08.07.2022
3 хвилин читання

5 «за» сферу розробки під Android

Android (Андроїд) займає близько 80% ринку мобільних пристроїв — це 2,5 мільярда активних користувачів. Сюди відносяться не тільки смартфони, але і планшети, Smart Watch, Smart TV, VR / AR. За кількістю користувачів Андроїд сильно випереджає iOS. Природно, така популярність впливає і на затребуваність розробників, які пишуть під Android. Не будемо говорити про велику кількість вакансій і хорошу оплату, це і так очевидно.

1. Доступність матеріалів і велика кількість курсів
Зараз існує величезна кількість підручників, якісної технічної документації, спільнот, менторів та навчальних курсів під Андроїд. Така доступність дозволяє вивчати мову навіть самостійно, хоча на курсах, звичайно, процес буде проходити простіше і швидше.

2. Універсальна мова
Розробники під Андроїд пишуть на Java, а це універсальний і багатофункціональна мова. Зараз Google заявив, що Андроїд переходить на Kotlin. Мова близький до Jave, тому перехід не займе більше місяця. Якщо ви тільки входите в сферу Андроїд, то стартувати все одно доведеться з Джави. Крім того, стек технологій для будь-якого нового додатка буде однаковим, навіть при переході в іншу компанію.

Підпишись на наш Ютуб-канал! Корисні відео для програмістів вже чекають на тебе! YouTube
Обери свій курс програмування! Шлях до кар’єри програміста починається тут! Подивитись

3. Зручність розробки
Розробник під Андроїд може працювати з найпростішим комп’ютером і смартфоном, тим часом як для роботи з iOS знадобиться iPhone і Mac. Тому стартувати в сфері Андроїд як мінімум простіше і дешевше.

4. Можливість працювати віддалено або фріланс
Є такі ІТ-спеціальності, які вимагають вашої присутності в офісі (наприклад, робота Джава Ентерпрайз практично не передбачає віддалену зайнятість). А ось Андроїд розробник запросто може працювати з будь-якої точки земної кулі.

5. Бачите результати своєї роботи
Початківці програмісти можуть недооцінювати цей пункт, але він дійсно важливий — написати щось і бачити, як це працює, мати можливість «помацати», а пізніше й отримати реальний фідбек користувачів — це дорогого коштує і дуже мотивує.

Ну, а допомогти вам у вивченні Android можемо ми ;-).

Додати коментар

Ваш імейл не буде опубліковано. Обов'язкові поля відзначені *

Зберегти моє ім'я, імейл та адресу сайту у цьому браузері для майбутніх коментарів