0%

Як на вашу думку, потужний комп'ютер - необхідність?

Чи подобається вам працювати в командному рядку?

Чи подобається вам працювати в MS Word?

Чи згодні ви з тим, що всі програмісти - лапочки?

А тестувальники - лапочки?

Чи подобається вам спілкуватися з замовниками / клієнтами?

Чи відчуваєте ви радість від виявлення помилки?

Нова фіговіна на проекті - це круто?

Вам подобається працювати вночі?

Подобається працювати на Лінуксі?

Любите розбиратися в деталях пристрою програми?

Подобається коли все можна зробити з готового?

Чи подобається вам спілкуватися з людьми?

Коли в офісі немає нікого крім тебе - офігенно?

Подобається працювати на пристроях Apple?

Все повинно бути красиво?

Тест профорієнтаціі UA
Йой! Так ти програміст!

Програміст - це фахівець, який займається програмно-адміністративною частиною веб-додатку, внутрішнім змістом системи, серверними технологіями - базою даних, архітектурою, програмною логікою.
А ти виявляється тестувальник! Наші вітання!

Quality Assurance engineer - це фахівець із забезпечення якості, діяльність якого спрямована на поліпшення процесу розробки ПО, запобігання дефектів і виявлення помилок в роботі продукту. За даними ДОУ, середньому українському QA-інженеру 26 років. Він має досвід роботи від півроку (джуніор) до 5 років (сіньйор) і отримує зарплату $ 600-2700.
Вітаємо! Ви - Project Manager!

Project Manager - це фахівець, чиїм головним завданням є управління проектом в цілому: проектування і розстановка пріоритетів, планування виконання завдань, контроль, комунікації, а також оперативне вирішення проблем. Згідно зі статистикою ДОУ, середньому українському PM'у 28 років, він має зарплату $2000 і досвід роботи 3,8 роки.
Ви точно DevOps!

DevOps (development + operations) - це методологія, що зародилася в 2009 році, вона націлена на взаємодію програмістів і системних адміністраторів для збільшення частоти випуску релізів. Відповідно, DevOps engineer - фахівець, який працює на стику цих двох посад і займається автоматизацією життєвого циклу додатку (включаючи проектування, розробку, тестування, розгортання, підтримку і моніторинг). За даними ДОУ, середньому українському DevOps інженеру 28 років, він має зарплату $ 1200-2700 і досвід роботи 4 роки.
Наші вітання! Ви спеціаліст технічної підтримки!

Support Engineer - представник служби технічної підтримки, який розглядає заявки від користувачів продукту або інших інженерів техпідтримки. Залежно від типу заявки, цей фахівець вирішує проблему самостійно або передає на розгляд колег. За даними ДОУ, середньому українському інженеру техпідтримки 26 років, він має зарплату $ 300-700 і досвід роботи 2 роки.
Раді повідомити! Ви - веб-дизайнер!

Веб-дизайнер створює зовнішній вигляд майбутнього сайту. Визначає, де і які елементи будуть перебувати, як вони будуть оформлені, яким чином на екрані комп'ютера буде відображатися взаємодія користувача з елементами сайту. Наприклад, як зміниться кнопка у формі при наведенні курсору або зовнішній вигляд посилань при такій самій дії, як згорнеться меню при зміні масштабів екрану.
Можливо, тобі потрібно більш детальніше ознайомитись з професіями!
На жаль тест не зміг визначити твою професію. Але ти можеш пізніше знову повернутися до проходження тесту!
Связаться с нами

Связаться
с нами