Сергій Немчінській - автор курсу Java

Автор курсу

CEO FoxmindEd

Сергій Немчинський

Досвіду в програмуванні більше 20 років. Майже 15 з них - в Java. Працював у багатьох софтверних компаніях України. Паралельно викладав в навчальних центрах Luxoft, NetCraker і IntroPro.

Ментори

Євген Смородський

Java Tech Lead

Digicode

6років

В сфері Java

3роки

Викладання

В IT працював як сис. адмін, розробник, PM, ментор. 5 років комерційного досвіду в розробці, 3 роки в якості ментора. Розробляв мікросервіси, інтегрувався з олдскульними монолотами, допилював моноліти і т.д. Вдалося досить багато за ці роки. Маючи великий досвід менторства і розробки, оновив програму Foxminded до оновлених вимог ринку. Від студентів вимагаю в першу чергу вміти шукати і застосовувати знайдену інформацію.

Євген Смородскьий - Ментор курсу Java

Віктор Гогильчин

Java Team Lead

Soft Serve

5років

В сфері Java

4роки

Викладання

До того як стати програмістом, довго працював системним адміністратором. Після закінчення курсів влаштувався на роботу в Eurosoftware на позицію джуніор розробника. Через 3 місяці мене призначили тімлідом. Вже більше 4х років працюю в компанії SoftServe.

Віктор Гогільчін - Ментор курсу Java

Костянтин Космачевський

Java Software Engineer

Epam

>5років

В сфері Java

>3років

Викладання

Комерційного досвіду роботи з Java - більше 5 років. Керував розробкою Building Management System (програмно-апаратний комплекс керування будівлею) в команді до п'яти чоловік. Зараз backend-розробник зі стеком Java, Spring, Spring Boot, Spring Cloud, PIvotal Cloud Foundry, JavaScript, TypeScript, Angular2+

Константин Космачевский - Ментор курса Java

Микола Лихожон

Java Team Lead

Ngoar

10років

В сфері Java

3роки

Викладання

Java розробником працюю вже більше 10 років, в основному, на європейські компанії з представництвами в Києві. Досвіду за цей час накопичилося чимало, тому виникло бажання ним поділитися. Останнім часом розробляв мікро-сервіси як на чистому JEE7 так і з використанням Spring Boot. Цікавлюся JavaScript і стеком технологій пов'язаних з ним.

Лихожон Николай - Ментор курса Java

Дмитро Киричик

Java Software Engineer

FoxmindEd Software

3роки

В сфері Java

1,5року

Викладання

За освітою інженер. Цікавився програмуванням ще зі школи. З 2017 року пишу на Java. Для пояснення незрозумілого, складного а також донесення своєї точки зору, використовую звичайні аналогії і добре знайомі речі з життя слухача. Студентам бажаю бути цілеспрямованими і постійними в прийнятих рішеннях, і, якщо навіть і повільно, але все ж впевнено рухатися до поставлених цілей.

Дмитро Кірічік - Ментор курсу Java

Антон Гусєв

Senior Java Developer

Thomas Cook Group

8років

В сфері Java

2роки

Викладання

Встиг попрацювати системним адміністратором, дизайнером поліграфії, керівником відділу пре-прес на великому виробництві. Прийшов в IT 8 років тому.

Антон Гусєв - Ментор курсу Java

Віталій Гайнулін

Java Developer

Tradelize

3роки

В сфері Java

2роки

Викладання

Ще з дитинства мріяв програмувати, пройшов шлях від Pascal / Delphi, VB до Java. Свого часу проміняв крісло керівника на книги по Java і туманну перспективу стати Junior Software Engineer. Жодного разу не довелося шкодувати про свій вибір.

Віталій Гайнулін - Ментор курсу Java

Андрій Шилін

Java Developer

Epam

2роки

В сфері Java

>3років

Викладання

Комерційного досвіду роботи з java близько 2-х років. Зараз займаю позицію backend- розробника в компанії Epam. Готовий ділитися знаннями з майбутніми java-розробниками.

Шилін Андрій - Ментор курсу Java

Денис Тимофєєв

Java Developer

Стрим (группа компаний МТС)

3роки

В сфері Java

Комп'ютер побачив ще в школі і швидко зрозумів, що це - "моє". Вивчився на програміста в інституті і працюю за фахом. Останні 3 роки - з використанням Java, яку вчив самостійно. Сподіваюся, мій досвід буде корисний іншим.

Тимофєєв Денис - Ментор курсу Java

Герасименко Євген

Senior Java Engineer

BlacBird

7років

В сфері Java

1рік

Викладання

В ІТ свій шлях починав як бізнес-аналітик. У якийсь момент імплементувати вимоги стало набагато цікавіше, ніж їх аналізувати і складати. І в даний момент я Senior Java Engineer, чому дуже радий. Завжди готовий допомогти розібратися і направити в потрібне русло.

Герасименко Євген - Ментор курсу Java

Червинко Михайло

Java Developer

Epam

5років

В сфері Java

З 2015 року працюю Java-розробником. За цей час був key developer на п'яти успішних проектах, cейчас працюю в Epam. На останніх проектах активно використовували тільки нові технології Java11, Spring5, ElasticSearch7 і т.д. Сам я теж колись починав вчитися з курсів по Java Core, знаю як це. У 2018 році викладав Java8, мої студенти вдячні, а я за них гордий, багато влаштувалися розробниками. Мені подобається ділитися досвідом, знаннями, допомагати і мотивувати. Якщо зміг я, зможеш і ти :)

Червінко Михайло - Ментор курсу Java

Нікітін Андрій

Middle Java Developer

DataArt

5років

В сфері Java

1рік

Викладання

З 2015 року працюю Java-розробником. Також люблю освоювати нові технології, оскільки це цікаво і дає свіжий погляд на написання коду - тому маю комерційний досвід з Android, Kotlin, Nodejs. Брав участь в розробці як невеликих продуктів, так і enterprise систем. Із задоволенням поділюся своїм досвідом і допоможу в освоєнні Java!

Нікітін Андрій - Ментор курсу Java

Сіренко Богдан

Software Engineer

SAP

>5років

В сфері Java

1рік

Викладання

Останні 5 років працюю в якості розробника в відділенні Shopping for Airlines, в основному фокусуючись на Java Enterprise проектах. Маю офіційну сертифікацію скрам майстра, certified scaled agile practitioner і оракловскую сертифікацію Java-розробника. Також крім менторських рад можу запропонувати студентам активну практику англійської мови в навчанні, так як вільно їм володію, як в письмовій, так і в розмовній мові.

Сіренко Богдан - Ментор курсу Java

Величко Ігор

Java Developer

Epam

>7років

В сфері Java

3роки

Викладання

Почав працювати в сфері IT в 2013 році. За фахом - математик, маю досвід викладання у ВНЗ, Java вивчав самостійно. Працював на різних проектах, в основному пов'язаних з web. Довелося попрацювати full-stack і back-end девелоперами, QA-автоматизаторів. Навчаючись, не бійтеся помилок - не помиляється тільки той, хто нічого не робить.

Величко Ігор - Ментор курсу Java

Шулепов Владислав

Middle Software Developer

ISS Soft Ukraine

3роки

В сфері Java

1рік

Викладання

На даний момент займаюся розробкою трансляторів і статичних аналізаторів, що змушує занурюватися в нетрі специфікації Java. Вважаю, що головне в розробці - чистий, зрозумілий і підтримуваний код. У певний момент зрозумів, що мені цікаво робити світ навколо краще шляхом навчання і поширення знань, ніж та займаюся останнім часом.

Шулепов Владислав - Ментор курсу Java

Єфіменко Тетяна

Java Developer

Epam

5років

В сфері Java

1рік

Викладання

Мій основний напрямок - веб-додатки. Люблю ділитися знаннями, розумію, як важливо мати досвідченого наставника в самому початку шляху. Студентам хочу побажати не боятися робити помилки.

Єфименко Тетяна - Ментор курсу Java

Івінський Антон

Senior Software Engineer

Brandwatch

8років

В сфері Java

За 8 років встигнув попрацювати над дослідницькими проектами з машинним навчанням в Самсунзі, над високонавантаженими веб сервісами в Яндексі, а з 2016 працював з мікросервісною архітектурою на Java і над потоковою обробкою великої кількості даних в Brandwatch. Викладав 1 рік в Школі Аналізу Даних Яндексу.

Івінський Антон - Java_ментор

Піскачов Ярослав

Java Developer

Fishfacts

3,5роки

В сфері Java

1,5року

Викладання

З 3-го курсу університету працюю Java Backend розробником переважно зі Spring стеком. Також маю невеликий комерційний досвід Android і Angular розробником.

Пискач Ярослав - ментор курсу Java

Єфімов Антон

Software Developer

360 Treasury Systems AG (Deutsche Boerse Group)

8років

В сфері Java

В ІТ уже більше 8 років, був ментором у навчальному центрі компанії NetCracker більше 2-х років. За час роботи стикався з великою кількістю різних технологій, як в області JavaEE таких як JPA, Spring, Spring Boot, SQL (Oracle/MySQL), так і чиста JavaEE - в компанії, яка входить в групу компаній німецької біржі, розробляємо low-latency, Garbage-free (з використанням Java NIO) фінансові сервіси на Java для B2B ринку.

Єфімов Антон - ментор курсу Java

Темченко Ярослав

Java Developer

Vetasi Limited

5років

В сфері Java

Займаюсь програмуванням зі школи, в ІТ сфері з 2013. В університеті займався Front-end напрямом, але з часом зрозумів, що не моє. З Java вже більше 5 років, в комерційній розробці більше 2,5 років. Займався backend-ом на Java для автоматизації бізнес процесів, написанням Telegram ботів, обробкою великих об’ємів даних і зараз займаюсь модульною розробкою на IBM Control Desk.

Темченко Ярослав - Java-ментор

Максимець Євгеній

Senior Software Engineer

Bizzabo

5років

В сфері Java

Те, що я опинюсь в ІТ, зрозумів ще в старшій школі, коли займався олімпіадами по програмуванню. Працювати з Java почав ще в університеті і не шкодую про це вже 5-й рік. Зараз працюю на проекті з великим навантаженням, мікросервісами і реактивними підходами. Люблю ділитися своїм досвідом і трохи помішаний на якості коду. Буду радий, якщо ви отримаєте роботу мрії після моєї допомоги.

Максимець Євген - Java-ментор

Воронов Максим

Scrum Master, Full-stack developer

Yukon Software

7років

В сфері IT

3,5роки

Викладання

Зрозумів, що хочу присвятити своє життя програмуванню ще в 2000, коли вступив до Чернівецького політехнічного технікуму. Волею долі з 2008 по 2013 рік працював у фармацевтичній сфері. В 2013 приєднався до Yukon Software. Зараз займаю позицію Scrum Master в команді більше 20 людей. Стек технологій Java, Spring, Spring Boot, Hibernate, TypeScript, Angular 2+. Мій девіз: “Роби те, що тобі подобається, і ти ніколи не будеш працювати”.

Воронов Максим - Ментор напрямку Java

Бормашенко Михайло

Middle Software Developer

Eleks

3 роки

В сфері IT

У викладанні півроку

Почав програмувати в школі на С++. Граючи в ігри, завжди уявляв, як конкретна дія описана у коді. В університеті знайшов своє покликання в мові Java, на даний момент маю близько трьох років комерційного досвіду на позиції Java Developer. В першій компанії відчув на собі необхідність мати ментора та просто людину, якій можна задати питання по коду чи технологіям, і бути впевненим, що отримаєш розгорнуту відповідь - з часом сам захотів навчати нових спеціалістів.

Бормашенко Михайло - Ментор напряму Java

Крохмалюк Володимир

Java developer

SoftServe

5років

В сфері IT

3роки

Викладання

Працював на проектах різних сфер, використовуючи Java 8-11, Spring, реляційні і NoSql бази данних, мікросервісні та монолітні аплікації, Serveless. Брав учать у PoC& Pre-Sales. 3+ років досвіду викладання.

Крохмалюк Владимир - Ментор напряму Java

Евгеній Єрмоленко

Java Software Engineer

VARTEQ Inc.

3роки

В сфері IT

Гуманітарій. Маю досвід роботи як у невеликому стартапі, так і в ентерпрайзі. Технології, з якими працюю: Java, Spring, AWS Services, Kubernetes, CI/CD solutions, etc. Є досвід проведення презентацій та навчальних лекцій для групи осіб.

Евгеній Єрмоленко - Ментор напряму Java

Ярослав Кульпін

Strong Middle Java Developer

SolringAir

3роки

В сфері IT

<1року

Викладання

З дитинства мріяв стати програмістом просто тому, що сподобалось слово. Жодного разу навіть не думав про інші професії. В результаті вже вдалося попрацювати на іноземних держ проектах і познайомитися з дуже цікавими людьми з різних сфер.

Ярослав Кульпін - Ментор напряму Java

Стань ментором в FoxmindEd

Вакансія
«Ментор навчального напрямку»:

Запрошуємо попрацювати профільних фахівців в якості ментора в навчальну компанію FoxmindEd

FoxmindEd - це навчальна компанія, яка створює нову генерацію розробників.

Ми формуємо наше внутрішнє IT-співтовариство на принципах взаємодопомоги і дружби. Щодня до нас приходять люди, для яких ми намагаємося цілком і повністю відкрити світ інформаційних технологій.

Наша мета - вивчити і працевлаштувати студента на бажану роботу.

Детальніше про роботу ментором в FoxmindEd

Шукаємо крутих менторів
для наших крутих студентів

Пам'ятаєш себе на старті кар'єри? Багатьом з нас не вистачало сильного ментора, який підкаже, направить, обговорить з тобою різні підходи, рішення, тренди.

Менторство - відмінний шанс отримати нові навички, поглянути на старі завдання під іншим кутом зору, структурувати базові знання і, звичайно, допомогти студентам.

Приєднуйся до нашої команди менторів - допоможи і собі, і студентам!

Як це буде виглядати:

1 година
зайнятості в день

Перевірка завдань, відповіді на запитання студентів і надання рекомендацій

Оплата від
кількості студентів

Ти можеш менторити стільки людей, скільки хочеш

2 місяці
випробувального терміну

Ми хочемо переконатися в тому, що кожен з нас якісно виконує свою роботу

Віддалена
робота

Без відриву
від основної роботи

Можливості, які ти отримаєш:

 • Спробуєш себе в якості ментора, а mentorship навички важливі для ролі Lead'а: +1 до твого резюме і особистого бренду
 • Покращиш свої навички комунікації, емпатію
 • Розшириш коло своїх знайомств
 • Сам краще розберешся в нюансах програмування в процесі навчання інших
 • Допоможеш студентам почати бажану кар'єру
 • Додатковий дохід за приємну справу
 • Можливо, зустрінеш ідеального колегу в свою команду;)
 • Реалізація власної/навчальної ідеї разом з групою студентів: свобода в спробах нових технологій, підходів

СТАТИ МЕНТОРОМ

Зверніть увагу!
Ми не співпрацюємо з резидентами РФ та РБ!

  Вкласти резюме


  Связаться с нами

  Связаться
  с нами