АВТОР - Любовь Усольцева (SalesForce)

Автор курсу

Salesforce Developer

Усольцева Любов

Раніше була джава-розробником і джава-ментором в FoxmindEd, потім змінила напрям. Сейлсфорс виявився великою платформою, яка має попит, кожен проект - щось нове, не засумуєш, тому далі розвиваюсь в цьому напрямі. Джаву я обрала, тому що WORA (Write Once Run Anywhere), сейлсфорс же взагалі говорить 'End of Software', для роботи з ним потрібен тільки браузер, і не важливо, яка у вас ОС й інші параметри. Звісно, розробнику потрібно ще середовище розробки і плагіни, але кінцевому користувачу потрібен браузер й інтернет. На курсі ви будете вивчати все, що вам буде потрібно на роботі - Apex, Visualforce, LWC, Aura Components, SOSL, SOQL, обов’язково JavaScript (куди ж без нього), трохи HTML, CSS, разом з ними ще SLDS. А також адмінські інструменти, серед яких буде побудова зв’язків між об’єктами (що являється більше програмістською темою) і налаштування доступу ( а це взагалі потрібно знати всім).

Ментори

Безруков Олег

Salesforce Team Lead

Voicenter

3,5років

в IT сфері

1,5року

Викладання

Вже майже як 2 роки займаюся успішною розробкою програм для бізнесу і особливо інтеграцій у сфері комунікацій. Здебільшого, на даний момент - це розробка програм і складання пакетів для випуску в Salesforce Marketplace. У теперішній час неможливо обійтися без таких технологій як: Java, JavaScript, REST APIs, JSON, SQL і, звісно, HTML, CSS. Проте в Salesforce є ще свої технології, такі як: Apex, LWC, Aura Components, SOSL, SOQL, Visualforce.

Нікітін Руслан

Salesforce Developer

Avenga

4роки

в IT сфері

2роки

Викладання

Сертифікований Salesforce Developer (7 сертифікатів). 3 роки комерційного досвіду в розробці рішень під платформу Salesforce. До того вивчав Java. Програмування освоював самостійно, починаючи з JavaRush і закінчуючи курсами в Epam. Основні технології - Java, JavaScript, Apex, SOQL, Lightning (Aura), LWC.

Нікітін Руслан - salesforce ментор

Савiнюк Роман

Full-Stack Developer

Synebo

3роки

в IT сфері

>10років

Викладання

Я люблю навчатися і весь час дізнаватися щось нове. Вивчав Java і Node.JS. Дізнався, що є така технологічна компанія, яка по суті створила рішення, яке крутиться на Java і власному фреймворку, схожому на реакт. Зацікавився і почав розбиратися у сфері сейслфорс. У сейлсфорсі вже другий рік працюю full stack developer-ом, багато працював з ком’юніті. Приймав участь як у створенні платних Enterprise продуктів з нуля, так і на outsource/outstaff. Розроблював різні інтеграції зі сторонніми сервісами. Працюю з APEX, SOQL, SOSL, LWC, AURA, і з супутніми мовами і технологіями.

Савінюк Роман - ментор курсу Salesforce

Михайло Новак

Salesforce Developer

Astound Commerce

>3років

в IT сфері

Закінчив НТУУ “КПІ ім. І. Сікорського” за напрямом комп’ютерні науки та інформаційні технології. Під час навчання вивчав C/C++, Javascript, HTML, CSS, Java. Додатково закінчив курси по Java Core. Після цих курсів натрапив на Salesforce. Завдяки університету мав всі необхідні знання для роботи на платформі, а Apex дуже схожий на Java. Так почалась моя кар’єра в якості Salesforce Developer. За роки моєї роботи на цій позиції встиг попрацювати з таким стеком технологій Salesforce: Apex, Aura, LWC, SOQL, Process Builder, Flow і трохи із Visualforce.

Михайло Новак - Ментор напряму Salesforce

Максим Нарейко

Salesforce Developer

EPAM Systems

3роки

в IT сфері

1рік

Викладання

Software Engineer з більш, ніж двома роками досвіду в Salesforce розробці. Інструменти: WebStorm, VS Code, Git. Навички: Salesforce.com, Administration, Cascading Style Sheets (CSS), SQL, Integration, Lightning Web Components, Apex Programming, HTML5, Certified Salesforce.com Developer, Java, JavaScript.

Максим Нарейко Ментор напряму Salesforce

Стань ментором в FoxmindEd

Вакансія
«Ментор навчального напрямку»:

Запрошуємо попрацювати профільних фахівців в якості ментора в навчальну компанію FoxmindEd

FoxmindEd - це навчальна компанія, яка створює нову генерацію розробників.

Ми формуємо наше внутрішнє IT-співтовариство на принципах взаємодопомоги і дружби. Щодня до нас приходять люди, для яких ми намагаємося цілком і повністю відкрити світ інформаційних технологій.

Наша мета - вивчити і працевлаштувати студента на бажану роботу.

Детальніше про роботу ментором в FoxmindEd

Шукаємо крутих менторів
для наших крутих студентів

Пам'ятаєш себе на старті кар'єри? Багатьом з нас не вистачало сильного ментора, який підкаже, направить, обговорить з тобою різні підходи, рішення, тренди.

Менторство - відмінний шанс отримати нові навички, поглянути на старі завдання під іншим кутом зору, структурувати базові знання і, звичайно, допомогти студентам.

Приєднуйся до нашої команди менторів - допоможи і собі, і студентам!

Як це буде виглядати:

1 година
зайнятості в день

Перевірка завдань, відповіді на запитання студентів і надання рекомендацій

Оплата від
кількості студентів

Ти можеш менторити стільки людей, скільки хочеш

2 місяці
випробувального терміну

Ми хочемо переконатися в тому, що кожен з нас якісно виконує свою роботу

Віддалена
робота

Без відриву
від основної роботи

Можливості, які ти отримаєш:

 • Спробуєш себе в якості ментора, а mentorship навички важливі для ролі Lead'а: +1 до твого резюме і особистого бренду
 • Покращиш свої навички комунікації, емпатію
 • Розшириш коло своїх знайомств
 • Сам краще розберешся в нюансах програмування в процесі навчання інших
 • Допоможеш студентам почати бажану кар'єру
 • Додатковий дохід за приємну справу
 • Можливо, зустрінеш ідеального колегу в свою команду;)
 • Реалізація власної/навчальної ідеї разом з групою студентів: свобода в спробах нових технологій, підходів

СТАТИ МЕНТОРОМ

Зверніть увагу!
Ми не співпрацюємо з резидентами РФ та РБ!

  Вложить резюме


  Связаться с нами

  Связаться
  с нами