МЕНТОРИ C#/.NET | Foxminded - онлайн курсы программирования

Автор курсу

.net developer

Дмитро Лежень

Уже понад 20 років, займаюся виключно IT. Пробував себе в різних напрямках: є досвід роботи бізнес-аналітиком, проектним менеджером, керував командами розробки в якості team lead, керівника відділу розробки, але найбільше задоволення отримую від роботи програміста. Основна спеціалізація - це бази даних і back-end розробка (MS SQL, C#). Маю досвід викладання в школі, в університеті, люблю мотивувати людей, допомагати розібратися в технологіях і інструментах.

Ментори

Володимир Кулібаба

Senior Full-Stack Web Developer

MWDN

20років

В IT сфері

9років

Викладання

Довгий час пропрацював фрілансером, серед особливих проектів хочеться виділити стартап Meshify (IoT), працював в Microsoft в якості інженера з автоматизованого тестування на проекті Amalga (автоматизація діловодства в медицині), отримав практичний досвід по Agile розробки в Scio, розробив мобільний додаток на базі Cordova , і т.д. Не вдаючись в очевидні речі, які потрібні розробникові, як хард і софт Скіл, перед вами відкритий весь світ - отримуйте від життя і від своєї роботи задоволення, як кажуть американці "Hard work rest hardly!"

Роман Демчук

.Net Developer

Remme

3роки

В IT сфері

1рік

Викладання

За цей час попрацював над декількома проектами, на кожному з яких використовувалися різні технології зі стека .Net. Тому є чим поділитися з новачками.

Микола Ананьєв

.Net Developer

Global Fleet Management

2роки

В IT сфері

1рік

Викладання

Працюю в IT сфері 2 роки. До цього в рамках наукової діяльності займався розробкою вимірювальних систем і способів вимірювання (так займався, що довелося запатентувати). На даний момент працюю .Net розробником. Зможу поділитися власним досвідом в .Net розробці і допомогти увійти в IT.

Михайло Логвін

Full stack .net developer

SmartIT

2роки

В IT сфері

1рік

Викладання

Маю майже 2 роки комерційного досвіду розробки на платформі .NET. На даний момент - Full stack .net developer. Готовий підказати і допомогти з будь-якими питаннями щодо моєї спеціалізації.

Кирило Гарикін

Team Lead .Net Developer

7років

В IT сфері

Досвід у комерційній розробці - 7 років. В даний момент працюю в крупній аутсорс-компанії на позиції Team Lead.

Євген Іванов

Full Stack .NET Developer

Artisans

5років

В IT сфері

3роки

Викладання

Програмуванням займаюся більше 5 років, з яких маю 3.5 роки досвіду комерційної розробки на позиції Full Stack .NET Developer. За цей час я розробляв різні додатки за допомогою платформи .NET і мови С #, як десктопні (Windows Forms, WPF), так і веб-додатки з використанням технології ASP.NET, а також JavaScript, HTML, CSS і різних JavaScript фреймворків. Крім цього паралельно останні кілька років займаюся менторством, навчаю людей програмування на різних мовах, допомагаю з вирішенням завдань і ділюся з ними своїм досвідом.

Іван Сабельников

Full Stack .NET Developer

Namecheap

6років

В IT сфері

1рік

Викладання

6 років досвіду розробки на .NET. Особливо щільно працював з WPF і ASP.NET. Зараз займаю позицію Full Stack .NET Developer в компанії Namecheap.

Ласьков Святослав

Backend leader

Digicode

3роки

В IT сфері

Прозоров Михайло

.Net Developer

Robota.ua

7років

В IT сфері

Працював над різноманітними проектами як Fullstack, так і Back-end .Net розробником. Останні 3 роки працюю в High-load проектах, зокрема Moneyveo, Robota.ua. Пам'ятаю, як важко було знайти першу свою роботу, та як мені не вистачало наставника, який допоможе, вказавши на мої численні помилки. Тому радий допомогти тому, хто дійсно прагне освоїти цю професію.

Винничук Андрій

Full Stack Software Developer

TBC Group

8років

В IT сфері

Починав працювати як windows desktop developer на WinForms. Пізніше спробував себе у Web розробці з використанням ASP.NET MVC 3. Декілька років досвіду з WPF і повернувся до backend з ростом до Fullstack на ASP.NET Core + Angular.

Зубенко Дмитро

Full Stack .NET Developer

Ignite

2.5років

В IT сфері

Досвід роботи 2.5 роки, 1.5 роки в компанії Devitis (працював у сфері забезпечення Електрохімічний захист нафтопроводів, отримав досвід роботи як з веб частиною, так і досвід роботи і комункації напряму з пристроями) і 1 в Ignite, менторив близько півроку. Технології С# .Net ASP.NET .Net Core, Sql, javascript, fluent API, Mqtt, web api. Вважаю, що програмувати може кожен, маючи бажання і достатньо практики.

Гіревка Пилип

Senior Software Engineer

GlobalLogic

20років

В IT сфері

2роки

Викладання

Працюю В ІТ вже 20 років, з них 15 - з NET стеком. За свою кар’єру встиг попрацювати в різних предметних областях - від машинобудування до логістики і фінансового аналізу. Основні спеціалізації - Desktop і Back-end. На даний час працюю на позиції Senior Software Engineer у великій європейській компанії. Також не перериваючи кар’єри в ІТ встиг повикладати в університеті. Всього у викладанні 2 роки.

Лук’яненко Володимир

Senior .Net Developer

X1 Group

9років

В IT сфері

2роки

Викладання

Є досвід розробки як desktop, так і web додатків. Основні напрями моєї діяльності - це розробка web додатків на платформі .Net і .Net Core. Також є досвід з Front-End - Js, jQuery, Angular 2+, Css/Html і базами даних - MS SQL Server, MySql. За роки роботи накопичилося багато цікавого досвіду, яким хочеться поділитися з іншими.

Худоліїв Євген

Full Stack .NET Developer

SoftServe

4роки

В IT сфері

Маю більше 2-х років комерційного досвіду розробки на .net + .net core і більше року досвіду з Angular. Використовую .net Core, .net Framework, Angular 5+. Є досвід роботи з базами даних: MySql, MSSQL. Буду радий поділитися моїми знаннями.

Маркова Наталія

C#/.NET Developer

MA-KO

6років

В IT сфері

Досвід менторингу - декілька місяців Я backend розробник, але є досвід роботи і з frontend частиною. Також у мене є велике бажання отримати досвід роботи як ментора. Я готова ділитися знаннями зі студентами. Мови програмування: C#, SQL, JavaScript (basics) Базові технології/бібліотеки: .Net, .Net Core, ASP.NET MVC, Web API, WCF, Entity Framework, EF Core, Nhibernate, Dapper etc.

Стань ментором в FoxmindEd

Вакансія
«Ментор навчального напрямку»:

Запрошуємо попрацювати профільних фахівців в якості ментора в навчальну компанію FoxmindEd

FoxmindEd - це навчальна компанія, яка створює нову генерацію розробників.

Ми формуємо наше внутрішнє IT-співтовариство на принципах взаємодопомоги і дружби. Щодня до нас приходять люди, для яких ми намагаємося цілком і повністю відкрити світ інформаційних технологій.

Наша мета - вивчити і працевлаштувати студента на бажану роботу.

Детальніше про роботу ментором в FoxmindEd

Шукаємо крутих менторів
для наших крутих студентів

Пам'ятаєш себе на старті кар'єри? Багатьом з нас не вистачало сильного ментора, який підкаже, направить, обговорить з тобою різні підходи, рішення, тренди.

Менторство - відмінний шанс отримати нові навички, поглянути на старі завдання під іншим кутом зору, структурувати базові знання і, звичайно, допомогти студентам.

Приєднуйся до нашої команди менторів - допоможи і собі, і студентам!

Як це буде виглядати:

1 година
зайнятості в день

Перевірка завдань, відповіді на запитання студентів і надання рекомендацій

Оплата від
кількості студентів

Ти можеш менторити стільки людей, скільки хочеш

2 місяці
випробувального терміну

Ми хочемо переконатися в тому, що кожен з нас якісно виконує свою роботу

Віддалена
робота

Без відриву
від основної роботи

Можливості, які ти отримаєш:

 • Спробуєш себе в якості ментора, а mentorship навички важливі для ролі Lead'а: +1 до твого резюме і особистого бренду
 • Покращиш свої навички комунікації, емпатію
 • Розшириш коло своїх знайомств
 • Сам краще розберешся в нюансах програмування в процесі навчання інших
 • Допоможеш студентам почати бажану кар'єру
 • Додатковий дохід за приємну справу
 • Можливо, зустрінеш ідеального колегу в свою команду;)
 • Реалізація власної/навчальної ідеї разом з групою студентів: свобода в спробах нових технологій, підходів

СТАТИ МЕНТОРОМ

  Вложить резюме


  Связаться с нами

  Связаться
  с нами