ПРОГРАМА КУРСУ IOS

Простий спосіб подружитися з платформою
iOS – сімейство операційних систем для смартфонів, планшетів і плеєрів, що розробляються і випускаються компанією Apple. Розробка починається зі Swift – це сучасна мова програмування, що витісняє Objective-C. У рейтингах задоволеності розробників він завжди знаходиться на перших позиціях.

Частина тем, які розглядаються на курсі
Курс створений за мотивами реальних проектів, впорядкований від простих завдань до складних. Кожне завдання передбачає code review, відгук і допомогу, якщо учень не справляється самостійно. Основні акценти – простий і зрозумілий код, а також покриття тестами. По закінченню курсу у вас буде кілька готових проектів для портфоліо.

Управління пам’яттю, посилкові і прості типи – це основа без якої неможливо створити якісний додаток. А також колекції, функції, замикання, класи, структури, протоколи, розширення та інший синтаксичний цукор – це все, що допоможе створити amazing (це відсилання до будь-якої презентації Apple, у них все amazing :)) додаток.
Основи роботи з інтерфейсом
Завдяки приголомшливому дизайнерові, яка створила статичні дизайн-образи для завдань, завершені проекти будуть гарні не тільки кодом, але і для кінцевих користувачів програми.

UIKit – основний фреймворк для побудови iOS додатків. Проходячи курс Ви зможете відчути Auto Layout, побудувати інтерфейс за допомогою Storyboards, а потім кодом. І самостійно визначити свою сторону в холіварі “Interface Builder vs Code UI”. А потім випробувати новітні amazing технології – SwiftUI.

SwiftUI – це новітній фреймворк для декларативного створення призначеного для користувача інтерфейсу. На відміну від імперативного підходу UIKit, SwiftUI вирішує проблему стану. З SwiftUI прості речі створювати стає ще простіше, а складні – можливим.

Більшість сучасних додатків – це отримання даних з мережі і відображення їх користувачеві, як того хочуть дизайнери. Ви освоїте методи як зробити додаток найкращим посередником між простим (часом не дуже) дизайном і хорошим (часом жахливим) API.

Все вже давним-давно написано до нас. Потрібно лише взяти відповідні будівельні блоки (у вигляді сторонніх бібліотек) і з’єднати в потрібну послідовність, отримавши бажаний результат у вигляді готового додатка. Ви навчитеся працювати з різними бібліотеками і зрозумієте, що для всіх бібліотек головне – хороша документація.

Життєвий цикл додатку, робота з файловою системою, тестування, налагодження, анімації, вимоги до публікації додатка в App Store і багато іншого.

Освоїте принципи побудови iOS додатків і отримаєте досвід їх створення. У найстійкіших після закінчення буде більше 5 додатків для портфоліо, а у найкреативніших – свої додатки на основі завдань в App Store.

Менторинг

онлайн доступ до навчальної програми

навчання з особистим ментором

вартість

4000 грн.$150

за 1 місяць

реєстрація

Менторинг плюс

Онлайн навчання

Більше часу з особистим ментором

Розширена/ зменшена учбова программа

Можливість пройти учбову программу швидше

вартість

8000 грн.$300

за 1 місяць

реєстрація

ЧОМУ КУРСИ FOXMINDED?

Навчання з менторами

Навчання з менторами

Менторинг ефективніше самостійного навчання або курсів лекцій. Студент вчиться сам знаходити вирішення завдань, а ментор допомагає і спрямовує студента, відразу ж контролюючи якість коду.

Реальні завдання

Реальні завдання

На курсі iOS від компанії Foxminded студенти не вирішують завдання з підручника або цифрового навчального курсу, а працюють з реальними завданнями, з якими вони зіткнуться в майбутньому.

Вчителі-професіонали

Вчителі-професіонали

Ми запрошуємо фахівців рівня middle to senior як менторів, щоб вони могли розповісти про кращі практики розробки та підводні камені на основі свого досвіду.

Навчання онлайн

Навчання онлайн

Наші курси відразу створювалися для віддаленого навчання, адже більшість комунікацій розробника проходить онлайн. За кілька років ми відпрацювали навчальний процес до досконалості.

Навчання на проекті

Навчання на проекті

На наших курсах з програмування немає нудних лекцій і абстрактних завдань. Ми навчаємо студентів на реальних проектах, в яких створюється справжній програмний продукт.

Проект в портфоліо

Проект в портфоліо

Проекти, які наші студенти розробляють на курсах, залишаються у них в портфоліо. Портфоліо, надіслане разом з резюме, показує навички розробника, і підвищують його шанс на працевлаштування.

Андрієнко Володимир - Куратор напрямку iOS

Автор курсу

Куратор напряму iOS

Андрієнко Володимир

Близько 6 років тому почався мій шлях в mobile розробці з Android. Потім вляпався в React Native, але лиха без добра не буває, і завдяки цьому познайомився зі світом iOS розробки. Працював на фрілансі, в аутсорс і аутстафф конторах. Зараз працюю в продуктовій компанії над iOS додатками для музикантів та їх фанатів, а також над побічним додатком на Flutter. Розвиваю власні проекти, пов’язані з відео і аудіо. Стати ментором вирішив, щоб ділитися досвідом і допомогти освоїти головну в сучасному світі розробки парадигму - Googling-Oriented Programming. А також створити військо хiOSа (тут невдала спроба на гру слів хаос - айос :) ), завдяки якості додатків якого витіснимо Android з ринку.

Менторы

Андрієнко Володимир

Lead iOS Developer

WeFuture

> 5 років

В IT сфері

> 3 років

В iOS

Близько 6 років тому почався мій шлях в mobile розробці з Android. Потім вляпався в React Native, але лиха без добра не буває, і завдяки цьому познайомився зі світом iOS розробки. Працював на фрілансі, в аутсорс і аутстафф конторах. Зараз працюю в продуктовій компанії над iOS додатками для музикантів та їх фанатів, а також над побічним додатком на Flutter. Розвиваю власні проекти, пов’язані з відео і аудіо. Стати ментором вирішив, щоб ділитися досвідом і допомогти освоїти головну в сучасному світі розробки парадигму - Googling-Oriented Programming. А також створити військо хiOSа (тут невдала спроба на гру слів хаос - айос :) ), завдяки якості додатків якого витіснимо Android з ринку.

Андрієнко Володимир - Куратор напрямку iOS

Борисов Ілля

Senior iOS Developer

Svitla Systems

> 11 років

В IT сфері

Займаюсь розробкою під iOS з кінця 2010-го року. Розробляв проекти як з нуля самостійно (для одного із проектів навіть з виведенням iOS App в ТОР-2 у своїй області), так і в складі команди, з підключенням на різних стадіях життєвого циклу проекту. Працював у тому числі в проектах з майже 10-річною історією, яка має немало legacy-коду у своїй "code base". Більше 7-ми років досвіду на постійній щоденній основі з Objective-C, більше трьох років - з Swift. Маю досвід і сповідую бажання притримуватися принципів Clean Coding, знаходити прості і витончені архітектурні і алгоритмічні рішення.

Борисов Ілля - Ментор напряму iOS

Анна Шабалiна

IOS developer

Grid Dynamics

4роки

В IT сфері

Почала свій шлях у IOS розробці 4 роки тому. За цей час мені пощастило попрацювати на декількох проектах найбільших світових брендів. Робота на таких великих та складних проектах дозволяє розвинути не лише hard skills, а й soft skills. Пізнати весь шлях розробки від постановки вимог до їх реалізації та завантаження програми в App Store. Познайомитися з тонкощами Git та CI/CD, дізнатися про особливості локалізації для різних країн та мов. Попрацювати з різними бібліотеками, а також взяти участь у підтримці accessibility для людей з обмеженими можливостями. Також робота на таких проектах вимагає дотримання код стайлу і clean code best practices, чим я і буду керуватися у своїй роботі як ментор. Я буду дуже рада поділитися своїм досвідом, знаннями та навичками.

Анна Шабалiна - Ментор напряму IOS

Зареєструватися на курс

Ви залишаєте заявку і наш менеджер з вами зв'язується. Ви проходите експрес-тестування, після чого отримуєте перше завдання. Термін навчання залежить від того, скільки часу ви будете приділяти навчанню. А по закінченню у вас буде досвід роботи і проект в портфоліо. Правда, здорово?

Записатися на курс

Як проходить навчання?

01

Реєстрація

РЕЄСТРУЄШСЯ НА КУРС

01
02

Відповіді на запитання

З ТОБОЮ ЗВ'ЯЗУЄТЬСЯ СПІВРОБІТНИК FOXMINDED І ВІДПОВІДАЄ НА ВСІ ТВОЇ ЗАПИТАННЯ

03

Ментор

ТЕБЕ РОЗПОДІЛЯЮТЬ ДО МЕНТОРА І ТИ ОТРИМУЄШ ПЕРШЕ ЗАВДАННЯ

03
04

Матеріал

ВИВЧАЄШ МАТЕРІАЛ І РОБИШ ЗАВДАННЯ

04
05

Відгук про роботу

ОТРИМУЄШ ВІДГУК ВІД МЕНТОРА

06

Наступне завдання

ФІНІШУЄШ ЗАВДАННЯ І ПЕРЕХОДИШ ДО НАСТУПНОГО

06

Засновник компанії відповість
на поширені запитання

Сергій Немчинський — наймудріший лис в FoxmindEd, який 20 років працював програмістом. Майже 15 з них – в Java. Сергій був Project Manager в Ciklum, Team Leader в Luxoft, NetCracker і IntroPro.

Підписатися на канал

більше 200 тис. підписників

Наші випускники працюють в компаніях:

ЗАПИСАТИСЯ НА КУРС

Зверніть увагу!
Ми не співпрацюємо з резидентами РФ та РБ!


  Курс iOS

  Курс розрахований на те, щоб ви зустрілися з різними аспектами iOS розробки, адекватними і не дуже вимогами замовників.
  Складається тільки з практичних завдань, які дозволять вам ознайомитися з реаліями ринку і з легкістю адаптуватися в майбутньому до мінливих технологій і вимогам.
  У завданнях ви зіткнетеся з основними проблемами створення додатків під iOS і деякими реальними завданнями, які можуть виникнути в аутсорс / аутстафф / продуктової розробці.
  Навчіться проектувати додаток з нуля до повноцінного продукту, формувати вимоги для публікації в магазині додатків App Store.
  У найстійкіших після закінчення буде більше 5 додатків для портфоліо, а у самих креативних – свої додатки в App Store з монетизацією.
  Основний фокус – простота і зрозумілість написання коду, unit і UI тестування, використання Git.

  Связаться с нами

  Связаться
  с нами