку в хаосі мого емпіричного досвіду, отриманого в процесі входження в IT в результаті кавалерійського наскоку “з шашкою наголо” і без плану ? Тепер план є. Йдемо далі.

5
JAVA TOOLS
JAVA TOOLS JAVA TOOLS

Спасибі всій команді Foxminded, окреме спасибі Сергію і Тані. Класний тренінг! Спочатку думав, що в цьому тренінгу “новачок” тільки Я і назва курсу, але зараз розумію, що до біса приємно хоч “щось” все таки почав розуміти. Ви круті!

5
JAVA TOOLS
JAVA TOOLS JAVA TOOLS

Я прослухав курс «Інструментарій для новачків Java». Все дуже круто, дуже позитивно, море інформації, дуже багато дрібних корисних нюансів, які самостійно досить складно десь знайти, тому дуже класно. Сергій, як завжди, дуже крутий викладач, пояснює дуже доступно і все просто круто. У двох словах хотілося б сказати, що основна цінність курсу полягає в тому, що у новачків пропадає якийсь бар’єр в тому, що при найменшій помилці і якійсь проблемі відразу пропадає бажання займатися далі java. Цей курс якимось чином спрощує цей процес і стає легко, і ось ці знання, скажімо так, дуже допомагають.

5
JAVA TOOLS
JAVA TOOLS JAVA TOOLS

Я пройшов курс «Інструментарій java для новачків». Що дає цей курс? Якщо уявити собі світ Java як безкрайній океан, який вам треба переплисти, то цей курс дозволяє вам не просто плисти на схід, а плисти до острівців, на які ви можете покластися. Власне, таким чином у вас буде напрямок і буде можливість перепочити, тому що ви не будете там поодинці. І я вважаю, що це дуже важливо.

5
JAVA TOOLS
JAVA TOOLS JAVA TOOLS

Я прослухав курс по інструментарію Java для початківців і так як я людина, яка -енну кількість років тому останній раз писав код, і це моя перша мова для програмування, хочу сказати, що тут було дуже багато моментів, які навряд чи десь знайдеш. Для тих, хто думає чи варто цей курс грошей, які за нього просять – відбивається на всі 100 відсотків. Якщо ви думаєте, навіть не думайте, підписуйтесь, приходьте на навчання.

5
JAVA TOOLS
JAVA TOOLS JAVA TOOLS

Мене звуть Віктор і в програмуванні я не новачок, але в java все, що я до цього моменту вивчав, було тільки самостійно. Тому щоб не винаходити велосипед, коли побачив назву курсу від Сергія Немчинського, то я звичайно ж для себе побачив можливість в тому що: “Слухай, прочитай нарешті інструкцію, а краще послухай гуру який присвятив цьому дуже багато часу і може дійсно розповісти багато таких речей, на які сам ти не витратиш стільки часу “. Тому що всі ці особливості, знаю з власного досвіду, пишуться кров’ю і потом, і червоними очима, і 27 години на добу, і так далі. Тому звичайно ж краще все отримати відразу в готовому вигляді, отримати рейки і напрямки і штовхати свої вагончики вперед і вгору.

5
Java Start
Java Start Java Start

Java Start – це короткий але дуже інформативний курс. Доступною мовою описаний ООП, досить складні для розуміння поняття класів об’єктів, абстрактних класів, методом, їх перевантаження, наслідування і поняття інтерфейсу. Шкода не вистачило часу курсу більш детально розглянути Колекції. Так що спасибі, корисний курс.

5
Java Start
Java Start Java Start

Пройшов курс Java Start і сподобалося, так як став краще орієнтувати в ООП і приємно, коли розумієш це, познайомився з інтерфейсами і тд, мені сподобалося)

5
Java Start
Java Start Java Start

JAVA START для мене дійсно СТАРТ. Тобто я взагалі 0. В цілому курс хороший, але для того щоб знання не були віднесені вітром кудись я його пройшов 4 рази. 1 раз просто повторюючи за Сергієм Немчинским, а решта 3 намагаючись виконати завдання. Крім цього не просто повторював, а намагався зрозуміти що куди. Якщо просто прослухати і повторити все в відео я б нічого не запам’ятав. Пройти кілька разів і посидіти поміркувати дуже хороший профіт. Окремо згадаю підключення в курсі до Слаку. Я як типова сором’язлива людина подумав, ну кого я запитаю, кому воно треба мені підказувати і допомагати? Але я помилився, по-перше сам Сергій не раз відповідав на мої запитання і по циклу, і по тому навіщо потрібні абстрактні методи, так і по дрібницях підказував, плюс є кілька активних хлопців які теж дають підказки в тому що не зовсім зрозуміло. Тобто коли сидиш і зовсім не розумієш “чому”, є у кого запитати, мене вже раз 5 це врятувало. Висновок, я не пошкодував що купив курс, для мене це дійсно старт і я оцінюю як старт хороший.

5
JAVA SPRING
JAVA SPRING JAVA SPRING

Мені подобається курс! Все дуже схоже як на реальній роботі. Немає нагромадження зайвим матеріалом. Для мене Ваш курс має величезне значення. Спочатку думав просто придивитися до професії. Але в міру поглиблення в матеріал, приходить відчуття що хочу працювати саме в цьому.

5
Java Start
Java Start Java Start

Курс скінчив, але в деяких деталях варто розібратися. Звичайно ж, щось здалося незрозумілим з першого разу, але якщо розбиратися окремо і гуглити, то все стає зрозуміло. Поки що попрактикуюсь, переходитиму курс і набиватиму руку, але незабаром планую записатися на менторинг. Загалом курс сподобався, Сергій Немчинський чудово представляє матеріал, розбавляючи теорію жартами. Загалом залишився задоволений, дякую!

5
Java Start
Java Start Java Start

Привіт, я вже закінчив Java Start і зараз на середині інструментарію. Дуже задоволений, враження такі, що знайшов те що шукав. На менторинг вже після інструментарію перейду)

5
JAVA SPRING
JAVA SPRING JAVA SPRING

Протягом 9 місяців я проходив курс Java Spring разом з ментором. Закінчив близько 60 –70% всіх завдань і вирішив створити резюме і знайти роботу. Влаштувався стажером у місцеву айті компанію з переходом на джуна через 2 місяця.

Дуже сподобався формат навчання — менторинг навчив працювати самостійно, правильно шукати інформацію та грамотно підходити до вирішення завдань. Якщо застряєш на завдання, ментор підкине корисний матеріал, приклад правильної реалізації і навіть пояснить у розумі, що і як потрібно. В цілому, дуже крутий курс, який качає ті навички, про які мало хто говорить, але які є важливими при роботі. Дякую команді FoxmindED за їх роботу і старання!

Всі відгуки

Переваги Foxminded

Менторинг — найефективніша методика
При навчанні з ментором студент вирішує завдання самостійно, а ментор допомагає впоратися зі складнощами. Це ефективніше, ніж курси лекцій або завдання для самостійного рішення
Ментори — професіонали
Ментор — це не вчитель-теоретик, а спеціаліст-практик рівня middle або senior, який працює над подібними задачами, знає індустрію зсередини, її підводні камені та кращі практики
Без лекцій, тільки практика
Ви не платите за лекції і теоретичний матеріал, адже це все можна знайти в інтернеті безкоштовно
Завдання із реального життя
Ми не складаємо абстрактні завдання, а беремо конкретні задачі, з якими стикається розробник при роботі з клієнтами, і які чекають на програміста в подальшому
Навчання онлайн з будь-якої точки світу
Наше навчання спочатку створювалося як дистанційне, ми кілька років працюємо в онлайні і наші навчальні процеси вже досконало відпрацьовані
Проєкт у CV
Після проходження наших курсів з навчанням на проєкті новачок отримує перші місяці досвіду і щонайменше один проєкт в портфоліо

Вартість курсів

Java Start
2 450 грн
|
80 USD

за курс

Зареєструватись
Java Tools
2 950 грн
|
105 USD

за курс

Зареєструватись
Java Spring
8 000 грн
|
220 USD

за місяць

Зареєструватись
Проєкт 1: Java
8 000 грн
|
220 USD

за місяць

Зареєструватись
Проєкт 2: Java
8 000 грн
|
220 USD

за місяць

Зареєструватись

Пропозиція місяця

Отримай максимальний пакет знань, щоб почати програмувати на Java!
Java Start
2 450 грн | 80 USD
за курс
+
Java Tools
2 950 грн | 105 USD
за курс
=
2 800 грн | 95 USD
5 400 грн | 185 USD
Зареєструватись
Сертифікат про закінчення

Сертифікат про закінчення

Після закінчення курсу Java Start та Java Spring ми видамо вам сертифікат, що свідчить про успішне завершення відповідної програми і підтверджує вашу кваліфікацію з обраного курсу.

Реєстрація

Ми не співпрацюємо з резидентами РФ та РБ!

    Виберіть курс:

    Надсилаючи повідомлення, ви погоджуєтесь з нашою офертою.